Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

arusska
14. sep 2009

dnes som umyla horne okna, zajtra mi ostava spodok

balambi
14. sep 2009

arusska a ku mne nemôžeš prosím zbehnúť? 😀

arusska
14. sep 2009

balambi nemozem lebo mi ostavaeste 8 okien na prizemi a 50stran diplomovky 😀 😀 😀

som sa chystala ze dnes napisem aspon 10 stran a ani caarka, ale idem teraz na to, tak snad aspon pol strany do vecera zosmolim

szilvia31
14. sep 2009

tilly to viem o nom,ze dost chladny no chodim k nemu do mostu ako ku gyn.a teraz do poradne do ruzinova,je sice taky divny,no paci sa mi ze narovinu povie co ti je a ako sa to da riesit a neoblbuje sladkymi recami.operoval sesternicu a fakt sa o nu stale staral viac krat za den bol u nej a radil jej ako sa skor uzdravi.

tilly
15. sep 2009

aru, ty máš tiež tých okien ako na škole, že? ja som sa vzdala 4 roky dozadu s umývaním okien, radšej niekomu dám 35 eur, ja sa s tým nebudem trápiť...

hmmm, ja som sa chcela tiež včera učiť, ale nejako mi to neprešlo, už sa mi strašne zle sedí a lahnúť si k tomu nemôžem, lebo do minútky spím...

szilvi, tak to hej, keď sa snaží riešiť veci... asi to tak bude, lebo mňa minulý rok držali tri dni v ružinove a nikto nechcel čistiť, on povedal, že sa ide na to a aj to urobil a zrejme dobre, keď sa mi podarilo otehotnieť znova...

tilly
15. sep 2009

taaak som sa teraz nasr... tak ten starý odíde, ani prd nepovie, domčo ho tu chudák úplne zúfalý hľadá, reve mi tu... samozrejme nepochopil pojem MOBILNÝ telefón... 😠

majusa
15. sep 2009

ahojte,

dlho som tu nebola, ale to len preto, že nejako nestíham. Malá je furt aktívnejšia, už sa pomaly stavia na nohy. Už len to bude pohroma. Jednu dracenu už odrovnala 😀

... tilly, nemáš nejaký kontakt na to umývanie okien? Hoď do IP, lebo ja to nejako tiež nestíham a pravdu povediac už cez ne skoro nie je vidieť 😅 Keď je doma manžel, tak buď niekto príde, alebo niekam ideme a keď som doma s malou sama, tak to fakt nejde.

... a ozaj, dnes sme poobede tak plakali (možno ste aj počuli), ale máme 5. zúbok 🙂

arusska
16. sep 2009

bre ranko, tak sa chcem pochvalit ze prvy krat sme neplakali v skolke...

teda rano sa zobudil s tym ze nejde do skolky, aj urobil divadlo, ale sadla som do auta a taaaaak som mu vynadala ze mi vybil baterku tak som musela ist s Ivovym a rychlo, lebo dnes ide do Brna tak sa aj on ponahlal a tak cusal v aute, potom ked sme prisli do satne, sam sa prezul, zobral kamosa za ruku a vosiel do triedy a straaaasne vysvetloval ucitelke ze mi vybil baterku... SOm sa sulala...

bezaz
16. sep 2009

gabi 😀 a jako ti vybil baterku?
devuchy, nemate niektora zbytacne DM body? mam 11 a chybaju mi este 4, nech mam zlavu, ponukam za to spolocny nakup 😉

tilly
16. sep 2009

gabi, no vidíš 😉

majus, nemám, umývala mi to susedina sestra, ale ona došla z MT...

bez, mne chýba jeden bod, ak by si mala, tak by sme mohli ísť spolu na nákup 😉

bezaz
16. sep 2009

misi ja som ich uz aktivne nalepila 😝

tilly
16. sep 2009

ozaj, to čo bolo dnes ráno, idem si na deviatu cez hamuliakovo do roboty a strašne veľa áut, v DL som nevedela vyjsť na hlavnú, som sa tam musela na drzovku natlačiť... a pri robote sa zas nedalo zaparkovať, čo sa teda nestáva... 😠

arusska
16. sep 2009

tilly to preto ze by si mala doma na riti sediet a drvit obcana 😀 😀 😀 😀

tilly
16. sep 2009

ja sedím na riti v robote a tiež to tu mám pred sebou roztiahnuté, len medzitým robím 500 iných vecí.. toho občana maximálne nestíham... 😠

bez myslíš, že by sa jeden dal odlepiť? lebo ja som ich tiež už aktívne nalepila... ale tak jeden bodík nie je problém... niečo nakúpim a potom budem mať zľavu 😀

dnes ráno som dávala dominikovi nové nohavice, iné ako s tým nastaviteľným pásom ani nekupujem, stiahla som mu ich na maximum, obliekol si ich a rovno mu padli dole na riť... ja už nechápem, pre koho tie gate robia... 😠 veď on nie je vychrtlina, je úplne normálny, tabuľkový, v 4 rokoch má mať dieťa 18 kg, on má 17 a niečo...

arusska
16. sep 2009

tilly neboj zvladnes to, vytrcis tam maleho a ti to dajuuu

tilly
16. sep 2009

no, neviem... vieš, že oni sú svine, keď chytím ficku, tak môžem aj trojičky čakať, nepomôžem si...

janetka
16. sep 2009

tilly: tak posunte nam, nam budu este uzke 😉
ozaj, ako hodnotis oslavu?

tie bodiky sa daju lahko odlepit....

arusska
16. sep 2009

to je pravda, ale musis verit ze ficka tam nebude 😵

arusska
16. sep 2009

ozaj baby, dame v piatok obedik??? Tak zasa o tej 11,00??

janetka
16. sep 2009

ja nemozem, idem do skalice po sto rokoch na stretavku z gympla, a idem uz v piatok rano

tilly
16. sep 2009

domčo ich má na sebe teraz, podľa mňa by boli kubkovi malé...

oslava... no keď tam bolo viac detí, tak fajn, ale predtým a potom... des a hrúza... hlavne, keď si kúpala maťka a hentí dvaja sa márovali vzadu v tme... totálne surovo 😠 teda vlastne dominik sa potom už len bránil a kubko do neho kopal a teda dosť hnusne 😔

ale som sa dosť čudovala, že sa toho málo zjedlo, neviem, koľko sa vypilo, ale pojedlo sa málo...

piatok, obed, no zatiaľ môžem, aj keď asi budem musieť ísť ráno na kataster do BA (teda je to moje zbožné prianie, lebo by to znamenalo veľký posun v zložitom prípade...)

alebo aj keď tam ficka bude, tak si vytiahnuť dobré otázky a všetko vedieť, čo je asi utópia 😅

tilly
16. sep 2009

hmm, ti bude dobre, závidím... ozaj, včera ste teda dobre hulákali.. som mala otvorené okno a to som na druhej strane a ešte okolo pol dvanástej som vás počula...

janetka
16. sep 2009

nechapem co sa tak dominik s kubkom biju, najlepsi kamarati ako tvrdia a maju najviac konfliktov... kubka som este nevidela niekoho kopat... ☹ su strasne divoki... a drzi ...neviem, ci je to z tej skolky,alebo z tych prazdnin..
malo sa zjedlo... teda ja som mala 3 kg toho masa....a este je pol mise u gabiky a to sme este jedli aj vecer troska... a aj ta torta kolko zostala..

janetka
16. sep 2009

eva hovorila, ze bolo strasne vela jedla...tak mozno tym, ze sme to robili dvojmo sa nam to tak nezdalo, ale bolo toho asi dost

tilly
16. sep 2009

oni majú takú svoju fázu zas nejakú, ono to určite prejde, kým sú sami dvaja, tak je zle, potom už keď ich je viac, tak sa to tak rozloží (sranda, že niekedy bolo najlepšie, keď boli sami dvaja...)

ale včera som si všimla, že keď boli len dvaja na začiatku, tak bolo stále zle, aj keď som dominika zobrala k sebe, keď som sa ich snažila rozdeliť, tak kubko vždy prišiel... potom, keď ich bolo viac, tak sa každý hral s niekym iným, ak sa dostali k sebe, tak to zas začalo, tak som domča poslala hrať sa s tomáškom a kubko sa hral s väčšími deťmi, potom bol domčo so samkom, ale keď zas boli sami dvaja... stále sa len provokovali, som ich úplne rozsadila a povedala, že dostanú 25 na zadok, keď sa k sebe priblížia, ale potom sa aj tak priblížili..

tvoja torta sa zjedla celá... ja som teraz doniesla tatkovi z toho sacheru, ale zabudol to tu... tak to teraz zožeriem 😀 😀

janetka
16. sep 2009

tilly: najhorsie, ze sa ucelovo provokuju slovne....
Ten sacher je vyborny, aj ja si dam po obede

tilly
16. sep 2009

slovne, za kraviny a potom to prejde do kriku alebo bitky

tilly
16. sep 2009

kolko stojí u nás 800g nutrilon 3?

janetka
16. sep 2009

od 390-480...ja kupujem v dmke

janetka
16. sep 2009

480 je najvyssia cena aku som videla v lekarni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre