• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

9. apríla 2017 
hmm, pozerám na fcb segrine fotky, čo priebežne posiela... je v turecku a sťažuje sa, že v noci nemôže spať, lebo je tam 25 stupňov, aj ja chceeeem :frowning2: má tam fotky z pláže, taká provokácia, všetci sú tam opálení, vypekajú sa, more sa leskne... a tu je takááá kosaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: miska a co sa ti stalo?
13. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa pred cvhilkou vratila z avionu.... aj stevka uz mam doma, tak nieco podnikneme.... zatial netusim co.. kupila som kubkovi nexxt rifle za 50% zlavu, a sedia mu... konecne nejake... tie nextky mu vzdy sedia, co sa cudujem a matkovi dva rolaciky tie klasika cackove.....
13. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už majú v tom ca roláčiky? lebo v rakúsku ešte nemali, ani naposledy, keď som tam bola nemali...
13. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej maju po 117
13. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jari supis cena. V sobotu zbehnem aj ja na nakup :wink:
Veru v tej operative nic moc nemali. Nic sme nekupili.
13. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím poskúšať tie minuloročné, dva ešte kúpil dano v rakúsku vo vogele, hentie roláky sú strašne dobré, domčo nič iné ani v zime nenosil... máme ich tuším od 92 v každej veľkosti :sweat_smile:
13. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru v operative nic nemali.. ale aspon sme sa prebehli v tom fujaku a ako bonus sme aj trosku zmokli :grinning:
fiha, jarka v avione maju nejake zlavy? potrebujem bubine kupit nejake zateplene gatuse, najlepsie dolu s gumickou
13. okt 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak vidim vy vo velkom obchodujete, nakupujete, ja som tiez bola vcera v avione ale nic som nekupila len okuliare :slight_smile: pre seba klasicke dioptricke a pre muza slnecne :slight_smile:
bez veeeellllkkkaaaa vdaka za dnes :wink:
13. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ved nemas za co, mam to u teba :grinning: len chuda frederi, ako plakala, cica mala :sweat_smile:
14. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte
ale ona zvykne takto ale ved nemala ani slzy uz nejak tento tyzden dotiahneme a bude dobre :grinning:
uz sa tak tesim ze budem len do 16:00 konecne som si to vydobila
14. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minulý týždeň vo štvrtok sme obedovali v safari, sedeli sme pri okne a nedalo sa to tam vydržať, také neskutočné teplo tam bolo... teraz sme tam boli a takáá kosa vonku, vnútri už kúrili, ale vonku som skoro umrzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, v dm už dávajú zákaznícke karty :grinning:
14. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie origos, alebo len tie papierove?
14. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial sú papierové, zaregistruješ sa a do 10týždňov by ti mala prísť normálna plastiková
14. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som uz nejaky ten tyzden zaregistrovana, tak preto som myslela, ze snad uz maju plastikova :sweat_smile:
14. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak kto ide dnes cvičiť? nezabudnite si malý uterák a pitie...
a vonku že 3,5 stupňa, skoro som zamrzla... :confounded:
14. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja idem. Ako sme sa dohodli. Len by sme sa mohli stretnut uz o 19:15, lebo sa bojim, ze tam bude natresk :sweat_smile:
14. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak o 19,15/ budem ten najväčší snehuliak zababušený / :grinning: ale v podstate je to jedno, lebo my máme miesto rezervované, som tam volala :grinning: pre istotu :grinning:
14. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Supis :grinning:
14. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa vsetci vo velkom chystaju na tu zumbu...
14. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bolo supeeeeer :dizzy_face: baby diky, uz som davno nebola taka vytesena :wink:
14. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pohyb robi svoje :wink: Super bolo :grinning:
14. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ej veru, super bolo..dík baby :grinning:
janetka - ešte hľadáš tie plavky? dnes som jedny videla, v avione v edusche...moc som ich neobzerala, myslím, že neboli niejaké extra, modré s bielym lemovaním...podľa toho na čo to chceš...ale ak človek iné nezoženie, sú dobré aj tie... :grinning:
14. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mame dvoch krasnych vypasenych kocurikov k odberu ak by mal niekto zaujem :dizzy_face:
15. okt 2009 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika tak dnes ak mas chut tak sa stavte s malou, pravdepodobne aj Lubi pride. Tesim sa, dufam ze to dovtedy stihnem :grinning:
15. okt 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi: hej videla som ich... ale to su take plavecke..... je pravda, ze z nudze cnost.... ale zatial som ich nekupila, pojdem v sobotu do DS pozriet
15. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka a kam sa chystas? ak to nie je tajomstvo :grinning:
15. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem tiež zumbuuu... zatiaľ má zumbu len čabika v brušku...

jarka, teba by ani tá zumba nebavila? veď to je vlasnte tanec, nie?
15. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez: ideme do SNV ... k rodine, ale ako babka zomrela, tak sa predal dom, kde sme spavali, tak mame objednany hotel na 3 noci a je tam uplne nove wellness od septembra, a poslali mi mail, ze nam ho poskytnu zadarmo na cely pobyt po dohode s GR... comu som sa potesila... lebo dve hodky tam stoja 12 EUR....

tilly: gabika tam s beatkou vcera boli a moc ich to nenadchlo...tak neviem...

bez: nedame ten squash niekedy?
15. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok