Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
18. nov 2009

😀 dík, mám svoj posilovací stroj 😀
ten je tiež stále na rukách 😅

bezaz
18. nov 2009

baby tu je link na to plavanie http://www.aquababy.mediapresent.sk/ ale bohuzial o DS tam moc nie je.. ja som im volala, robia to v hoteli legend niekde oproti thermalparku, cena je 120 prvy mesiac {2x tyzdenne, teda 8hodin} a dalsie kurzy uz len 108, co je podla mna fajn.. referencie su zatial v pohodke, uvidime, maju sa mi ozvat, kedy by sme mohli zacat chodit.. a je tam instruktor 😉
misi mna napr ovela viac naduvaju zemiaky ako ryza 😅

ika00
18. nov 2009

Ahoj bezaz, plavanie v DS odporucam. Mame len dobre skusenosti. Instruktor je velmi prijemny 🙂

angua27
18. nov 2009

miška, pošli mi Tvoj mail do IP. pošlem Ti tabuľku, kde sú uvedené jedlá, ktoré sa odporúčajú a ktoré neodporúčajú popri kojení. možno tam niečo nájdeš aj pre seba. 😉

erika1983
19. nov 2009

ahojte
tak sa vam musim pochvalit mam na mesiac antikoncepciu a potom zaciname robit na babetku sa uz tak tesim.
tilly ty sa pocuj prespis na zivot 😀

chruminka
19. nov 2009

ahojte tak my sme mali dnes taku cudnu noc,Viktoria nam prespala jedno jedenie.Nakrmili sme ich o 22:00h a ona sa zobudila az o 4:00h ,zato Alexia nas najväcsi hlados sa zobudila aj o 1:00h.Som v noci nevedela co robit ci aj Viktoriu zobudit alebo ci ju nechat spat.Som sa bala,ze sa mi zobudi medzi a budu to mat obe rozhadzane.Nakoniec ale zvytazila unava a dobre som spravila,len skoda ze Alexia tiez nepotiahla tak dlho,by som bola normalne vyspata.Musim s nou hodit rec 😀

janne6969
19. nov 2009

Erika drzim palecky, nech sa skoro zadari 🙂

majusa
19. nov 2009

chrumi, aj my sme zo začiatku rozmýšľali, či ju budiť, ale tak isto zvíťazila únava. Len s dvoma je to ťažšie sklbiť dokopy 😒

erika super 😵

tilly
19. nov 2009

erika, nooo, ja sa fakt vyspím... v noci máme diskotéku vždy... ešte má prevrátený režim...
držím palce, nech frederike pribudne súrodenec 😉

chrumi, nebudiť... ak prospievajú, tak ich nechaj spinkať

máme 4080g a 56 cm a príliš silný prúd mlieka, asi budem musieť odsávať pred kojením...

bez drž sa
😉

arusska
19. nov 2009

erika super, ja este chvilu pockam 🙂 az niekedy po statniciach,

bezz, tilly baby od nas minuly rok co koncili tak si spravili rigo v Kosiciach a uz v septembri boli JUDr. Tak asi to aj ja tak urobim 🙂
bezz u nas je to ako? Rigo pracu robis kde si vyberes a potom skusku co ti urcia alebo ako to je???? Lebo v Kosiciach robis skusku tam kde mas pracu, som uz z toho dopletena ....

chruminka
19. nov 2009

erika drzim palce nech ma Frederika co najskor surodenca 😉

baby mi mame streptokoka,dnes sme boli zasa na vyter a robili vyter aj mne ci som neni bacilonosic...no tak to bude super ak to chytili odomna,ja dufam,ze to maju z nemocky.
Vobec netusim ako sa to prenasa idem si to vygooglit.

arusska
19. nov 2009

boha jeho cely den makam jak najata a to som stihla len vrchne poschodie spratat, umyt, utret a okna zmyt + garaz. Zajtra mozem od rana drhnut spodok.... 🙄 🙄 🙄

chruminka
19. nov 2009

gabika neprovokuj ja som dnes este neurobila nic 😒 a to som mala plany na doobedie ze ked budu deti spat...no nevadi aj zajtra je den

janne6969
19. nov 2009

Crumi tak to nezavidim. Tak nech sa rychlo vyliecia.
Aj ja dnes pracujem 😉 Ale pri nasich dvoch izbach toho je podstatne menej 😉

tilly
19. nov 2009

baby, zajtra nepôjdete von? by som sa išla trošku prejsť aj do mesta, lebo ani chlapa ani domča nebudem mať doma... domčo ide k našim, chlap má robotku...

janne6969
19. nov 2009

Ja pojdem. My chodime tak okolo 12.

balambi
19. nov 2009

Erika, držím palčekyyyyy 😉

chrumi a kedy budeš vedieť výsledky? hlavné je, že už viete, čo máte a všetci sa preliečite a bude dobre. zobrali výter aj mm?

tilli, ja by som sa aj pridala, ale musím o práce 😠 😒 ☹ aj ja by som už chcela byť domka ☹

arus, Ty si ale usilovná šikulka, aj ja by som sa mala do toho pustiť, ale sa mi nechce...ale ako vraví chruminka, aj zajtra je deň 😀 a kedže som v práci, počká ma to v sobotu.. 😅

chruminka
19. nov 2009

tilly ja pojdem,neviem sice ako znesiem dole sama kocik,ale urcite chcem ist von,lebo som sama az do vecera tak aby mi to rychlejsie preslo.
Mozeme sa kludne dako zajtra dohodnut.Ja budem vediet az zajtra podla papania

chruminka
19. nov 2009

jani my chodime tiez tak okolo obeda 😉

arusska
20. nov 2009

bre ranko, dnes idem maleho hodit do skolky, potom do billy a potom hor sa do upratovania 🙂)

chruminka
20. nov 2009

dobre ranko,tak mi sme teraz vstali,v noci bol samozrejme zasa cirkus.

tilly
20. nov 2009

aj ja som sama až do večera, tatino má veľa práce, domčo išiel k našim... a vonku je hnusne ☹ dúfam, že sa aspoň tá hmla rozpustí do obeda, ak nie, tak asi nepôjdeme ani von...

tiež by sme šli okolo obeda, tak sa môžme dohodnúť, dáme si vedieť ešte OK?

asi pošlem nejaké lietadlá, aby rozohnali tie mraky a hmlu 😀 volala som s mamou a u nich krásne svieti slniečko...

tilly
20. nov 2009

hmm, máme po passate, tak som sa už tešila... 😒 ten, čo sme mali rezervovaný mal najazdených 250tis km... uvádzali 85tis. 😠 a dano ho pozeral, on sa vyzná, povedal, že 85tis nemá určite, ale môže mať tak 140tis, to by bral, ale 250tis... dvojročné auto... nechápem, to koľko s tým niekto musel jazdiť...

tak musíme ďalej čakať...

janne6969
20. nov 2009

Miska istotne firemne.
My mame nastastie VAG-cko, takze realny stav tachometra zistime vzdy. A popravde este sa nam nestalo, ked sme kupovali auto, ze by nemalo stocene kilometre. Kazde jedno malo. Ale to co sme kupili naposled malo realne 114 tisic. aj ked na pristrojovke bolo nieco okolo 90. No aj tak to bolo dobre.
Tak drzim palce pri vybere.

tilly
20. nov 2009

mne je jasné, že každé jedno auto bude mať stiahnuté km... aj tu sme to čakali, že to bude mať viac, ale 250tis... to už je silné kafe... inak to bolo auto asi v najlepšom stave zatiaľ... on videl tak 10 passatov + dva sharany a hovoril, že toto bolo v najlepšom stave... ale auto s 250tis km nechceme... bol strašne sklamaný 😔

keby malo tak do tých 150tis, tak ho berieme, ale toto je trošku moc...

ja aj tak chcem sharana 😀

janne6969
20. nov 2009

sharan sa paci aj mne, ale muzovi sa nepaci. Vravel, ze uz len audiny budeme kupovat 😵 No niesom prot, lebo aj tie su pekne a hlavne pohodlnei, ale to si este tak 3-4 rocky pockam, kym kupime nove 😅 .

chruminka
20. nov 2009

Tak detska obriadene a ja konecne ranajkujem,ale mam tu konecne bozsky klud ziadna mama ziadna svokra!

Miska Sharan je super nemusis ani kocar skladat do kufra 😀

No a von? No ja neviem ta hmla je otras, aj kosa je.My papame teraz okolo 13:00h tak by sme isli von az poobede okolo 14-14:30h ,dufam,ze sa trosku vycasi,lebo by som potrebovala ist do lekarne.Potrebujeme totis surne o cislo väcsie avent dudle na mlieko lebo s tymito co maju sa uz tak morduju a zaspavaju v polovici papania.

Baby nemate niekto pozicat na napalenie detske pesnicky?Lebo my mame par a som si vsimla,ze ak su nepokne tak im pustim detske pesnicky a oni sa ukludnia a zaspia 😵

janne6969
20. nov 2009

Chrumi ja som si stiahla Peter Nagy a deti 😉
Nasa mala stale papa z najmensieho dudla. Z dvojky sa dusi 😅 Tak my pojdeme von okolo 12. Este sa napapam ja a obbleceme sa.

bezaz
20. nov 2009

cafte babenky
u nasich je krasne, slniecko, teplo.. az na to, ze sa ledva hybem, ale inak pohodka 😉
adi my mame dve cd canaky podhradska, ked chces, mozeme pozicat

tilly
20. nov 2009

chrumi, my máme kopec cdčiek detských, požičiam...

ja preto chcem sharan, lebo by nebol problém zobrať kočík, bicyklík a všetko možné so sebou...

aďko sa zas dusí z prúdu mlieka, potom mi nechce papať a jeduje sa, musím vždy pred kojením odsávať 😖

ja ani neviem, či vyjdeme von, som maximálne nasr. na toto počasie... možno okolo tej druhej vybehneme, aďko teraz s problémami zaspal, bude spať tak hodinku, tak potom vylezieme von... tatino sa nám tak skoro nevráti, mňa už doma zožerú mrle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre