Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
17. jan 2008

ja som chcela prave nahovorit eriku, nech zavola do miniskolky, teda pani xy, aby sa jej spytala, ze ked tam chce dat dieta, tak na podmienky a stav deti... ale ked ma vypnuty mobil, tak je to bezpredmetne

tilly
17. jan 2008

ale veď si ten mobil zapne... tiež som zvedavá, čo jej c. povie...

dnes mal dano problém dostať malého domov od opatrovateľky 😀
sa tam schoval a nechcel ísť preč, "choď pec tatinko, choď pec..." a reval jak tur 😀

bezaz
17. jan 2008

tilly oni teraz skusaju kazdy den, takze predpokladam, ze su tu stale... len ten fero 😝

aruska
autor
17. jan 2008

tilly, janetka pred chvilou sme isli okolo vas s vrieskajucim kocikom, tak to nehrmelo to mi Dany zaspaval 😀

janetka aj moj bratanec odhlasil maleho z miniskolky pred dvoma tyzdnami 😎 takze musi mat nenormalny stav deti 😎

tilly
17. jan 2008

takže má nulový stav 😀

bezi, takže v pondelok by tam doobeda mali byť... skúsim...

aruska
autor
17. jan 2008

no ja mozem tiez 28 v pondelok (casovo ste sa na kedy dohodli??) to mozeme oslavit Danyho 8.mesiac 🙂 a Erika bude mat skoro meniny a ja tiez skoro meniny, kto bude este co oslavovat???? 😀 😀 😀
pripadne mozeme este aj valentina hned oslavit 😀 😀 😀 😀

janetka
17. jan 2008

aruska: cas este upresnime, ale predpokladam cca 19.-20.00. Malo ste plakali, nic sme nepoculi, heh. 😉 ako sa volal ten chlapcek z minisk., mozno to bol nasich krpcov kamos....

erika1983
17. jan 2008

no ahojte tak uz som tu

baby a mate cislo na O2 lebo ked chcete tak vam dam 😀 😀
no budeme oslavovat este by sme mali upresnit aj miesto kde by sme isli

erika1983
17. jan 2008

myslela som do tej miniskolky

janetka
17. jan 2008

erika: jaj, tak to nemame.... hod do IP 😉

janetka
17. jan 2008

no s tym miestom, hodte nieco do placu, ked ja tu tie nocne podniky moc nepoznam 😀

erika1983
17. jan 2008

ja to tu tiez moc neúpoznam
ale poznam veneto,safari

janetka
17. jan 2008

alebo aj take prijemne posedenie v drevenom style, kde je to dost velke, aby sme neboli rusene vedlajsimi stolmi je oproti vodojemu, ako sa to volaa...jaj, oproti tej restike Salute cez cestu.... a to nemame ani daleko 😉 by sme sa s tilly a aruskou presli aj peso

janetka
17. jan 2008

uz mam ten nazov Dobra basta.. a aj dobre tam varia

erika1983
17. jan 2008

no aj basta je dobre aj tam som raz bola

aruska
autor
17. jan 2008

janetka z Miniskolky : Davidko Schanz / bol kamos??? Mal dva roky a nieco

erika mne je jedno mozeme aj do Basty alebo do Kormorana ja aj tak nepijem tak mozem robit rozvoz 😀 😀 😀

erika1983
17. jan 2008

dobre gabi tak ja si rezervujem 1 miesto 😀
ako danko uz spi???
my sme boli dnes daaky zaspati asi to pocko mala prespala celu noc a dokonco doobeda namiesto 35 min. spala 1,5 hod. a poobede zase 2 hod. a uz o 19:00 bola tvrda, no dufam ze nic na nu nelezie

janetka
17. jan 2008

aruska: heej, davidko bol v skolke velky kamos s jakubkom a dominik si tam zas nasiel Sofinku 😉 a kam teraz dali davidka??

tilly
17. jan 2008

heeej, davidko, to bol jakubkov veľký kamoš a čo je s ním teraz? kam chodí? lebo ak nemá kam, tak im dám tip za tie isté prachy, ale to len cez IP 😀 lebo pani c. nás tu možno číta 😀

veneto určite nie, safari strašne zdvihli ceny... kormorán OK, bašta OK, aaaale, v pondelok sa aj cvičí 😀 mohli by sme hodiť aerobicové stretko 😀 😀

janetka
18. jan 2008

tilly: nevymyslaj, to mozte dalsi pondelok.... lebo ja sa musim este setrit kvoli jazve 😀

erika1983
18. jan 2008

oki tak zostava basta, kormoran ale ku kormoranu treba autom tak budeme musiet poprosit arusku 😀 😀
tilly ten aerobic mozes posunut o tyzden 😀 😀

mia85
18. jan 2008

ahoj baby, prosim vas, vy ste tu vsetky zo samorina alebo sa tu najde aj niekto z dunajskej???

erika1983
18. jan 2008

aho j mia,ako viem tak vsetky sme zo samorina
si z dunajskej stredy aleboluznej???

mia85
18. jan 2008

ahoj erika. stahujeme sa do dunajskej stredy.

janetka
18. jan 2008

aruska: kolkomiestne auto mas??? 😉

tilly
18. jan 2008

janetka, veď môžeme ísť vašim autom 😀 ja vás odveziem 😀 alebo našou ochcáfkou, ale radšej vašou, tá je krajšia 😀

najlepšie, že môj golfík pekne oddychuje v garáži a nešpiní sa 😀 😀 😀

janetka
18. jan 2008

tilly: no jasne mozme, ja budem soferovat, ty len pekne pi svoje bavoracky 😎

erika1983
18. jan 2008

dnes som bola v mliecne na prechadzke s kamoskou ale nevidela som len a Danka s babkou 🙂
uz sa poriadne tesim na nas vecer 🙂

tilly
18. jan 2008

danka s babkou sme videli aj my... nevideli sme sa? bolo nás tak viac, teda tri baby s deckami... chvíľku nás bolo 5 s deckami...

janetka, tak to si ma potešila, na bavoráčiky sa tešííííím, tak kedy to pôjdeme a kam??? 😀 keď môžem mať bavoráčika, tak môžme ísť aj do krčmy v mliečne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erika1983
18. jan 2008

no asi sme sa nevideli lebo sme ziadne maminy z deturencami nevideli
tuilly 😀 😀 😀
no ja si dam asi cerveny stricek ale len ked ma aruska zoberie lebo ked pojdem autom tak potom nic
😅
no tetrmin je znamy zatial 28,1, ale miesto este nie je vybrane bud kormoran alebo basta
no tak kde baby???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre