Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
7. aug 2009

juj, moc by mi to pomohlo, diiiiik, mám nakúpenú čerstvú literatúru k tomu, len sa v tom potrebujem zorientovať, že čo kam patrí a otázky si potom už dospracujem sama...

tilly
7. aug 2009

hmmm, dobrá cena, nepotrebujete niekto autosedačku? 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4859865

fuj, to čo tu dnes v celom šamoríne smrdí, aký prasačinec zas vypúšťajú?

janetka
7. aug 2009

my sme dnes zavreti doma...mozno do toho hamuliakova pojdeme..... skocim len sem do tesca.. v BA to bude nadlho

bezaz
7. aug 2009

miska my chceme romer 😉
a smrdi asi nejaka mocofka, dobry kandel
jarka, ozaj ako chalosi? hlavne chuda matko

janetka
7. aug 2009

otvorila som dvere na terasu a uz to citim...fuuuj

tilly
7. aug 2009

ja som bola doobeda v bille

romer je tiez dobra volba, ja by som ani inu ako romer a recaro (stm) nechcela, vajicko mame romer a ostatne sedacky mame STM (to v linku) a ja som spokojna... hento som len tak našla pri hladani satky, tak som to sem hodila... keby nieco

bezaz
7. aug 2009

misi jaku satku ides kupit?
baby akde v hamiliakove chodite na tu rybu?

janne6969
7. aug 2009

A ja som si myslela, ze ten smrad ide od susedy, ktorej chodi pes na balkon vykonavat svoju potrebu a momentalne tam ma tak tyzdnove dielo.
My chodime do Hamuliakova tam k hradzi. Tam je celkom fajn ryba a hlavne je to blizko k hradzi, tak tam aj s korculami zbehneme 🙂

janne6969
7. aug 2009

Ja som minule nasla tuto autosedacku : http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_... Videla som ju v Auparku a celkom sa mi pacila. Ci myslite, ze je menej bezpecna ako ta co Tilly prilepila?

janetka
7. aug 2009

hej, tam pri hradzi... ale kazdy piatok chodime na rybu do mliecna do krcmy ku kostolu.... tilly dnes zvolili zmenu, my ideme do mliecna nakoniec....
matko ok, aj kubko.. teplota u kazdeho trvala asi 15 hodin a teeraz mi volala suseda, ze jej mala ma dnes teplotu, tak je to asi nejaky rychlovirus... alebo co

chruminka
7. aug 2009

jarka isiel za mamou do Kosic,ale v nedelu vecer je uz doma a dnes som sa dako ani nestihla nudit....dokonca som uz taka unavena.... 😝 ,ze zajtra budem asi cely den lehnit aj ked vecer musim spravit na nedelu nepecenu tortu,ale to je rychlovka....

tilly
7. aug 2009

janne, jasne, že je menej bezpečná a menej komfortná, veď to je vidieť aj z obrázku... kuk bočné ochrany a spracovanie... 😉

boli sme v hamuliakove na rybe, tam je lepšia a bolo treba ešte niečo dokončiť na dome, tak sme to tam mali bližšie, je to tak pri hrádzi

balambi, nie je tam u vás ten náš bastard? je to retriever, a volá sa max, keby niečo... jari, peťka má teplotu???

tilly
7. aug 2009

už sa našiel 😉

janetka
7. aug 2009

tilly: hej, ma teplotu....dalsia v poradi

janetka
7. aug 2009

dnes robil rybu niekto iny ako klasicky a bola aj pekne vykostena, len take filety, dobra bola 😉

angua27
8. aug 2009

ahojte krásky,

jarka, tak je fajn, že sú už chaloši ok. Maťkovi vyškočila teplota včera večer, má tak okolo 38, ak nemá Nurofen, alebo Panadol a ten zaberá tak na hoďku. takže poleháva, čučí na telku a keď má lieky, tak aj trošku pobehá po byte. len neviem, či je to ten rýchlovírus, alebo zuby. uvidíme, ako sa to vyvŕbi zajtra. 😖

tilly, ja mám jednu šatku, ktorú sme použili iba raz. je to táto, ak by si mala záujem. http://nosime.sk/browse.php?id=177 tá prvá, 2,5 metra. už ju nevynosíme, tak rada posuniem. alebo mám tu 4 metrovú? ja už ani neviem, zajtra zmeriam. 😉

zajtra by mal ísť malý k tatovi, ale neviem, či ho mám pustiť, ak má teplotku. asi uvidíme ráno. ale bodol by mi deň oddychu. 😒

tilly
9. aug 2009

niečo na nosenie chcem, manducu už mám rezervovanú u sesterky, len neviem, čo ešte na tie prvé zimné mesiace na doma chcem, uvidím, nechám si poradiť, ak sa v tom niekto vyzná... ide mi o to, že potrebujem niečo na prvé mesiace na doma, aby som mala voľné ruky a v čom uspávať dieťa, tak, aby keď zaspí, som ho mohla pohodlne položiť do postieľky...

bezaz
9. aug 2009

misi manduca je od narodenia, je tam taka novorodenecka vlozka, ale satka je na prve mesiace supis, lebo si tam mozes baby dat aj na lezato.. ak chces, mozem ti spravit prezentaciu.. inak pre zaciatocnikov je superova elasticka, mam jednu predvadzaciu doma.. a este aby som nezabudla, nasla som toho obcana 😉
kika hoppendizka je velice dobra, len je dost rozdiel, ci je kratka alebo dlha 😉

angua27
9. aug 2009

bez ja viem, ja viem. 😀 ja som prvú mala tiež hoppendizku a tá mala cez 5 metrov. a ako malý vyrástol a robila som jednoduchšie úväzy, tak som si kúpila kratšiu. ale nie tú dvojmetrovku, ale 4,6. takže je vhodná aj na zložitejšie uväzy. ja som ju používala (tú prvú) cca. od 3 týždňov Maťových. a iba chválim. 😉

erika1983
9. aug 2009

no ahojte tak sme doma z dovolenky bolo super, ale uz som sa normalne tesila domov este tyzden doma a zase do roboty. mam tu aj synovca tak sa zabavame.
Este poupratovat a bude dobre, chystam sa umyt okna, a zaclony a potom oddychovat.
strasne vela ste toho napisali za ten tyzden.
zatial sa majte ahojte

tilly
9. aug 2009

😅 tak som z toho jeleň... bez, asi mi to budeš musieť ukázať 😉 veď dáme niekedy rannú garden party u nás, len u nás je taký problém, že nie je poriadne kde sedieť a ja nemám kávu 😅 keďže my kávu nepijeme... ale nejakú kúpim, len to mi tiež musí niekto poradiť, že akú, lebo nejakú tu aj mám, ale asi tak 2-3 roky, tak bohvie, či je ešte OK 😅

erika, tak vitaj doma 😉 to myslíš vážne, že prídeš z dovolenky a hneď sa vrhneš do práce??? 😀

bezaz
9. aug 2009

misi nie je problem 😉

janetka
9. aug 2009

tilly: kavu donesiem 😀
my sme dnes mali super vylet, do kvetoslavova autom, tam sme odparkovali a sli vlacikom do DS, jeden chalan nam poradil vo vlaku, ze v DS je super velke ihrisko pre deti, tak sme sli tam na hodinku a potom sme sa vratili vlacikom spat... bola sranda, rohliky jedli deti vo vlaku, spinavi jak prasiatka... no vylet ako sa patri.. a listom stal 0,80 cent 😀
predtym sme este zbehli do kormoranu na obed a fakt, ze klobuk dole... predjedlo nam doniesli zadarmo parmezan s medom a bolo ho relativne dost, potom obed sme si dali pirohy a spagety a bolo toho pozehnane, ani sme nedojedli... a nakoniec nam doniesli dve slivovice /kedze stevo soferoval, tak som ich supla ja obidve 😀/ a este nakaniec aj melony nakrajane zadara... fakt som sa tam dobre citila.... 😎

tilly
9. aug 2009

ja už toho psa fakt dám utratiť, bol priviazaný, zas zdrhol, vyvliekol sa aj z obojku, idiot, neznášam hoooo 😠 ,

my sme boli na zmrzke a na futbale, šamorín vs. gabčíkovo, sranda bola, usúdila som, že futbalisti sú strašné hééérečky 😀

máme cvrčka v bazéne, vyhráva tam chudáčik 😀

balambi
9. aug 2009

tilly, u nás nie je... 😀 😢

tilly
10. aug 2009

neviem, kde bol celú noc, došiel nadránom, hajzlík jeden, už má úplne priškrtený obojok... debil

nechce ísť niekto so mnou zajtra alebo v stredu poobede do hainu? iba zielpunkt, penny, nkd... možno bipa v centre, do zadu by som možno ani nešla... len do stredu je v ziel akcia... samej sa mi nechce

tilly
10. aug 2009

idú pridať 5 eur k rodičáku, budeme bohatééé 😀

chruminka
10. aug 2009

tilly zachranila si samorin 😀 ,vsetky sa dakde flakaju,alebo spia vsak to pocasie tak uspava
A kedy by si zajtra sla?Ja som v Hainburgu nebola asi 15 rokov 😅 ,stale sme chodili do viedne...

tilly
10. aug 2009

chrumi, ešte neviem, neviem kedy budem môcť, lebo pôjdem z roboty, keby si sa nejako vedela dostať do BA, stačí niekam do ružinova, som v prievoze... predpokladám, že cca. o druhej, tretej

erika1983
10. aug 2009

ahojte tak ja uz vo velkom upratujem, ale nejak sa mi nechce take je naozaj to pocasie na spanie ☹

skoro som zaspala s malou

Gabi nedame niekedy kaficko este som doma cely tyzden.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre