• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

16. júna 2017 
ahojte,

my sme boli od štvrtka u svokrovcov, nič proti nikomu, ale som rada, že sme doma :grinning:

... ak môžme, tiež sa pridáme na stretko - u nás to bude zasa len taká rýchlovka, kým sa mala nezačne nudiť ako naposledy :grinning: . Cez víkend sa pretlačili horné 2 zuby, tak sme si zasa užili. Len mám pocit, že teraz má zasa spodné ďasienka naliate, tak neviem, či nebudeme ťahať štafetu :frowning2:
24. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka tak my sa teda na piatok hlasime, si uz pisem do kalendara - bo tento tyzden sa bohovsky nudiiiim ....
25. aug 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame bohovske maxi cernice tak prinesieme so sebouuu - mnaaam
25. aug 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, mozeme si prist nazbierat {teda ak ich mate nejako nazvys}? minule mi peto o nich basnil, ze by si dal :wink:
25. aug 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,tak ja tiez mozem v piatok :wink:
25. aug 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my by sme tiež v piatok mohli. jarka, bude nás celáááááá kopa. :grinning:
25. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mne svokrovci napokon nepridu, tak pridem ja :wink: Co uz, aspon nemusia ist domov :grinning:
25. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a kde idete stavať?
25. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Plaveckom Stvrtku. Mozem niekedy prist pozriet ten Vas domcek zvnutra? Lebo mne sa paci, tak musim muza presvedcit aj hmatatejnejsim dokazom, teda ze som ho videla a je super :grinning:
25. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tak daleko? ale ty si tusim odtial, ze? jasne, niekedy sa prid pozriet, ale to budem asi musiet upratat trosku :grinning:

a v piatok dávate aký druh stretka? vecer alebo rano? som nejako mimo
25. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vobec nemusis upratovat. Ved ja chcem vidiet len to riesenie :grinning:
Ani ja neviem ake stretko bude v piatok :sweat_smile:
25. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze stretko je u jarky rano :slight_smile:
25. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tuším kombinácia hrozno a minerálka nebola zrovna ideálna :sweat_smile: tuším letím domov
25. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezi kludne, lebo ja uz toho mam polku mraznicky zamrazene, zbierame kazdy treti den a mam toho vzdy za obrovskuuuu misu, tak kludne pridi niekedy ked budes mat cas...
25. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz mame kocik doma :dizzy_face: ,Dodo ho akurat zacal skladat a ja vybalujem jednotlive casti a veci co su k tomu a vytesujem sa ako male detsko na vianoce a mozno este viac,vsetko je take krasne :slight_smile: , dostali sme aj k tomu par darcekov take somarinky ale potesia :wink:
25. aug 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super chrumi :slight_smile: Aj ja som sa tesila, ked nam prisiel kocik :slight_smile: Uz len ta napln do neho :grinning:
25. aug 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počúvajte baby, my tu organizujeme piatkové stretko u Jarky a tá sa už tuším druhý deň neozvala. :sunglasses: je všetko ok u vás, Jarka?
25. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi: si viem predstavit, ako sa tesis.... aj ja som stale kocikovala po izbe.... s dekou.. :wink:

stretko u nas plati...... :wink: o 9.00
26. aug 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jari a co mame doniest?
chrumi a kde su fotky?????
gabi ak zajtra nikam nepojdeme, by som poobede dobehla, ak mozem.. alebo potom v piatok, ked pojdeme od jarky
26. aug 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dnes poobede asi nebudeme doma, este presne neviem, a ked pojdeme od Jarky tak kludne, ved prinesiem aj tam a potom si kludne mozes nazbierat, ak by dovtedy nedozreli tak ti dam sacik z mraznicky - hoci to nieje ono, ale dnes, zajtra neozbieram a v piatok toho bude zasa plna misa :slight_smile:
26. aug 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka tesim sa ze si to zorganizovala, konecne vas uz po dlhom case uvidim :slight_smile:
26. aug 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej gabi, si zlatik, dakujem.. donesiem v piatok vratit nocnik, museli sme kupit iny, ninke vadila ta "chrbtova" opierka
26. aug 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez cernice..ale pomalicky dozrievaju, kazdy den 5-8 cernic...chcemz nich upiect kolac na piatok, ale asi to budem musiet este s nejakym ovocim skombinovat....
26. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano ,
zuzi neboj aj fotky budu vsak som vcera fotila ako diva,len sme to este nestihli zmensit,lebo sme boli vecer taky unaveni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hladni vsak sme tu do 20:00 sachovali s tym kocikom a po vecery sme este vsetko kontrolovali,koli reklamacke ze keby daco,ale vsetko je ok nic nie je poskodene alebo nefunkcne.....takze faro uz mame :grinning: (baby ono to je fakt ako bager uz len ta lopata ci co to je na bagrovanie mu chyba :sweat_smile: )
26. aug 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi: zvyknes si, ja ked som sla prvykrat s bambinom na prechadzku, tak som myslela, ze mi ruky odpadnu po 500 m....
26. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som nemala problem, mne len otazel ked som ho mala vytiahnut domov :sweat_smile:
26. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi, čakám na fotky :wink: a náplň do neho nech ešte aspoň dva mesiace vydrží tam kde je :wink:

inak budúci týždeň by sme mohli aj u nás dať v piatok stretko, domčo už bude v škôlke (huraaaa), tak sa vám budem môcť venovať :wink:
tento piatok budem mať asi starého doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra ideme spolu do BA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malé mesto, 4 donáškové služby a aj tak som na pizzu čakala 45 min...
26. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly ja som si pre nu isla sama :grinning:
26. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je istota... ale mám tu decká v bazéne, tie by sa mi tu aj utopili zatiaľ...
26. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok