Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
13. nov 2009

caveste, tak mam ten titul vo vrecku 😉

janetka
13. nov 2009

bez: blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam sikulka si

balambi
13. nov 2009

bez supeeeeeeeeeeeeeeer...gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 si hlavička 😀

chruminka
13. nov 2009

tilly mne ich vybrali este v nemocke kedze som tam bola ako inventar a domov sme sli az na osmi den.
Inac to ti nezavidim sama tyzden po cisarskom a dve deticky plus domacnost na krku,ja by som to nezvladla.

Dodo ide v pondelok sice uz do prace,ale dnes pride jeho mama takze budem mat na tyzden dalsiu pomoc.
Ale dnes som stihla aj trosku navarit a boli sme aj na hodku vonku,take bezne veci ako vytriedit pradlo,dat prat vyvesit zvesit,pozehlit...to sa da zvladnut ked spinkaju.

Jani viem Dodo mi hovoril,skoda ze som ta nestihla,tvoja Vikinka musi byt uz velka slecna

Jarka vsimla som si,vcera tam bolo u Cierneho milion ludi a sestricka neotvarala dvere tak som po 10 min.odisla

Zuzi ja mam este stale ten hojivy zazrak z orifleimu,kedy ti ho konecne dam?

alik1
13. nov 2009

Ahoj som tu nova.......a vlastne som este na taketo niečo nepísala 🙂 ........chcela by som sa spýtať na niejaku školku v Šamoríne........a kolko taka lepšia školka asi stoji...........akviete tak mi poradte.Ďaaaaakujem 🙂

tilly
13. nov 2009

alik, súkromná škôlka tu nie je a štátne sú preplnené, takže ti bude úplne jedno, či je škôlka dobrá, budeš rada, ak sa do škôlky vôbec dostaneš...

chrumi, nejak nemám na nič chuť, takže som aj rada, že neotravuje doma...

kedy ste boli prvý krát vonku? otužovali ste predtým?

ja absolútne netuším, kto mi tie stehy vytiahne... je tu nejaká chirurgia alebo niečo???

alik1
13. nov 2009

a čo ta školka co bola na Gazdovskom Rade, vraj ta pani oklamala dosť vela mamiciek.....co je to zac ak vie takto využivat male deticky.......... 😠

chruminka
13. nov 2009

miska my sme neotuzovali hned na 10 den sme isli do poradne a potom sme ostali trosku vonku,potom sme boli cely tyzden doma a len raz boli pri otvorenom okne (priznam sa ze sa mi ich nechcelo obliekat na to aby lezali v postielke pri otvorenom okne) potom prisli tie sople tak sme uz ani nedavali k oknu,len sme vetrali ked neboli v miestnosti....no a teraz sme uz boli dva dni cca hodinu vonku.Keby mali normalnu vahu tak taketo oracie nerobim a chodili by sme von urcite uz aj skor.
Tie stehy by ti mal vybrat tvoj gynekolog.

mirip
13. nov 2009

jeeeeeeej chruminka vy už ste na svete, prečo si nedala tej starej zostave zo snažiliek vedieť? gratulujem 😉

arusska
13. nov 2009

bezi tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeem a velmo zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

chruminka
13. nov 2009

mirip sorry ale do snaziliek som dako nepozerala ... 😔 sa normalne hanbim

janne6969
13. nov 2009

Zuzi gratulujem. No vidis, jasne, ze si to vedela 😉

chruminka
13. nov 2009

zuzi gratulujeme vsetci piati 😀

majusa
13. nov 2009

bez gratulujeme, šikuľka si. Ináč ťa pravidelne stretávame pri jednote poobede 🙂

bezaz
13. nov 2009

baby dik
majusa fakt? no ja som teraz moc po vonku nechodila 😕

majusa
13. nov 2009

bez, videla som ťa prákrát. Ja som sa s malou prechádzala a ty si išla s taškou na pleci dosť zamyslená 😉

arusska
14. nov 2009

drbne ma z tej bolesti zuba ☹

bezaz
14. nov 2009

majusa jaj to idem na ZUSku 😉 vidis, ja si inak obzeram mamicky s kociarmi, sak do mna tresni, ked pojdem okolo
gabiiii chuda, to co ☹

angua27
14. nov 2009

zuzi, gratulko veliké a pusu od Maťka posielam.

chrumi, už babuľky lepšie s nádchou?

miška, nemám slov na tilimana. ale asi nevie ako na toho drobca. tak prajem silné nervy.

ja mám pocit, že nič nestíham. včera som mala stretko z bývalej roboty s kolegyňami bolo super. dnes mám kávičku večernú s kamoškou, aby sme si bez detí mohli pokecať trošku. inak makám. ale včera celý deň som sa venovala malému. spali sme dlho, boli skoro dve hoďky na prechádzke, upiekli koláčik, hrali sa, spinkali, pozerali rozprávky. ako za starých čias.
no a včera môj notebook vedel, že je piatok trinásteho, tak sa rozhodol, že nebude fungovať. ale nemala som včera na to nervy, tak som ho nechala tak. no a dnes ho zapnem a on normálne funguje. 😕 som čumela ako puk, že čo sa to stalo. 😀

tilly
14. nov 2009

uvažujem, že keď bude takto pekne dnes, tak by sme vybehli na kolečko von... ale predsa, aďuško má len týždeň, tak neviem... váham, ale už by som potrebovala čerstvý vzduch, vybehnem aspoň ja do obchodov na chvilku, uvidíme, ako bude poobede, ak by bolo tak 13-14 stupňov, tak by sme možno vybehli na 10 minutiek...

bez, ani nevieš, ako strašne ti závidím...

alik, myslíš miniškôlku? to je už 2 roky dozadu...

bezaz
14. nov 2009

misi aj ja si zavidim 😀 teraz sa ma kazdy pyta, kedy idem na rigo 😲
ozi, sak s adamkom podla mna mozes ist von, ved nie je taka kosa, len fuka.. aspon na 15minut 😉 minuly rok o takomto case uz byvalo okolo 0, to sme nechodili von 😅
jaj adi, nechaj si hojivy zazrak, to mas bolestne za baby 😉

tilly
14. nov 2009

mne spolužiaci hovorili, že treba ísť hneď na rigo, kým človek z toho nie je úplne mimo...

janetka
14. nov 2009

tilly: no sak ani sa nam neukazes vonku, posielame dana pre teba a ty kasles na nas... a aduska uz ani nehovorim, aspon cez okno.....

chruminka
14. nov 2009

Aj my sme sa chystali von,ale slniecko nam zaslo a tiez sa mi zda ze velmi fuka a ked mame este tie sopliska tak ostaneme dnes asi doma.Mam pocit ze im tie sople vobec neprechadzaju,uz sme vsetci z toho nervozni.

baby viete mi poradit,dostali sme Kanavit a tusim ze mi Dr. povedala ze im to mam dat raz za tyzden a potom raz za mesiac,je to tak?Lebo na recept to nenapisala.

zuzi 🙂

arusska
14. nov 2009

tilly bezz, aj ja straaasne zavidim, mna to caka za pol roka ale trikrat 🙂))) no len keby sa na to rigo hned chcelo po tych stresoch 😀

Inak sme boli s Arusou u veterinara a vraj tam nieco je ale este nechce nam zbytocne robit radost, lebo teraz v 4tyzdni ze zvyknu odumierat plody, lebo vraj tieto velke psy maju az 20-25 plodov a samovolne postupne odumieraju a nakoniec sa moze stat ze ostanu len dve tri, vraj presne sa to bude dat az po 35dni, co je buduca sobota. Tak uz teraz sa neviem dockat. ALEEE NIECO MI TAM UKAZOVAL - takeee mini mini to bolo ze mravcek je velky 🙂)) tak uvidime 🙂))

bezaz
14. nov 2009

adi do jedneho mesiaca kanavit 1x tyzdenne potom 1x mesacne do 6mesiacov.. ja som malej davala vzdy 1. v mesiaci, aspon som nezabudla 😀
gabiiii super by bolo, keby bolo 😵

chruminka
14. nov 2009

Arusska drzime palce nech to vyjde 😵 a ozaj Danyboy ako v skolke? Uz dako stracam prehlad,este plackate?

tilly
14. nov 2009

jari, nejako som nemala náladu a krpec spal v koši a tam je taký veľký baldachýn, čiže aj keby som ho strčila k oknu, tak by ste ho aj tak nevideli... potom som kojila a potom ste už išli domov, takže ani nebolo kedy... veď asi dnes vybehneme von na kolečko a potom každý deň na chviločku, podľa počka...

uvažujem, čo všetko na neho mám navliecť do fusakotašky, stačí overal, alebo aj deku mu tam mám dať???

bezaz
14. nov 2009

misi staci podla mna len overal, ja som ninke daval deku az ked bolo fakt -5 a viac 😉

tilly
14. nov 2009

OK, dám vedieť, ako sa nám páčilo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre