Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
2. nov 2009

Moje dieta koooonecne zaspalooooooooooo 😀 😀 😀 Aj ked to je len na 1/2 hodku, ale uzivam si to 😀

tilly
2. nov 2009

ježiš, ona už má 4 mesiace??? neskutočné

arusska
2. nov 2009

tilly zato ja som dnes postihala aj nepostihatelne.... som rada ze mam vsetko toto z krku, zajtra mozem este upratat spodok domu a pozajtra chystacky na pohreb a kar ale od stvrtka sa chcem na tu diplomovku zamerat... tilly ozaj ty si uz obhajovala diplomku?? A bezz ty tes? Vsetko v pohode? U koho ste mali??

janne6969
2. nov 2009

4 mesiace a skoro tyzden 🙂 Bosorka mala 😀

bezaz
2. nov 2009

miska, tak sa zajtra zastav, budem ta cakat 😉

tilly
3. nov 2009

aru, ja mám obhájenú diplomku (pred zlochom 😅 )

inak, to čo je za počasie??? mama mi volala, že u nich je úplne bielo, ako v rozprávke, neviem, neviem, či zajtra nepôjdeme tam s dominikom namiesto škôlky sa posánkovať 😀

erika1983
3. nov 2009

ahojte tak ja som vám nepísala už sto rokov,
chrumi ešte raz gratulujem k ježibabkam
arus ako uzivas si zase doma ?
ja teraz mam take strasne obdobie, ocina mam choreho co on nikdy nebol chory, tak som z toho hotova, v stredu sa dozvieme vysledky tak dufam ze to nebude to najhorsie - co sa predpoveda rakovina ☹ som z toho strasne smutna, mamina mi stale place do telefonu uz jej neviem co mam vraviet, no jednoducho hrozne. 😢

tilly
3. nov 2009

jeeej, erika, na teba som akurát myslela, potrebovala by som niečo pracovne... ako je to s vinkulovaným účtom u vás? koľko stojí, aké sú podmienky? robíte to vlastne?

juuuj, to s otcom je nepríjemné, držím palce, aby to nebola rakovina... je to hrozné...

ozaj, jari a s tvojim otcom je to ako? aj som sa včera chcela spýtať, ale potom sme sa bavili o inom...

arusska
3. nov 2009

erika caf, no pisem teraz diplomku, chcela by som ju do konca novembra odovzdat a zviazat. Takze sa nenudim, naopak mam plno vybavovaciek... Inak vcera ked sme prisli do skolky tak Frederika uplne ze JEEEEJ DANY PRISIEL a taky boli zlatiii. Dnes sme sa stretli s Jancim v skolke a Dany dnes neviem preco reval ze nejde do skolky a uplny cirkus spravil :(

Je mi luto tatina, tak nech ma dobre vysledky. Teraz sa to nejako cele serie, mne v piatok zomrela babka tak zajtra ideme na pohreb, tiez nic moc.

tilly
3. nov 2009

jej, nestrašte s tými chorobami a smrťami a tak... keď sa serie, tak sa serie...

som bola na uzv dnes, máme 4074g 😀 , takže v piatok asi nastupujem na výkon trestu do ružinova 😀

janne6969
3. nov 2009

Vykon trestu? 😀 Ale nieje az taky velky 😀 Tak budeme drzat palce 😉

tilly
3. nov 2009

dík, uvidíme ešte čo s nami bude, ale už ma tam chcel nechať, že druhorodičky sa v 40tt majú hospitalizovať kvôli komplikáciam kvôli predošlému CR, ale tak do piatku vydržíme 😀

janne6969
3. nov 2009

Jaj asi kvoli jazve a sitiu. Tak uz aby csabika bol vonku 😀

angua27
3. nov 2009

erika, tatinovi nech má dobré výsledky prajem.

tilly, teda, že výkon trestu. 😀

babuľky, nedáme zajtra obed? alebo vo štvrtok? dávno som vás nevidela. 🙂

arusska
4. nov 2009

angua ja dnes nemozem, mame pohreb a kar, takze dnes nie...

ale mozno zajtra by som aj sla, ale aj tak musim zajtra uvarit bo muzik pride zo sluzobky z Rumunska 😵 😵 😵

angua27
4. nov 2009

arus, je to nepríjemná vec taký pohreb. budem na Teba myslieť.

tak čo baby, zajtra obed??? 😎

tilly
4. nov 2009

ja by som aj dala obed, ale už to akosi asi nestíham ☹
možno trošku neskôr dnes, o jedenástej určo nie, zajtra máme behačky a v piatok... neviem, no... ale ešte by som vás rada videla

tilly
4. nov 2009

ozaj erika, klienti sa mi dohodli na VUB, takže ideme do VUBky, dík za info 😉

inak v tatrabanke mi to vyrátali na 475€... sila, že?

erika1983
4. nov 2009

ahojte
tilly OK, ale ta tatra co im jeblo ?

tilly
4. nov 2009

oni tam majú percentá zo sumy... a ešte na spracovanie chcú aj tri dni, no nech idú do prd...

angua27
4. nov 2009

čaute krásky,
no mne doteraz nešiel net. tak som sa nevedela pripojiť. tilly, to Ťa už neuvidím 2v1? babuľky, čo vy ostatné, nepôjde niekto so mnou na obedík?

janetka
4. nov 2009

angua: ja pojdem.... kedy o pol jednej?

tilly
4. nov 2009

ak by ste išli neskôr, tak by som to možno stihla, ale o desiatej mám jeden predaj + kataster, tak to vidím najskôr o druhej... veď keby som stíhala skôr, tak zavolám, či ešte niekde sedíte, by som dobehla...

by som to chcela stihnúť ešte pred pôrodom 😅 mala som mať tento týždeň ešte jeden predaj, ale zatiaľ to nevyzerá, že by sme to stihli, možno sa to stíha na budúci týždeň, ale to asi ja už nebudem k dispozícii, už to vidím, že budem zmluvy dorábať v nemocke 😅 ešteže mám všetko pripravené, už len podopisovať údaje, ale aj tak, keď pri tom nebudem, budem z toho nervná...

janetka
4. nov 2009

tilly: boli ste dnes vonku? ja nikde.... rozmyslam, ci mam este s malymi vybehnut, alebo je hnusno

balambi
4. nov 2009

chruminka, krásne sú tie Vaše ježibabulky 😀

angua27
4. nov 2009

jarka, o pol jednej pohodka. v pizzerke? ja mám o druhej potom kozmetiku. 😎

tilly a myslíš, že budeš mať čas v pôrodke dorábať ešte zmluvy? 😉

janetka
5. nov 2009

kika, stretnime sa o 12tej, lebo ja potom budem mat velmi naponahlo, vyhovuje? lenbo musim vybavit este vela veci v meste a potom musim dat stevovi auto a uz mat aj kubka zo skolky vybrateho a nestihla by somto v klude....

angua27
5. nov 2009

jarka, jasko. o 12 som tam. 😉 teším sa.

arusska
5. nov 2009

to je zimaaaaa

erika1983
5. nov 2009

ahojte no baby ako ???
chrumi krásne su dievčata, aaaaj ja chcem
arus vy sa ako mate, nic ste este nezamiesili?
Ja by som strassne spala nic sa mi nechce. som taka zmorena
chcem teplucko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre