Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
30. sep 2009

ja pridem dnes o 11.00

erika1983
30. sep 2009

ahojte tak mozno na obed by som aj ja dobehla
a kde ideme ????

chruminka
30. sep 2009

ja pridem tiez ideme ku talianom? 🙂

arusska
30. sep 2009

takze o 11,00 v pizzerke, Erika dojdi som ta nevidela ani nepamatam...

erika1983
30. sep 2009

ok tak o 11 dufam ze sa dovtedy dostanem z postele 🙂

bezaz
30. sep 2009

cafte, tak ak mi dieta uplnou nahodou nezaspi, o 11 sme u talana 😉

tilly
30. sep 2009

ja som v práci 😉

aru, tak nastupuješ? dali ti lepšiu pozíciu?

arusska
30. sep 2009

tilly ani nie ale musim, prachy su prachy a kedze mi nedali odstupne tak nech si to vyzeru.. uvidime nejako to chcem potiahnut a potom vymyslim co pred statnicami ci sa hodim na PN alebo to budem vykryvat aj OCR ale vypoved sa mi neoplati lebo od statu nic nedostanem, tak uvidim ako to poatihnem...

tilly
30. sep 2009

Pórová krémová polievka - 0,83€
Cena: 25Sk
Pečené kačacie stehno,dusená kapusta,žemlové knedle parené buchty (270g) - 3,65€
Cena: 109.95
menu v safari na zajtra, hmmm, mňamiky

vy si asi užívate teraz na obede 😉

štátnice asi budeš musieť nejako vykryť, z vlastnej skúsenosti - je nemožné mať dieťa + chodiť do práce + robiť štátnice... to sa nedá, možno tak s maximálnym šťastím...
inak, držím palce v robote, je to dosť náročné, vrátiť sa skoro po troch rokoch 😝

arusska
30. sep 2009

tilly ani mi nehovor, mam z toho mierne tocaky v zaludku - ale som si povedala ze sa nenecham vytocit nikym. A statnice neviem, ked mi to nepojde tak ostanem nezamestnana a dufam ze to urobim na prvy krat lebo sa mi to nechce natahovat a hlavne by som si potom chcela najst nieco - "hocico" v Samorine.

tilly
30. sep 2009

radšej si čo najskôr dokonči školu, ono sa to potom blbo naťahuje, nič príjemné, hlavne na teba každý pozerá ako na idiota... ale niekedy si nepomôžeš... máš za sebou min. 50 skúšok za 6 rokov, ale na štátkach ti to dajú vyžrať...

arusska
30. sep 2009

ved prave tilly keby som bola debil tak neprejdem 6rokov asi nie?

chruminka
30. sep 2009

jani tak sa teda mozeme dohodnut v piatok na 9:00h ,mozeme kludne prist ku vam teda pred vas dom,ak mas teda dve miesta v aute volne,lebo ide so mnou aj Dodo, len my napis v IP kde to presne byvas,viem ze dakde na skolskej ale neviem cislo.

tilly
30. sep 2009

nooo, len vieš, keď sú školy, kde sa štátnicuje štýlom, kto sa dostaví, ten to dostane, tak potom nikto nepochopí, ako je to možné, že ty ešte stále nemáš štátnice hotové...

mne je zas tak zle 😝

tilly
30. sep 2009

aaa, do prdele s mimiaukciami, som sa vytočila, pol hodinu nahadzujem aukciu a na konci ma to vyprdlo, samozrejme, všetky údaje vymazalo 😖

chruminka
1. okt 2009

samorin sa nam tu zatulal tak sup hore na prvu stranu
kde ste vsetky? Ja sa dnes citim tak na....boli ma cely clovek akoby ma v noci dakto dobil 😅

zuzka si v poriadku?

tilly
1. okt 2009

ja som si teraz na chvilku lahla k telke, že si pozriem priateľov a normálne som zachrápala, tak toto sa mi už dlho nestalo, asi som bola unavená...

inak včera som bola v operatíve a mali krásne zimné bundy, tak som si jednu ukoristila 😀 nezapnem ju cez brucho, ale to snáď do zimy zhodím 😅 aj keď... no neviem, bábo je strašne vysoko a nie je až tak veľké, takže to bude tak možno v polke novembra...

janne6969
1. okt 2009

ahojte.
Boli sme so Zuzkou v BA. Zajtra asi aj my zbehneme kuknut do Operativy 😉

arusska
1. okt 2009

tak ja mam za sebou prvy den v praci a migrenu 🙂

inak nic - vytocili ma lebo mi nechceli dat ako chranenemu zamestnancovi posun pracovnej doby, ak kokooos akoze kedy mam chodit po maleho do skolky ked mam koncik o 16,30 a skolka je do 16,30 ... chochoti. Aaale co uz, nakoniec mi dali pracovnu napln - difcata pro vsechno, ale jebkam ich, vydrzim 4 mesiace, ozaj tilly ako je to keby som 4mesiace odpracovala a dala sa na dalsiu MD???

tilly
1. okt 2009

aru, neviem, tearz to zistím, ale myslím, že by sa ti do materskej mala zaratavať aj rodičovská 😉
veď poď na materskú, čo sa budeš serkať v robote, s ktorou aj tak nie si spokojná 😉

bezaz
1. okt 2009

gabiii pockaj na mna s druhyyyym 😀

janne6969
2. okt 2009

A kdo pocka na mna? Este asi tak 4 roky? 😀 😀 😀 😀

tilly
2. okt 2009

jani, ja 😀 alebo chrumi by mohla tie 4 roky čakať 😉

dnes som bola v DS, super veci tam majú v centre v tých obchodíkoch, som bola na živnostenskom, podarilo sa mi zaparkovať v centre pri ceste, tak som tam pobehala obchodíky a pokupovala bodyčka, dupky, čiapočky za pár šupiek, len už toho asi budeme mať strašne veľa...

chruminka
2. okt 2009

caute takze v pondelok nastupujem do nemocky 😠 ale nic sa zatial nedeje len ta mensia je uz velmi nizko tak ma chcu mat pre istotu pod kontrolou,pomeraju babetka a ked bude vsetko ok tak by v polovicke oktobra ked budem 38tt naplanovali sekciu,lebo baby su jedna cez druhu a ta väcsia je priecne,tak nechcu nic riskovat.
Samozrejme ze ma budu sledovat a keby bolo treba vyberu ich skor.
Takze takto ,no taka som bola vyklepana ked som vysla z ambulancie....

tilly
2. okt 2009

chrumi, škooda, som si myslela, že prejdeš tehotkom bez nemocky, budeš tam min. 2 tt? fuuuha... nemáš ntb, aby si sa tam aspoň trošku zabavila? nezávidím, ale zas aspoň budeš pod dohľadom a vieš, čo ťa čaká... ja som na nervy z toho, že neviem čo ma čaká, či si naplánujeme sekciu alebo pôjdeme prirodzene...

pozri, už sú krpky dosť veľké, už sú OK, keby sa aj narodili teraz, scarlette už je po ..., takže je super, že si to dotiahla takto ďaleko

každopádne držím palce, pevné nervy, drž sa a daj vedieť 😉

chruminka
2. okt 2009

tilly mame notebook ale len jeden takze to tam tahat nebudem,ale urcite dam o sebe dako vediet,
viem ze krpate su uz ok ale aj tak som mala riadny sok ked mi to povedal...
Aj ja drzim palce nech mas sekciu lebo ty chces sekciu,ja by som zasa chcela racsej normalne rodit,ale vyberat si nemozem
som zvedava kedy ty porodis

tilly
3. okt 2009

tak ja som tiež zvedavá, kedy porodím, dúfam, že skôr ako v novembri, max. posledný októbrový týždeň to nebude, skôr nestíham...
vždy je to nepríjemné, keď ti povedia, že máš ísť ležať do nemocky, fuj, už len tá predstava 😝

arusska
3. okt 2009

skôr nestiham - 😀 - ja odpadnem, som sa nasmiala

inak tilly ideme na to - takze baby planuje sa dalsie male babo v Mliecne, uvidime ako dlho to bude trvat 😵 😵 😵

tilly
4. okt 2009

super aru, dúfam, že ma stihneš ešte na materskej 😀 držím palce

vyskúšaj alchemilkový čaj a femigard 😉

angua27
4. okt 2009

ahojte,

gabi, držím palce, na rýchle zarobenie ďalšieho pampúšika. 😉

tilly, tiež som sa riadne zasmiala nad tým, že skôr nemáš čas rodiť. 😀

chrumi, neboj, v nemocke Ti to rýchlo ubehne, hlavne nebudeš celý čas sama. 🙂 cez týždeň Ti zavolám a došla by som Ťa kuk. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre