Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
20. okt 2009

jediti, tie su na spapanie 😀

balambi
20. okt 2009

juuuuu...naozaj sú úžasné...aj chcem takéééééé 😀

chruminka
20. okt 2009

Ďakujem za gratulácie. Adi je už lepšie, trochu si uz aj pospinkala. Žiaľ, ježibabky sú v inkubátore na prehriatie, ale to je vraj bežné, takže žiadny strach. Ony to zvládnu. Keď budem vedieť viac, dodám info.

chruminka
20. okt 2009

Sorry. ĎAKUJEME VŠETCI.

janne6969
20. okt 2009

Veru, uz ste velka rodinka 😀
Aj nasa Viki bola chvilku v inkubatore a to sa narodila ako 3650 gramova.

majusa
20. okt 2009

nádherne sú ježibabky. Až mi slzy vyhrkli do očí. Vrátili sa mi spomienky. Naša Viki mala 4200 g a tiež bola v inkubátore. Na Antolskej dávajú všetky detičky do inkubátora na prehriatie na chvíľu.

... no ja som chcela ísť zajtra do BA, no neviem ako to dopadne 😒

arusska
21. okt 2009

dnesne cakanie tiez vraj min hodinu do BA, tak len dufam ze to tak nebude pokracovať

tilly
21. okt 2009

aj domčo bol v inkubátore a to mal 4,5 kila 😀 pozdravuj aďku

inak, dnes sme boli na nákupoch vo viedni, dva krát som preletela cez SCS + lutz + toys r us a žiadna ujma 😀 jedine peňaženka utrpela 😀 😀

kurnik, ale brucho mi ani raz nestvrdlo, ani podvozok ma nebolel a ani teraz nebolí... takže fakt neviem kedy porodím, keď som teraz takto...

janne6969
21. okt 2009

No Tilly ked si zoberiem, ze ja som este v 40 tt umyvala skoro kazdy druhy den okna a chodila na nekonecne prechadzky a rodit aj tak furt nic, tak to Ti este moze pekne dlho trvat 😉

arusska
22. okt 2009

no tilly ja mam dost ked raz prejdem SCSko a som taka zrela na masaz chodidiel a do postele ze nechapem ako sa v tebe bere tolko energie..

Inak na treste vraj zasa hruza des tento tyzden :(

bezaz
22. okt 2009

gabi si dnes doma? by sme dosli na navstevu 😉

tilly
22. okt 2009

takže dobre, že som nešla? som čítala na bubbles, že im tam už tiež statne hrabe... kolesár tam nie je, tak vyskakujú 😠

ja som mala včera viac energie ako dnes, keď sedím v robote 😀 a aj domčo bol strašne dobrý, normálne si aj hodinku v scs pospal...

a boli sme v centre viedne, pri parlamente, kraaasa, viedeň je nádherné mesto

tilly
22. okt 2009

ozaj, bez, tvoj muž má niečo s modelmi? vo viedni je veľká modelárska výstava, chystá sa?

bezaz
22. okt 2009

misi ma a jaka vystava tam je?

tilly
22. okt 2009

neviem, nejaka velka, skusim pohladat ten link... www.modell-bau.at

my sme to nahodou nasli v rakuskych novinach 😉

angua27
22. okt 2009

čaute krásky,

zajtra idem pozrieť Aďku, mala by mať pri sebe už aj dievčatá, tak nafotím. 😎

janne6969
23. okt 2009

Ahojte baby.
Nemate nahodou niektora doma baby vysielacku, ktoru by ste mi mohli pozicat do nedele? Ideme k svokrovcom na oslavu a dietko bude spat same v izbe, tak sa bojim, ze bude plackat a nebudem ju pocut ☹

bezaz
23. okt 2009

jani dobehni 😉

janne6969
23. okt 2009

Juj si poklad 😉 Ked pojdeme von, tak ti zavolam 🙂

arusska
23. okt 2009

joj ale je dnes kraaasny den 😵 😵 😵

bezaz
23. okt 2009

jasnacka jani.. my ideme k svokrovcom, tak tam ju nebudeme potrebovat {dufam} len mohla by si ich vratit este v nedelu?

janne6969
23. okt 2009

Jasne 😉

tilly
23. okt 2009

ahojte, juuuj, kika, teším sa na fotky...

ideme trošku von, keď je takéto nádherné počko.... asi si pôjdem trošku zabehať, lebo dnes som bola v poradni a CS stále nula... vraj mám aj krčok strašne vysoko...

janne6969
23. okt 2009

Tilly budes napokon ako ja. Rodit stale nie a nie a potom to prislo az v 42tt 😀

beznadejna
23. okt 2009

ahojte
arusska jej dakujem za info az teraz som si to precitala

chruminke gratulujeme
aj ja by som uz prijala ale co uz ked sa ani nesnazime a asi vsetko len kvoli peniazkom 😠

tilly
23. okt 2009

jani, porazí ma, ja chcem plánovaný cisársky 😔

arusska
23. okt 2009

tilly sa nevzdavas, aj ja som chcela a napokom som mala uplne pohodovy normalny porod - ale bala som sa ako cert kriza 😀

janne6969
23. okt 2009

Tilly aj ja som sa bala a mala pritom tiez nebola najmensia a napokon to bolo super 😀 Hned by som si to zopakovala 😉

tilly
23. okt 2009

ja by som bola tiež za normálny pôrod, keby som mohla mať normálne epi a žiadne komplikácie, ja som mala prvý pôrod pohodový do 14.00, potom to už bolo hrozné, strašný stres a hysaky... pritom bolesti boli znesiteľné, len išlo tam o bábo a to už nechcem

janne6969
23. okt 2009

Veru porod by mal byt pohodovy. Ziaden stres 😕 Tak Ti budem drzat palce aby aj taky bol, ci uz bude cisarsky, alebo normal 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre