Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
17. sep 2009

tak ja sa idem pomaly obliekat a dohodnime sa kde sa stretneme a kedy?
Moze byt trebars aj toto parkovisko pri nas pri skolke to velke?
Mozeme ist aj po 11:00h mne je jedno kedy

tilly
17. sep 2009

o jedenastej, ani pol dvanástej ešte nikoho nikde nebude... môžme ísť aj do hami papi, aj safari aj pizzky, aj keď menu v safari vyzerá zatiaľ najlepšie...
v papihami majú nejakú hrstkovú s párkom, furmanské halušky, grilovaný tanier, bravčovú roládu, šunkovú rolku v aspiku... ja by som aj do tej DM možno skočila + by som sa pomotkala po meste...

dajte vedieť, aj by som zavolala, ale mám nový telefón a čísla zostali v starom...

chruminka
17. sep 2009

no to menu v hami papi som uz aj ja pozerala a teda dnes nic moc

chruminka
17. sep 2009

a co je s jarkou ? ta dnes nemoze?

tilly
17. sep 2009

jarka je v avione

tak kam ideme?

bez?

chruminka
17. sep 2009

nech rozhodne bez,lebo tusim zuzka s malou nechcela ist do safari,aj ked uz by sa tam nemalo fajcit!!!

tilly
17. sep 2009

nefajčí sa tam, bola som tam naposledy v piatok a ani stopa po dyme... 😉

tak haloooo, beeeez 😀

chruminka
17. sep 2009

tak ja uz som oblecena ,cakam na pokyn ze kde a kedy 😀

tilly
17. sep 2009

jarka volala, že by sa takú pol hoďku vedela prísť, môžme sa teda dohodnúť na pol dvanástu, ja sa akurát obliekam... prídem pre teba, bývaš niekde pri škôlke, že? a tam sa dohodneme, ak sa bez neozve 😉

bezaz
17. sep 2009

jaaj sme hore, to safari ma teda moc nelaka, ale mozeme aspon vyskusat.. tak o 11 pri skolke

tilly
17. sep 2009

sme písali naraz, tak ako teda?

chruminka
17. sep 2009

ok 11:00h pri skolke na parkovisku

chruminka
17. sep 2009

jaj akurat citam ze pride aj jarka tak ok kedy teda o 11:30h?

chruminka
17. sep 2009

ja som za o 11:30h na parkovisku pri skolke nech to teda aj jarka stihne

tilly
17. sep 2009

tak kedy??? 😀 sa dohadujeme ako...

janetka
17. sep 2009

caute baby, tak my sme nestihli a matko mi aj tak spinkal v aute, tak som ho este preniesla...
dnes super nakupy, v markse super makkucky tenucky cierny rolacik z nejakych 20 EUR na 1.50 ..tak som zobrala hned tri... a v cacku gate z 25 na 5.. a este jeden sveter som nakupila za normalnu cenu 20 EUR.... a pre deti dnes nic 😉 vynimocne

arusska
17. sep 2009

no my pre zmenu mame zapal priedusiek - antibiotika a tyzden doma 😒 😒 😒

tilly
17. sep 2009

veď už musíš konečne nakupovať aj pre seba 😀
ja som videla v ca pončá, to by sa mi na jeseň aj zišlo, ale ešte je čas a nechce sa mi lietať po obchodoch, tak potom niekedy nakúpim, zajtra musím ísť aj tak do BA, asi skočím konečne dominikovi tie topánky kúpiť...

inak psy boli doma... náš na reťazi, susedov pred bránou, celý zablatený, tak mi teraz leží pri vchode, môžem to potom umývať po ňom... 😖

tilly
17. sep 2009

ozaj, čo stoja plienky, ktoré sa oplatia? myslím giga packy a mega packy? za koľko mám kupovať? ja si už napamätám, čo to stojí, viem, že v rakúsku stáli 13 Eur s bipa kartou, ale tam sú iné...

tilly
17. sep 2009

nechcete niekto peugeot 307?

chruminka
17. sep 2009

tilly ake budes kupovat plienky?
Mne slubila kamoska ze mi kupi v metre pampersky c.1,ze tam je to vyhodnejsie,ale dako na mna zabudla,tak sme sa rozhodli,ze kasleme na to a budeme kupovat tie DM-babylove maju aj tie uplne malinke c.1,tak skusime tie.

tilly
17. sep 2009

ja budem kupovať asi pampersky, ale domčovi sme kupovali v rakúsku, tie boli lepšie, tak neviem, či mám hneď od začiatku kupovať tie rakúske, alebo či začneme slovenskými a uvidíme... lebo tie rakúske sa dovážajú z nemecka a tie naše sú z poľska...

inak babylove majú aj nejaké eko plienky...

a my budeme kupovať až dvojky, tie sú 3-6 kg... do 5 kg sa nám moc neoplatí, lebo to bude mať bábo tak, keď bude mať týždeň - dva 😀 teda ak bude ako jeho bracho 😀

janne6969
17. sep 2009

Chrumi podla mna su tie DMkove ovela lepsie 🙂 Na pampersky je vela deti alergickych. Aj nasa mala sa vyhadzala z nich.

janne6969
17. sep 2009

Tilly predavas auto? 😀 A za kolko?

janetka
17. sep 2009

chrumi: ja zas mam osvedcene len plienky pamapers a vlhcene utierky babylove kvoli cene a su dobre.... a do porodnice som mala tie baby new, ci jak sa volaju, tie najmensie... a kupujem tie gigapacky, nie megapacky

janetka
17. sep 2009

miska, my nejdeme zajtra do skolky, lebo idem rano do skalice

janne6969
17. sep 2009

Veru kazde babo je ine 😉

tilly
17. sep 2009

jani, nie ja, tatko predáva, ide si kúpiť crossover 😀 chce za to 5000 Eur

erika1983
17. sep 2009

ahojte
tak ja som tiež za pamoersky, nam sa osvedcili 🙂
mame sopliky ☹ neviem z coho

janne6969
17. sep 2009

Celkom lacne 😉 Ale muzo by mi francuza nedovolil 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre