Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
20. aug 2009

vložky ešte neriešim, ale ešte mám od minulého pôrodu jedny... jedno balenie som minula, potom som si dávala super tampóny...

jani, myslím, že niektorú noc hučala siréna... ale to hučí vždy, keď hasiči idú na zásah...

ozaj, zas tu mám decká (veď preto mám aj trošku času na písanie), už sú vo vode od 14.15 😀 zas budú ako žaby, včera som ich po 2,5 hodine vyhodila, lebo už kýchali...

chruminka
20. aug 2009

babulka ja by som chcela nadstandart ale kto vie ci sa tam dostanem.....tak racsej kupime tri baliky ,lebo nikde ich nie je dostat uz v troch lekarnach aj so zdravotnickymi pomockami nam povedali ze teraz momentalne nie su a ani nebudu koli zastavenej dodavke ci vyrobe ci co.....tak som teraz obvolavala zdravotnicke potreby v BA v petrzke a konecne ich este v jednej maju poslednych 6bal. tak mamina teraz uteka kupit,ze co ak zajtra uz nebudu 😀

chruminka
20. aug 2009

ano hucala v noci sirena aj ja som sa zobudila....

babulka123
20. aug 2009

tily ja som tu svoju prave ulozila do kocika a dufam ze na dlhsie ako 20 min.. dnes neviem co s nou je { ci si zacina zvysovat davky papania } ale od 1 bola hore a len pit a pit a pit... no skoro ma jeeeeee...lo...

chruminka.. snad ano... a maminka nech ide ked je taky problem..
idem prave dosiel drahy..

janne6969
20. aug 2009

Baby mne mala zaspala asi pred 2 hodinami a stale spi 😅 Uz mala pred pol hodinou papkat a nic 😅 Som zvedava, keby sa preberie
No Tilly sa ti to lahsie riesilo, ked si rodila cisarskym 😵

chruminka
20. aug 2009

jani aj ja chcem take deticky ta tvoja mala je uplne uzasna 🙂
a ozaj to je daky rozdiel s tym poporodnym cistenim ci sa rodi prirodzene alebo cisarskym?

janne6969
20. aug 2009

No asi nie, ale skus si dat po normalnom porode tampon 😀

chruminka
20. aug 2009

tak to ma nenapadlo 😅

bezaz
20. aug 2009

caveste, tak sa zajtra vraciame na "rodnu" hrudu, ale obed nestiham
ozi chrumi, chces odsavacku? neviem, ci som sa ta uz pytala 😉

chruminka
20. aug 2009

zuzi no odsavacku som este nekupovala,stale sa neviem rozhodnut aku? a ci ju vobec budem potrebovat,to som si nechavala na poslednu chvilku,al zevraj do nemocky je povinna?
Aku mas ty? Bola si s nou spokojna?

bezaz
20. aug 2009

povinna do nemocky? no ja som mala, ale v bojniciach sa napr dala pozicat
mam od kamosky medelu rucnu, ja som bola spokojna.. podla mna na zaciatok staci, ved sama uvidis, ci vobec budes stihat odsavat 😀

angua27
20. aug 2009

erika, ja viem, že UPC je lepšia. ale keďže je toto byt rodičov, tak o tom rozhodujú oni a rozhodli sa pre Orange. 😉

chrumi, radšej 3 balíky. využiješ potom aj doma, keby si neminula. ja som bola na nadštandarte na Kramároch, ale ma nenapadlo pýtať ich, takže doniesli jeden balík a potom už nič. 😠

jani, ozvem sa.

chrumi, ak si môžeš odsávačku požičať nekupuj. ja som ju využila asi tak 4x za celé kojenie, mala som našťastie požičanú, lebo by ma porazilo vyhodiť za to prachy. ak by si ju používala častejšie, tak si môžeš potom kúpiť. ale to len moja rada. 😎

tak čo baby s tým obedom? dáme zajtra o 11 pizzériu? 😝

janetka
20. aug 2009

caute, mne to nejak blbne a nezobrazuju sa mi aktualne pisania... a mam ze jedna nova posta a stale to je len ta stara...tak ja neviem
chrumi: tri baliky vyuzijes a je to celkom lacne, tak radsej, presne, aj doma vyuzijes.. .a k tomu sa predavaju tie sietove gatky, to mas? jednorazove..super vec, ktoru tiez treba...

ja sa zajtra nepridam, mam tu svokru ....
Inak ste dnes nieco mohli zogranizovat, ja som bola mimo, isto by som dosla za vami.... 😎
sirenu som aj ja pocula... a aj dnes poobede hucala...

chruminka
20. aug 2009

zuzi tak ja by som si ju teda pozicala ak mozem ,mozno ani nebudem mat co odsavat a dostala si minule IP ohladom tej flasky avent a spacieho vaku?

mamina mi uz kupila 3bal.tych vloziek a sietkove jednorazove gatky mam od zuzky 😉 kolko ste ich spotrebovali?
Kolko ich asi tak treba?

a zajtra obed ja mozem 😝

angua27
20. aug 2009

chrumi ja som mala jedno balenie - 5ks a stačilo. nosila som ich, iba keď prišla návšteva do pôdorky, aby som tam nesedela len s vložkou medzi nohami. 😀 a vždy som si ich opatrne dala dole, takže sa dali použiť aj 2x. 🙂

chruminka
21. aug 2009

dobre ranko,
tak ja uz som vyse hodiny hore a neviem co so sebou...zvesila som pradlo pustila dalsiu pracku a teraz sa idem konecne najest

janne6969
21. aug 2009

Chrumi ja som na tom podobne. Mala prespala celu noc a tak som uz od siestej hore a upratujem skrine 😉 Ale teraz sa uz konecne prebera, tak ideme papat 🙂

janetka
21. aug 2009

caute, my sme hore od siedmej, dnes som sa konecne dobre vyspala...
mozno za vami dobehnem na ten obed , bez deti, dam matka spat... a kubka necham s babkou a dojdem

erika1983
21. aug 2009

ja sa dnes nepridam nemam kedy, lebo musím ist domov zbalit po robote letíme za malou.
Prajem Vám krásny obedík.

chruminka
21. aug 2009

tak kto vlastne dojde dnes na obed?
dako som stratila prehlad....

bezaz
21. aug 2009

no pekne, to len ja sa neviem vyspat? 😒
jani ze upratovat skrine 😲 😲
chrumi odsavacku mas reserve 😉

janne6969
21. aug 2009

No ja dufam, ze pridem. Dietko sa prave nanapalo a zasa spi. Posledny tyzden sa rano nevie prebrat. Dufam, ze sa zobudi skorej ako o jedenastej a stihneme prist.

chruminka
21. aug 2009

zuzi dik 🙂

chruminka
21. aug 2009

tak baby co je dnes ten obed ci nie je?

tilly
21. aug 2009

tak ako s tym obedom??? mame sa vytrepať alebo nie?

ja som odsávačku dosť veľa používala, bála som sa zápalu, tak som často odsávala, aby sa mi nerobili hrudky... a hlavne, niekedy ak som neodsala, tak potom domčo nevedel piť ako mu to tieklo prúdom...

chruminka
21. aug 2009

miska jarka a janka pridu mozno apon tak pisu ,ja mozem a Kika neviem...ostatne tusim nemozu

tilly
21. aug 2009

mozme to dat aj na 11.30, aby ste vsetky stihali, teda, aby si jarka stihla ulozit matka a v pohode dojst... aj janke, aby sa zobudila mala, mne s domcom je to jedno, domco teraz vypil mlieko, schvalne mu nedam nic jest, aby sa najedol 😅 😀

chruminka
21. aug 2009

mne je to tiez jedno,idem zavolat kike

chruminka
21. aug 2009

Kika dojde a mozeme kludne aj 11:30h

tilly
21. aug 2009

takže 11.30, príde aj jarka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre