• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

19. novembra 2016 
a tilly uz mas porodnika? Kde budes rodit v Ruzinove?
24. okt 2009 o 07:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aru, hej, chodím k suchánkovi do ružinova a som max. znechutená celým ružinovom...
24. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
preco? Je to tam furt hruza des????
24. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne to príde, že je to stále desnejšie a hroznejšie...
24. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj, už máme ulice :grinning: takže bývame na krivej ulici, gorbe utca :grinning:
24. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru tilly, je to stále horšie a horšie...ináč buď rada, že ešte nerodíš, majú plno a v noci odkláňali pôrody do iných nemocníc... :unamused:
25. okt 2009 o 06:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly my sme hubova, gomba :grinning: akoze tie nazvy museli strasne dlho vymyslat :sweat_smile: :sweat_smile:

balambi co? To je zasa babyboom??? alebo co?
25. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
by ma zaujímalo, podľa čoho tie ulice vyberali... :dizzy_face:
no a vraj nízka pôrodnosť....a pôrodnice plné... :grinning:
25. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
balambi, to fakt??? no pekne

aru, hlavne tá naša je strašne krivá, postavíš sa na koniec a dovidíš na začiatok... to takú krivú ulicu som už fakt dlho nevidela... :rolling_eyes: a vy hubová... ale najlepšia je bociania :grinning:
25. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je ktora?

boze asi ked isli zastupcovia obce tak asi ludia na nich dost hubovali :grinning:
25. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning:
bociania je tá, kde nie je ani jedno bábätko... sranda, že v celom mliečne sú samé bábätká, alebo malé deti a akurát na bocianej žijú takí starší... začína sa medzi radovkami a končí zelenožltým bungalovom...
25. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, ale v tom jednom dome maju dvoch gicovych bocianov v predzahradke :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to som si nikdy nevšimla :grinning: tak to asi preto sa tak volá, oni sú zaťažení na bocianov a dali si takú požiadavku :grinning:

a u vás sa furt hubuje na tú vašu super susedu, ale ona tam už asi ani nie je, dlho som ju nevidela...
26. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a my mávame krivé pohľady (od alkoholu) :grinning:
26. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miška a čo mame my s bažantom? :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy máte dvoch bažantov doma :grinning:

som ti vybrala v piatok poštu, lebo ti to moc trčalo von, tak aby si niekto nemyslel, že nie ste doma a nevykradli vás...
26. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, dikes.... stevo mi to dal rano :wink:
26. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no este zajtra a pozajtra som doma, a vo stvrtok opat do prace :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arus: preco tam tak trpis? su tam ine pomery, ini ludia?
26. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nedáme zajtra obed? nechce sa mi ísť do roboty a variť sa mi tiež zrovna nechce...

ozaj, bez, bol tvoj muž na tej výstave? naši boli v nedelu, strašne sa im páčilo, mali kameru so sebou, natočili skoro dve kazety :grinning:

v sobotu boli na takej vláčikovej burze, v nedelu na tej výstave, mali modelársky víkend :grinning:
26. okt 2009 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly: mozme, ale tak o 11 tej
26. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja tu mam maminu, tak sekam dobrotu a musim sa ucit :rolling_eyes:
tilly nebol tam, boli sme u svokrovcov
26. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute, Matko je od siestej hore, tak asi mi ani nevydrzi byt tak dlho hore... este sem pisnem.... ze co a ako
27. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janetka, zajtra sa vam nechce rano prist na kafco? Sme doma este zajtra. A v praci? No strasne sa to pomenilo a hlavne to ze nerobim to co som robila predtym ale difce pre vsecko a ta buzeracia zo strany vedenia... no dlho to nevydrzim, ale len kvoli prachom do konca roka ako tak potiahnem a potom uz ostanem doma a budem sa drvit na statka :slight_smile:))
27. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes mi dosli kramy tak som si dala vlozku a lezali sme len tak v posteli s malym a on za chvilu tak na mna kuka a hovori MAMA TY MAS PELUSKU??? skoro som sa zadrhla od smiechu..... :grinning: :grinning: :grinning:

jake zlate su tie deti...
27. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arus: mozme dobehnut zajtra rano na kafco..aspon pokecame .....
no matko si berie slipovu vlozku a dava si ju medzi nohy achodi s nou :wink:
27. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dajte vedieť, čo s obedom... síce som si nakúpila, ale išla by som pokecať...

teraz zobrala suseda maxa na prechdázku, tak doliezol harvy k nám a vysral sa tu, ošťal tuje, vyžral maxovi misku, no paráda...
27. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, tak dnes mám rekord cez Dunajskú Lužnú - 45 min, od šiestej od rána... :angry: :rolling_eyes: ma išlo poraziť...
27. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fakt? ešte stále je to také zlé? my sme včera išli cez hamuliakovo a bolo to v poho, už za lužnou to bolo úplne OK... ešte týždeň a malo by to byť OK
27. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm, zaujímavý pohľad... maxo u susedo a harvy u nás... sa posunuli o jeden dom...
27. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok