Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
20. nov 2009

miska, mozem sa ist s tebou prejst kolecko, ak chces

janetka
20. nov 2009

a boli ste dnes na foteni v skolke?

chruminka
20. nov 2009

Rada si pozicam dake CD-cka ,aby som si ich napalila,aj my mame dake ale ja mam väcsinu v nemcine 😀
Ja neviem ci mame ist von alebo nie,tu lekaren vybavil Dodo v BA,takze dovod nemame,ale mna tu do vecera tiez aj mrle zozeru a detska su uz tak naucene ze teraz nie a nie zaspat mi tu kvikaju.
Len sa mi zda dost nechutne vonku.A neviem ani ako znesiem ten moj bager dole schodmi 😒

chruminka
20. nov 2009

No mi budeme asi musiet ist von ,lebo su naozaj dake nepokojne,len na rukach by sa nosili rez jedna raz druha.Len ja som taka leniva mne sa do toho necasu moc nechce,ale asi sa ideme obliekat

erika1983
20. nov 2009

ahojte baby
chcem sa len spýtať nechcete niektora lupane orechy 1kg 6,--Eur
ked hej dajte vediet.
Ja som bola dnes u doktorky a mi naordinovala tvrdu dietu totiz asi tak mesiac sa vyhadzujem takymi hnusnimi vyrazkami vyzera to tak ako keby ma nieco postipalo, zevraj to mam od zaludka, nepracuje mi tak ako ma nespracuvava potravu no dufam ze tu dietu nebudem musiet drzat dlho lebo ma j.....
A mimochodom prepisala som sa k Dr. Starej a je uplne perfis teraz tam nastupila namiesto maminy je zlatunka, mozem odporucit

chruminka
20. nov 2009

nechce sa teda ist dakomu s nami von?Ja obleciem deti a tak za cca 20min.sme hadam aj vonku.

bezaz
20. nov 2009

erika ja si prosim orechy 😉
adi isla by som von, ale nevladzem chodit ani po dome, chvilku som hore a potom si musim lahnut

erika1983
20. nov 2009

bez a co sa ti stalo a kolko orechov chces?
no ja vam poviem ja by som aj sla von ale nemozem
vecer cestujeme domov zajtra je u svokry zabijacka a ja mam dietu 😖

bezaz
20. nov 2009

erika vcera mi vyberali zlcnik.. tych orechov neviem, este sa spytam mamy, ci aj ona chce

chruminka
20. nov 2009

zuzi ty si este u vasich ze?
Ako to zvladla Ninka?
Pekne oddychuj a vasi nech sa staraju.

janetka
20. nov 2009

ja som dnes kocikovala male chruminky 😉 zlatucke su, ako aj miskin aďko.... boze take babelenka este malilinke....

tilly
20. nov 2009

ja som mala výlet pred chvilkou 😀 bola som v bille 😀

chruminka
21. nov 2009

Baby tak mi sme mali zasa hroznu noc! Zasa okolo 22:00h papali a potom sme ich ulozili na nocny spanok,samozrejme najprv nie a nie zaspat,ale po 23:00h bol uz u nas klud.
Alexia sa zobudila o 0:30h a vrestala ako diva tak som ju nakrmila,ale aj potom presne ako pise bodzlomu vrestala a vrestala,napapana prebalena odgrgnuta,tak sme sa do cca 2:00h trapili a ked konecne po druhej zaspala zobudila sa Viktoria,ja blba som ju nezobudila ,ze vsak mozno prespi jedno papanie.
Takze o 2:15h som krmila Viktoriu a po napapani sa cirkus zopakol....to som uz o 3:00h rezignovala a plakala som s nou.
Bola som total vycerpana a mala revala akoby ju drali s koze,potom ma vystriedal nastastie mm,ja som ho nechcela budit,lebo o 5:00h mal vstavat do prace.
Zaspala som na hodku a zobudila som sa na rev to bola este stale Viktoria do 5:00h sme si ju pohadzovali ako horuci zemiak a ked sa zobudila Alexia na dalsie papanie tak som ich o 5:00h nakrmila,uz som bola total mimo.
Nakoniec o 6:00h skoncili jezibaby so mnou v posteli a konecne sme zaspali ani neviem kedy a zobudili sme sa okolo 8:30h.
No a teraz potvory male drichmu ako zarezane

janetka
21. nov 2009

pekne perna noc, ale zas ked ich vidis ake su krasne spinkajuce v kociku.... jujuj... tak to je nadhera

tilly: ja si pamatam tiez moj prvy vylet do billy, stastna jak blecha, ze som medzi ludmi bez deti

tilly
21. nov 2009

aj my sme mali hroznú noc...

majusa
21. nov 2009

no tak vidím, že dnes bolo v noci rušno v Šamoríne. Naša sa zobudila o tretej a kukačkovala v postieľke. Kričala, vískala, rozprávala, kričala na mamu .... a mama chcela samozrejme spať. Medzi tým som išla zobudiť tatka, ktorý spal v kresle v obývačke. Došiel do postele, to už som malú preložila tiež do postele, otočila sa chrbtom a spala 😀 . Výhoda u našej je tá, že ona keď sa takto v noci zobudí, tak väčšinou neplače. Trochu sa pojaší a zaspí ďalej bez jedenia. Väčšinou my zaspíme skôr ako ona 😀

chruminka
21. nov 2009

Dnes som zmenila mlieko Nutrilon som zmenila na Bebu,ale neviem ci som spravila dobre,lebo od obeda su v kuse nepokojne ,placu na striedacku ,nosim ich na rukach raz jednu raz druhu kym nezaspia.Doteraz cez den nebol problem.Praveze pekne spinkali dokonca sme ich podvecer museli budit aby spali aspon daco v noci.Tak snad budu spat tuto noc uz lepsie.Som dnes uz na nervy!!!
Jarka co mi pomoze ze spinkaju krasne v kociku ked sa s tym kocikom musim prechadzat a nemozem aj ja spat!!
Ale Kika sa tusim ponukala ze ich pride povozit,ale asi ako cita ake su neposlusne tak sa schovava a ani sa tu neukaze!! 😀

tilly asi bolo daco vo vzduchu,ja uz fakt neviem co robime zle.

tilly
21. nov 2009

ja tiež neviem... asi to len treba pretrpieť, nie každé dieťa spí tak, ako jarkine deti 😀

teraz drobec spí, on vždy takto podvečer spí a potom má v noci diskotéku

chruminka
21. nov 2009

No tak my sa uz zasa budime s revom-Alexia na papanie,ani kavicku si v klude nemozem vypit!!Vsak teraz len zaspala,ale hlad je hlad 😀

bezaz
21. nov 2009

jaaaj adi, vobec ti nezavidim, az taketo to u nas asi nebolo
nechces pozicat satku alebo manducu? aby si mohla jednu nosit a aspon nieco robit.. ja viem, ze je to slabota.. ked dojdeme do samka, tak ti zoberiem baby von, opicu mozem dat do nosica, nech si oddychnes 😅

tilly
21. nov 2009

bez a manduca sa už dá teraz používať? lebo baby mi hovorili, že až keď drží dieťa hlavičku... aďko tam zatiaľ nechce byť, tak ho netrápim, aby ho to neodradilo 😀

my máme taký divný režim... on spí buď tak 20 minút, potom je hodinu hore, alebo potom spí dve hoďky a je unavený... teraz spí od tretej, tak čakám, že bude hore o chvilku

bezaz
21. nov 2009

miska, manduca je od narodenia.. ved na to tam je ta novorodenecka vlozka 😉

balambi
21. nov 2009

ahojte babulky, boli ste už v tej novej čínskej reštaurácii? bolo tam celkom fajn, aj vínko sme dostali a taký nástenný čínsky kalendár na stenu 😀

janetka
21. nov 2009

balambi: a kde je cinska restika?

chrumi: preco si presla z nutrilonu na bebu? to su len prve dni, neboj, potom budu spinkat pekne v rezime
inak dobre je hnusne pocko, do kedy bude takto hnusno?

balambi
21. nov 2009

janetka na gazdovskom rade, ako je te pizzerka kde sa predáva z okienka, bol tam taký penzión a teraz je tam čína.

bezaz
21. nov 2009

balambi my tam ideme na vianocny vecierok z prace.. tak sa mozem tesit 😀

balambi
21. nov 2009

bez a Ty nerobíš v Ba? hej, môžeš, teda aspoň ja som bola spokojná 😀 😀

angua27
21. nov 2009

ahojte krásky,

ja veru nestíham ani vlastný tieň. 😖

babuľky, nezávidím vám tieto prvé týždne. ale bude lepšie, uvidíte. 😎

Aďka, ja mám výčitky svedomia, že som sa sľúbila na kočíkovanie a stále nič. teraz vyzerám ako slubotechna. 😔

jarka, čínska reštika je u nás na Gazdovskom. bývalé Veneto. sestrina kamoška tam bola a pre zmenu bola veľmi sklamaná, že nevaria dobre. ale asi treba skúsiť, aby si človek spravil vlastný názor. 😎

balambi
21. nov 2009

tak to mi je ľúto, asi som mala šťastie na iného kuchára 😉

majusa
21. nov 2009

ja sa tiež pripájam k balambi, nám tam chutilo. Teda sme si to brali domov už trikrát a stále to bolo dobré 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre