Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
15. nov 2009

hmmm, tu nikoho niet...

aké je úžasné počko, sa tešíme, sme boli aj hodinku vonku, aďkovi sa páči v kočíku 😀

chruminka
15. nov 2009

Ahojte nasim jezibabam hlavne Viktorii sa otocil den a noc teraz karsne hajinka a v noci robi bordel,ale uz aj ju (ich ) idem budit,len nechapem ked ju konecne zobudim ako trojtyzdnove dieta udrzat v bdelom stave aby nepadlo zasa do komy?No vsak uvidime ale musime jej to kazdopadne prehodit,este raz takato noc ako bola tato a som v kome ja.

Tilly aj my sme boli hodinku vonku,bolo nadherne a takto krasne ma byt zevraj cely tyzden.Tesim sa aj ked je to cudne na november.
Ak bude takto krasne mohli by sme sa cez tyzden stretnut a poprechadzat spolu,ale neviem ci budeme vediet sklbit nase krmenia.My väcsinou chodime von okolo obeda v rozmedzi 12:30-14:00h podla toho ako vyjde papanie.Ja som uz bola doma na nervy.Vsak ked sa to vezme som bola doma zavreta od septembra 😠

alik1
15. nov 2009

ahoj kocky............viete mi niekto povedat nieco o tej skolke na Gazdovskom rade??????????? Je to pravda s tou podvodnickou??????????????? Ak nie tak mi neviete povedat kolko sa tam plati?????????? Dakujem ☹

angua27
15. nov 2009

ahojte,
dnes bolo fakt super počko. my sme boli poobede dve hoďky vonku a podotýkam bez kočíka, malý celé dve hoďky chodil. aj keď dal si malú prestávku v Bille, Lidli a Tescu. hľadali sme po celom Šamku cukríky PEZ, ale akosi nie su k dostaniu. 🙄 neva, aspoň sme sa prešli riadne. večer mi zaspal do 3 sekúnd. 😀

tilly, super, že Aďko je rád v kočíku.

chrumi, Maťko mal v tomto období tiež prehodenú noc a deň. a bolo ťažké ho udržať hore, ale nakoniec som to vyriešila, že som ho cez deň nechala spinkať, ak sa nedal udržať hore, ale som ho častejšie budila. našťastie sa behom 2-3 dní zase otočil na normálny režim. ale nie je to jednoduché, veru nezávidím.

arus, držím palce, aby v brušku arusky zostalo čo najviac malých "mravčekov". 😉

alik, ak myslíš tú miniškôlku, čo tu bola (aj keď mám pocit, že bola na Školskej), tak tá prestala fungovať hneď. a o inej súkromnej neviem, že by tu bola. na Gazdovskom rade je iba normálna mestská škôlka, ale koľko sa tam platí, to netuším.

arusska
16. nov 2009

alik1 my chodime na Gazdovsky rad - sme strasne spokojni. Okrem toho ze sa o maleho uplne uzasne od zaciatku zaujimali, tak sa strasne vela za dva mesiace naucil. Chodi tam aj Erikina mala tak ti to urcite potvrdi. Plati sa 10eur mesacne + strava (nieco okolo 1eur na den) + zatial sme platili (rodicovske zdruzenie 20eur) ale fakt kazdy tyzden min. 2x dostavaju aj nieco naviac domov(ale teraz neviem ci od sponzora alebo ako) actimel, jupik, milacik a podobne. A ak prsi alebo smokli tak vacsinou idu aspon na chvilocku na zastreseny balkon.

erika1983
16. nov 2009

ahojte
baby ja som taka zvedava na nove prirastky kedy dame nejake stretko 🙂
moja mala tiez chodi do skolky na gazdovsky a sme strasne spokojní chodí tam rada, a je to tak ako pise aj arus,, ze kazdy tyzden nieco dostavaju aj domov ale tiez neviem od koho, uz vieme strasne vela basniciek krasne zahra aj sama, kreslí si a myslím ze to je kvoli tej skolke lebo im sa tam venuju, a pani ucitelky mame strasne radi aj doma ich spominame 😀

tilly
16. nov 2009

aj my máme prehodený deň s nocou... k tomu nás asi trápi bruško, cčera sme po pol druhej revali...
potom sme chrneli skoro do desiatej 😀
potom som letela na výber stehov, nakoniec mi ich vybral janek, som sa bála, že budem musieť ísť do BA, ale našťastie janek ordinoval a mal tam sestričku od čierneho, tá ma hneď zobrala

a tatino to zvládol super s malým, pekne ho uspal...

chceme ísť pre domča d aďkom v kočíku, tak uvidíme, podľa počka...

a som ako pamela 😀

arusska
16. nov 2009

😀 tilly mas Ecka kosicky???? 😀 😀 😀

arusska
16. nov 2009

inak vsimli ste si ze odkedy je BEZZ Mgr. tak sa s nami nebavi??? BEZZ co ti mame uz vykat??? 😀 😀 😀 😀 (nebolo to v zlom myslene)

tilly
16. nov 2009

to nieee, take B, ale na moje minididi je to maximálne zväčšenie 😀

bezaz
16. nov 2009

no gabi tak dik.. jakoze sa nebavim, ved piiisem a piiiseeem 😀 uz si vyberam temu na rigo 😵
sme dnes videli male babuchy, zlaticka, pekne hajkali 😵
misi no ja som mala po porode hadam aj viac ako E 😝
ozi nejdete niekto s nami plavat do DS?

tilly
16. nov 2009

tak ja som rada aj za tie Béčka 😀

juuuj, závidím to rigo, aj keď mne nehrozí, budem rada aj mgr.

arusska
17. nov 2009

jeej bezz a aku temu si si vybrala???

dnes volno a my sme bez muzika, si uziva v Milane 😠

tilly
17. nov 2009

jari, vy ste včera oslavovali výročie nežnej??? 😀 to dokedy ste boli? tuším ešte o dvanástej som hudbu počula...

bezaz
17. nov 2009

gabi nieco na financovi, mali tam komparaciu uprav strukturalnych fondov v statoch EU, to sa mi celkom paci a nikto by do toho nevedel drbkat 😀

balambi
17. nov 2009

waw, bez, však ani neviem, o čom hovoríš 😀

tilly, tuším som Ťa včera stretla... 😀 neboli ste pre malého v škôlke aj s maxom?

bezaz
17. nov 2009

balambi, no praca na VS ta nauci pouzivat cudzie slova furt, aby clovek posobil straaasne fundovane 😀

tilly
17. nov 2009

bez, teda, to je téma 😀 a chceš to robiť na UK? alebo ideš do sládkovičova? moje spolužiačky boli v sládkovičove a vraveli, že tam je to v pohode

balambi, hej, boli sme pre domča aj s maxom 😉 si mala do mňa kopnúť 😉

balambi
17. nov 2009

miška, ked ja som na vás čumela a vravím si, že ste mi niejak povedomí a až keď sme prešli, tak ma to napadlo...som ja ale trúba 😀 a ja som si vždy myslela, že bývate ďalej, preto ma to hneď nenapadlo 😀 😀 😀 a vôbec by som nepovedala, že si teraz niekedy rodila... 😀

arusska
17. nov 2009

bezi, tilly ako to vlastne funguje pri tej rigo?? Ja som este daleko ale dobre vediet...

bezaz
17. nov 2009

misi naco do sladkovicova? okrem toho ako zamestnanec UK mam narok na aspon nejaku zlavu z toho poplatku..
gabi co myslis?

tilly
18. nov 2009

aru, ja som ešte ďalej od riga ako ty 😀

bez, vraj je to v sladkovičove schodnejšie...

balambi, bývame v mliečne, ale to je na skok od škôlky a dík, ale ešte nosím tehuveci 😅

my sme dnes spali do 10.40 😅 za to odvtedy krpec nespal, len v kočíku sa tváril, že spí... 😀

tilly
18. nov 2009

tatino nám zas o ôsmej ráno odišiel a tak skoro nepríde... išiel pozerať autá, takže prelezie celé západné slovensko a aj tak nič nedonesie 😠 to je des, zohnať riadne auto je pomaly nemožné...

bezaz
18. nov 2009

misi ze spat do 10.40 😲 😲 😲 to som nikdy nezazila
baby kto ide s nami chodit plavat do DS? som nasla kurzy pre deticky 😉

tilly
18. nov 2009

bez, my sme ešte malí, ale tak na jar, niekedy v máji by som chcela chodiť plávať... s domčom to bolo super, aspoň sme mali program, ale do alvy určite nepôjdem

majusa
18. nov 2009

bez ja tiež ničo zháňam pre Viki. Máš na to nejaký link?

janne6969
18. nov 2009

Bez aj ja by som asi radsej isla na jar. Nejako sa bojim, ze prechladneme 😅 Ale posli link, nech viem ake je to v DS 😉

chruminka
18. nov 2009

tilly nechcem machrovat ale ja uz dlho nosim povodne veci ako pred tehu (samozrejme ze busko este trosku mam 😉 ) ale mam uz o 1kg menej ako pred tehu,nakoniec ma tieto dve jezibababy dostanu na mojich povodnych 48kg ako som mala pred styrmi rokmi 😀 ,ale to by som uz nechcela

ja by som si zaplavat isla ma neuveritelne bolia krize 😝 ,ale s detickami tak to nepojde este sme malinky a s dvoma by som si sama neporadila 😅

tilly
18. nov 2009

teda, ja sa ešte dlho nedostanem do pôvodných vecí, ešte mám 6 kg navyše 😠 ☹ neviem, kedy to dám dole, ale pred vianocami sa mi to neoplatí, po novom roku idem na to... nech má malý aspoň tri mesiace a aspoň tri mesiace nech mám od sekcie a pomaly začnem aj cvičiť, dovtedy mi budú musieť stačiť len dlhé prechádzky... v jedle sa obmedzujem kvôli tomu, aby malý nemal koliky, ale telo si pýta veľa sladkého, to asi kvôli cukru do mliečka 😀 mm je sladké 😀

aj sa bojím niečo jesť... keď si dám polievku, tak mám pocit, že mi prasknú prsia... veľa vecí nafukuje, takže nechcem provokovať, takže mám dosť málo toho na jedenie, max. tak mäso so zemiakovou kašou, lebo ryža tiež nafukuje... ešte tak cestoviny a také blbiny, len všetko sú to skryté rýchle cukry, čiže váha dole nepôjde... najviac ma štve ten prasačí ksicht 😝 nohy odpuchli, čiže sú celkom OK, bruško mám tak asi ako v 5-6 mesiaci 🙄

chruminka
18. nov 2009

tilly pozicam ti moje deti na tyzden teda na vecer a noc a hned mas dve kg dole,takze ak chces dole 6kg tak ti ich mozem pozicat aj na dlhsie cca 3 tyzdne a si ako modelka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre