Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
28. aug 2009

Nie, ta je tuhy korienok. Ona ide dnes domov z nemocnice... Zomrela sestra Robovej krstnej. Ideme do Hamuliakova na korculiach. Pridas sa? 😉

bezaz
28. aug 2009

teraz idete na korcule? v tomto teple???? 😲 😲

tilly
28. aug 2009

fuha, v tomto teple na slnku na korčule, to chce odvahu... idete s kočíkom?

janne6969
29. aug 2009

Napokon som isla na biku, lebo som isla vecer na BA inline a nechcela som riskovat otlacenie, alebo svalovicu 😉

tilly
29. aug 2009

fiha, no ty pekne športuješ, super 😉

tak, dnes mám konečne čas sa učiť, tatinko sa venuje synáčikovi, skladajú si vláčiky, to je tak na celý deň, navarila som si včera, len si napacujem mäsko na zajtrajšiu oslavu a tým sa moja robota na dnes končí... upratovať sa mi neoplatí, babky mi zas prelezú celý barák v topánkach, čiže upratovať budem po návšteve, nie pred ňou

angua27
29. aug 2009

ahojte,

ďakujem za super včerajšie doobedie, koláčik aj muffinky boli super. 😉 len mi malý doma vymýšľal a nechcel ísť spať, ale nakoniec sme ho zlomili. 😎

jani, úprimnú sústrasť. ja si myslím, že si dobre spravila, že si nešla na pohreb. by ste sa tam s malou uvarili, boli by možno nervózna, aj tá atmosféra, nie je najlepšia na pohreboch a dieťatko to cíti. 😔

ja som sa pred pol hoďkou vrátila z BA. včera som si poobede super zaplávala a večer sa riadne opila s kamoškou. 😀 zase po dlhej dobe a na dlhú dobu dopredu. 😎

tilly
29. aug 2009

teraz sú také neskutočné last minuty, škoda, že nemôžem letieť ☹ do 1000 eurášov by sme mali 11 dní ai pri mori pre celú rodinu... letecky!!! ach jo... kebyže som o také 4tt menej tehu, tak by sme leteli... ale tak čo už, raz do roka asi stačí... na silva sa budeme sušiť doma, ale na jar to vyzerá na nejaké to rakúsko alebo taliansko na lyžovačku, možno ak sa zadarí, tak aj švajc, ale tam je moja šiši teta (ona má fakt diagnózu, odkedy ju opustil manžel...) a asi by sme bývali u nej

chruminka
30. aug 2009

Dominikovi vsetko najlepsie k narodeninkam vela zdravia,lasky,stastia a darcekov 🙂

arusska
30. aug 2009

Dominikovi vseeeetko naj naj,

ozaj Beziii zajtra rano prides? Ak hej ta dojdite pred deviatou, potom mozeme skocit k Lubke ak by si chcela...

janetka
30. aug 2009

tilly: dominikovi vsetko najlepsie...ako ste oslavili?
my sa mame fajn, zatial sme omrkli teren a okostovali vinko.... deti su ok, zajtra ideme do aquaparku....

bezaz
30. aug 2009

gabi dojdeme, uz sa peto tesi, ze vypadneme z domu
miska gratulacia domcovi 😉

tilly
30. aug 2009

dakujemeeee

jari, tak dobro dosli? super 😉 ste nejak skor odchadzali ako ste chceli...

pooslavovali sme, zvysky sa dojedli na ulici, dobre bolo, len domco je hotovy z darcekov, dostal original gitaru, kupenu normalne v hudobninach... ferrarri na dialkove, lego lietadlo, poschodovy autobus, nevie so skor...

arusska
31. aug 2009

tilly to si viem predstavit 😀

bezaz
31. aug 2009

gabi tak sa nejako vysmodrchame a dojdeme..
som vcera dostala mrachtu, po 18 mesiacoch {skoro na den}.. to aby sme zacala makat na druhom 😀

janne6969
31. aug 2009

Dobre ranko 😉
Aj ja oneskorene prajem Dominikovi vsetko najlepsie 🙂
Zuzi najskor statnicu 😀

angua27
31. aug 2009

tilly, všetko naaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjj Domčovi. viem si predstaviť tú radosť. 😀

bez, tak šup, šup na to. 😉

tilly
31. aug 2009

bez 😀 no prvá mrcha "poteší" tá moja prvá bola hrozná

tilly
31. aug 2009

ozaj, chrumi, muž to prežil v pohode? zdal sa mi bledý občas 😀 😀

tilly
31. aug 2009

halooo, žijete??? 😀

tilly
1. sep 2009

halooo, baby, čo jeeee??? už skoro 24 hodín nikto okrem mňa...

chruminka
1. sep 2009

tilly jasne,on sa tak tvari stale 😀 ,nebyva mu zle....
ozaj baby zle spravy mame z poradne ☹ baby su prilis male maju okolo len 1300g a ta trosku mensia sa uz hrabe von je dole hlavou a je prilis nizko takze musim teraz pekne poctivo lezat,nic nesmiem robit,akurat na WC ist a jedina vychadzka ze ku nim na kramare 😠 ,termin dalsej poradne mam ale az o 3tt lebo doki ma dovcu,ale ze keby daco okamzite mam prist ku nim a idem hore lezat 😢
Ja sa uz teraz idem zblaznit a to lezim len od vcera vecera,co budem robit v posteli tie 3tt?!!

arusska
1. sep 2009

bry den 🙂 chrumi vydrz vydrz, Lubka tiez mesiac pred porodom uz lezala v nemocke 🙂 ked sa musi tak sa musi...

bezi uz mam pripraveny ten overal zajtra rano ak nezabudnem tak ti ho okolo deviatej hodim ked pojdem z korculi 🙂))

ZAJTRA NAS PRVY DEN V SKOLKE - zatial sa tesime, uvidime co prinesie rano 🙂)

bezaz
1. sep 2009

jaaaj adi, chudatko, tak vas dobehneme pozriet.. pekne lezkaj, nech sa baby nehrabu na svet, dohovor im trosku
gabi moc dik, len cca 9.10 musim ist uz z domu, mame zaciatok roka aj na zuske 😉

angua27
1. sep 2009

adka, myslím na Teba. hlavne si stále hovor, že to robíš pre ježibabky. ja som tiež musela 4tt ležať doma, iba cesta na WC a z gauča do postele bola povolená. myslím, že skoro každá tehuľka si tým prešla. 😉

gabi, tak nech zajtra dobre zvládnete prvý deň a zuzi aj Ty. 😉

nás skolila nejaká choroba. lepšie povedané iba mňa, som mŕtva od rána. malého som podchytila ešte včera, teplotu mal iba chvíľku, aj to len mierne zvýšenú. takže ja teplotujem a som odrovnaná a on veselý a iba soplík. pekná dvojka sme. 😎

janne6969
1. sep 2009

Ahojte.
Adi neboj, zvladnes to. Budem na teba mysliet a uvidis, ze sa ani nenazdas a budes to mat za sebou. Este, ze lezis doma. Mozem Ti z vlastnej skusenosti povedat, ze je to milionkrat lepsie ako v nemocnici 😕
Ja som dnes uplne znicena. Boli sme v Senci, ze sa okupeme, ale voda je uz studena, tak sme sa tam napapali a isli prec 😵

tilly
1. sep 2009

chrumi, to je divné... náš paťko (všimnite si oslovenie, hurá hurá máme meno😀 som zvedavá dokedy) má 1890 g a je moc moc veľký, 1300 g podľa mňa vôbec nie je málo... v 31tt by malo mať bábo, normálne 1300 -1700 g, ale tvoje sú dvojky, čiže buď v klídku... a teraz by sme mali mať normálne poradňu každé dva tt a keď ty si rizikovka, dvojkovka, tak by si mala mať ešte častejšie, nie? to je dobré, že dr má dovču, musí mať zastupujúceho... ozaj, mne doktorka raz poradila, keď hysačila, že mám krátky krčok, že si mám dať vankúš pod zadok keď spím a ležím, je to spočiatku dosť nepríjemné, ale dá sa zvyknúť si a pomohlo to 😉 teraz, keď mi viac tvrdne bruško, tak si dávam dva vankúše pod zadok a hneď je mi lepšie 😉

deckám, pekný prvý deň v škôlke a bez tebe v škole 😀 😉

my sme boli dnes v haine na nákupoch, ale tak brutálne veľa slovače tam bolo, som si neuvedomila, že je dnes sviatok, inak by som ani nešla... a nejako sa mi zdá, že handry poddraželi... chodievali sme do NKD a vždy tam mali vecičky pre detičky za facku, teraz sa mi to nezdalo moc lacné a v kik mali úplne nechutné veci a drahééé 😝

angua27
1. sep 2009

miška, super meno. veľmi sa mi páči, tak len pri ňom zostante. 😀 😀 😀

aďka, áno, áno, miška má pravdu, keď ležíš, vankúš pod zadok, aby bola panva vyššie, ako hlava, nech deťúrence netlačia na krčok. ja som si na noc nevedela zvyknúť na ten vankúš pod zadkom, tak mi Peťo podložil nohy postele na tom konci, kde som mala nohy. takže som spávala dolu kopcom, ale iba trošku. dve hrubšie knihy pod nohy postele, stačí iba mierny náklon a hneď je to lepšie. tak povedz Dodovi, nech to nejako zmajstruje. 😉

janne6969
1. sep 2009

Ja som vedela, ze sa rozhodnete pre Patrika 😀 Ak raz budem mat chlapca, tak bude isto Patrik 😀

janne6969
1. sep 2009

Som sa prave pustila do samostudia Photoshopu. Musim sa nejako dovzdelavat, ked uz nejdem od septembra do skoly 😅 Mi to ozaj chyba ☹

tilly
2. sep 2009

tak sa mi to páčilo, že patrik a dominik, akože rik a nik 😀 alebo podla nasho deda riko a niko 😀 dedo domčovi hovori niko, tak chudak chlapec, ja ho volám dominik alebo domčo, babka s otcom dominik a dedo niko... ale guláš v tom zatiaľ nemá, reaguje na všetko...

juuuj, jani, provokááácia 😀 akurát tu mám roztiahnuté dve hrubé knihy občana + rodinné právo + občiansky zákonník + vypracované otázky a trápim sa... a to ešte nemám celý proces... akože som v prdelke 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre