Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

majusa
6. nov 2009

ahojte,

tilly,tak budeme držať palce už každý deň, lebo u teba človek asi nikdy nevie. A ako vidieť, ani lekári 🙂

... my dávame malej bebu od narodenia a nikdy sme problém nemali.Síce som ju kojila 4 mesiace, ale nikdy som nemala toľko mliečka, aby stačilo. Aj som odsávala a tvorba sa aj tak nezvýšila.A tiež som mala sekciu.

... bez, ninke všetko najlepšie 🙂

bezaz
6. nov 2009

baby moc dik za gratulacie, pridala som fotky z mini oslavy 😉
adi a neches sa poradit ds nejakou laktacnou poradkynou? {sorry, ze sa do toho tak staram 😅 }
nasej opici nechuti ziadne UM, po 2glgoch vypluje, napr najlepsie mne chutila beba, potom hami a nutrilon bol total hnusny, sa divim, ze tie deti to vobec jedia.. taky kysli a stipal na jazyku 😝 inak bay celkom doporucuju aj babylove z DM, ze dobra kvalita za dobru cenu

balambi
7. nov 2009

bez, dodatočne prajem ninke všetko náááááááááááj 😀

chruminka
7. nov 2009

baby Miska pisala Adamko je uz tu.
Miska gratulujeme k drobcekovi Adamkovi vela zdravicka pre celu rodinku a vela mliecka pre Adamka 🙂

bezaz
7. nov 2009

aj my sme dostali sms od misky
graaaaatulujeme k novemu samorincanovi.. 😵 a nakoniec ani nebol taky velky 😉

balambi
7. nov 2009

Miška, gatulujeeeeeem a želám veľa zdravíčka a radosti 😀 😉

majusa
7. nov 2009

miška gratulujeme, veľa zdravíčka a mliečka. A aký bol nakoniec veľký? Sa teším 😵

janetka
8. nov 2009

caute, tiez sa pripajam ku gratulacii miske, ale uz som aj smskou vyriesila as kusala som jej volat, zatial sa neozvala, asi ma toho dost.... Adamko ma 52 cm a 3700 gr.....

janne6969
8. nov 2009

Ahojte.
Gratulujem Miske a Adamkovi prajem veela zdravicka a Miske samozrejme tiez 😀

erika1983
9. nov 2009

ahojte
tak sa u mnozime
gratuuuullluuujjjeeemmm Miske a Adamkovi

arusska
9. nov 2009

aj my teda gratulujeme 🙂 super o jedneho Mliečnana viac 😀 - inak ako rychlo to ubehlo, sa pamatam ze len teraz oznamila ze je tehu...

chruminka
9. nov 2009

Dobre ranko,tak my sme chori. ☹
Najprv mala sopliky len Alexia tak sme cely vikend odsavali zlte sople a davali do nosa Libenar,no a vcera vecer to uz dostala aj Viktoria,ta je na tom ale horsie ma ich viac a steka jej to do hrdla takze Dr. nam kazala kupit uz aj Nasivin ,potom dake C-cko C-bion a keby moc kaslala ze aj Hedelix jej mozem dat.
Takze noc sme mali rusnu skoro kazdu hodinu sme odsavali sople raz jednej raz druhej,potom nosili na rukach.
Teplotu zatial nemame klop klop klop tak uvidim kedy im to prejde.

janne6969
9. nov 2009

Juj Chrumi chudatka jezibabky. Tak im praje skore uzdravenie. Nieje to nic prijemne, ked maju take sopliky. Aj Viki to mala. To nam skoro celu noc isiel vysavac. Si su sedia mohli mysliet, ze nam sibe, ked vysavame v noci 😅

majusa
9. nov 2009

chrumi, my sme našej Viki odsávali sople asi od 2.týždňa do 5.mesiacov každý deň. A zo začiatku aj 2x v noci. Potom sa to nejako upravilo. Ale nikdy ich nemala sfarbené. A tiež vysávame 🙂

bezaz
9. nov 2009

chrumi drzte sa
ninka nastastie doteraz nebola chora, len par krat mala sopliky koli zubom
pomaha vytierat nostek materskym mlieckom ak este mas a vypolohujte babam matrace, aby im sopliky pri spanku netiekli a by mali volne dychacie cesty..

erika1983
10. nov 2009

nejako to tu vymiera co sa deje ke ste vsetky, ani pekne pocasie nie je.
tilly je kde ved vravela ze sa ozve. neviete nikto o nej nic.

janetka
10. nov 2009

erika: ja viem, vcera sme na ulici zapijali adamka, tak mam info od manzela, vsetko je ok, v stvrtok by mali ist domov, je tam strasne vela mamiciek a porodov, tak dost chaos, ale asi tam nema pc, preto sa neozyva

erika1983
10. nov 2009

tak je dobre ked je vsetko ok
ja tu dnes nemam riaditelku tak je klud tak sa tesim mame veget 😀
inac by som spala toto uprsane pocasie.

janne6969
10. nov 2009

Takze Miska uz pomaly bali 😉 Super, ze je vsetko v poriadku.
To co je za pocasie? Isla som s malou do banky, lebo uz som musela ist vlozit peniaze co mame doma a prisla som komplet mokra. Ale dietko este spi, cize to pocko je na nieco dobre 😉

bezaz
10. nov 2009

jani sa mas, nam zlobr dnes spal 20minut.. 😝
ozi ideme zajtra cvicit?

arusska
10. nov 2009

janne ponozkovééé??? Peniaze sa vam v ponozkach rodia? Posli aj mne taku ponosku 🙂

angua27
10. nov 2009

ahojte krásky,
som rada, že Miška je ok a že ich hádam pustia domov tak rýchlo.

babuľky, ja som normálne žasla včera. v nedeľu cez deň Maťko veľa kýchal a pomaly sa mu plnil noštek. ale našťastie pekne spolupracoval a odsávali sme, kvapkali a tak. noc nič-moc a včera tak ako to v nedeľu pomaly prichádzalo, tak v ponedolk to pomaly odišlo. tak teraz neviem, čo to bolo za nádchu. fakt, že 24-hodinová. ešte preventívne dnes ráno a večer dostal kvapky do nosa, ale už nič netečie, nechrchle, proste zase pohodka.

arusska
11. nov 2009

jarka v piatok som cely den s malym doma, nepridete doobeda na kafco? 😵

janetka
11. nov 2009

arus: mozme dobehnut... za ranka :o)

janne6969
11. nov 2009

Arus to ja mam takeho sporiveho manzela 😀
Zuzi jasne, ze ideme. Mala by si si spravit prestavku v uceni. 😉
Ja idem o 11 na poradnu aj na ockovanie, tak to dufam, zasa prespime cely den 😅 Chudatko sa na mna usmieva, keby vedela co ju za chvilku caka ☹

janetka
11. nov 2009

janne: ja som na prve ockovania chodila s muzom, aby som to nevidela ako trpi.... ale teraz pri matkovi uz v pohode :o)

janne6969
11. nov 2009

No uz som aj doma. Sme to nejako rychlo vybavili. Tak nasa bosorka ma 68 cm a 7800g. Vraj ale nieje tucna, co ma tesi. Dnes ani velmi neplakala. Zato ale zaspala a spi. Tak aspon upratat idem 😉

bezaz
11. nov 2009

jani sak to mate skoro ako nasa ninka teraz 😀

janne6969
11. nov 2009

Zuzi cm, alebo kg? 😀

arusska
11. nov 2009

janetka tak fajn, v piatok rano vas cakame 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre