Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
10. aug 2009

mne sa tiež nič nechce, asi skočím do polusu alebo na zlaté, potrebujem ísť súrne do dráčika...

bezaz
10. aug 2009

miska akurat zajtra idem do hain. ale doobeda 😉 a co maju aku akcosku?

janne6969
10. aug 2009

Ahojte.
Aj ja by som sla, ale malu este nemam zapisanu v pase a tak neviem, ci by nas pustili cez hranice 😅

bezaz
10. aug 2009

jani a kto by vas akoze mal na tych hraniciach kontrolovat? 😉

janne6969
10. aug 2009

To je sice pravda, ale potom neviem, naco si ju mam dat zapisat. Cize do Austrie mozem ist aj bez pasu s malou? Supeeeeer.

janne6969
10. aug 2009

Zuzi a ides s Romankou?

bezaz
10. aug 2009

jani no mala by si mat, ale ja tiez idem bez pasu, kedze nemam platny, do ktoreho by mi malu zapisali
nie, idem s inou babou 😉

chruminka
10. aug 2009

no poobede sa mi trepat do Ba nebude chciet....
Miska som myslela ze ides tiez doobeda,ale nevadi ja aj tak asi nic nepotrebujem....som sa chcela ist len pozriet ako to tam teraz vyzera
No idem zasa trosku zehlit,nie je toho tak vela ako to vyzeralo ked to bolo nahadzane vyprate v kosoch 😉

janne6969
11. aug 2009

Dobre ranko. To je ale pocko. Ani sa mi von nechce. Ale musim ist na postu. Snad o tej jedenastej uz bude lepsie.

bezaz
11. aug 2009

tak som zrusila dnesny vylet do AT, v takom pocku to nema zmysel..
jani, zajtra vas beriem?

janne6969
11. aug 2009

Veru som myslela, ze asi nepojdes. Ak teda mozem, tak sa teda zajtra zveziem s tebou. 😀 Dik 😀

janetka
11. aug 2009

Ja som dnes obehala s detmi v samorine mesto, kniznica, tesco...cela upachtena som dosla domov.... teraz idem varit a upratovat... ach jaj sa mi chce spat..hore od 6.15 😲

tilly
11. aug 2009

ani ja nejdem 😅 pôjdeme asi v piatok spolu s mm, on chce ísť tiež... a aj tak musíme ísť v piatok vo BA, tak to zoberieme takto...

jari, knižnica???

v zielpunkt mali ice tea pfanner za 1 euro, 2l...

inak, koľko u nás stojí rio mare pate? tam 1,99 bez akcie...

janetka
11. aug 2009

tilly: u nas stoji cez 3, 30 EUR... a v gyori tiez okolo 2 to bolo... 2 eur su dobra cena...

my chodime do kniznice uz asi 3 mesiace s kubkom, on si pozicia knihy, ja si poziciam, matko sa tam pohra..je tam kutik pre deti... 😉

chruminka
11. aug 2009

baby vy mate taky prehlad 😅 ja si pripadam ako daka dedinska hus co nevytiahne kopyta z domu 😠

chruminka
11. aug 2009

Ozaj Zuzka vsetko najlepsie k meninam! 🙂

janne6969
11. aug 2009

Baby neviete nahodou kedy sa cvici v tom squash centre? Isla by som tak vo stvrtok, ak je hodina.

erika1983
11. aug 2009

ahojte tak byt vydrancovaný, okna umyte, zaclony vaprate, vsetko poupratovane, a uz len oddychujem 🙂
janne cvici sa aj vo stvrtok tusim o 18.00 ale neviem presne, treba tam skocit pozriet sa maju to tam vypisane.

janne6969
11. aug 2009

Erika kludne mozes pokracovat u nas 😀 Mne sa nejako nechce upratovat. Ale aspon som dnes navarila 😉
Tak zajtra tam zbehnem pozriet. O 18:00 je skoro ☹ Keby aspon o 19:00 sa cvicilo....

janetka
11. aug 2009

janne: aj o 19.00 bolo cvicenie, neviem ako je to cez prazdniny

zuzka, vsetko najlepsie k meninaaaam.....

janne6969
11. aug 2009

Tak ja tam zajtra zbehnem a uz zacnem konecne chodit pravidelne cvicit 😉 Kdo sa prida? 😀

tilly
11. aug 2009

ja myslim, že cez prázdniny sa necvičí

aká pekná búrka, že?

janne6969
11. aug 2009

Skoda. Ale skocim tam zajtra.

janetka
11. aug 2009

tilly: domco je u babky? rozmyslam, ze dam detom gumaky a vybehneme von

balambi
11. aug 2009

ahote babulky, tak dnes som sa vybrala že na gyn.prehliadku a že dovolenka, no skoro ma porazilo... 🙄 ešte že bolo také počasie, som sa konečne pustila do žehlenia / ma motivovala erika 😀 /, len jedina chyba krásy bola, že som pred tým zjedla asi polku melónu a teraz viac behám ako žehlím 😅

janne - na to cvičenie tam majú vyvesené toto :

pondelok : 19.00 - 20.15 - aerobik - Janka
20.15 - 21.45 - Won Hwa Do - Robo

utorok : 18.00 - 19.00 - Body Work - Erika
19.15 - 20.15 - Step Aerobik - Erika

streda : 17.45 - 18.45 - Step Aerobik - Erika
19.00 - 20.15 - Aerobik - Janka
20.15 - 21.45 - Won Hwa Do - Rob

štvrtok : 18.00 - 19.00 - Body Work - Erika
19.15 - 20.15 - Step Aerobik - Erika

piatok - 18.00 - 20.00 - Brušné tance - Monika

sobota - 10.00 - 11.00 - Step Aerobik - Erika

ale o prázdninách tam nebolo nič napísané, tak si tam prípadne skús zavolať...a nechceš vyskúšať rolletic, som na to chodila aj s kamoškou a bolo to fajn, len neviem, či sa na to môže chodiť pri kojení...

janne6969
11. aug 2009

Jej dakujem za rozpis.
Tak vo stvrtok step 😀 Tesim tesim 😀 😀 😀
Rolletic? to som este neskusala a ani som o tom nepocula. O co ide?

bezaz
11. aug 2009

balambi dnes som sa tulala po zahradnickej a tipovala, ktory dom je vas 😀
adi torta je dobra, len asi mam velku formu, lebo by to prijalo este aspon jednu smotanu navyse.. je to makke, ale mohlo to byt kremovejsie.. ale hlavne, ze petovi chuti 😉

angua27
11. aug 2009

čaute krásky, tak moje dieťa absolovovalo svoju prvú detskú chorobu. posledné dni mal teplotku a dnes v noci sa komplet vysypal, takže jasná šiesta choroba. ale už je dobre, dúfam teda. 😔

zuzi, všetko naaaaaaaaaaj k meninkám.

janne6969
12. aug 2009

Ja umrem. ona ta siesta choroba ozaj existuje? 😀 😀 😀 😀
Zuzi aku tortu si robila? Ja budem musiet dnes nieco upiect, lebo pridu vecer Robovi kolegovia. 😖

balambi
12. aug 2009

dobré ránko,
janne - poslala som Ti stránku na ten rolletic, mna to celkom bavilo, moc sa tam "nenarobríš", ale aj ked sa to nezdá, mala som poriadnu svalovicu...ja nie som veľmi na aerobic a také cvičenia, potom ma bolia kĺby... 😀
bezaz - bývame tak v strede, taký biely domček ešte v pôvodnom stave 😒
angua - želám, nech je malý v poriadku a rýchlo zdravý 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre