Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
25. nov 2009

clovis my chodime k adamcovej, okrem nej su tu este dve pediatricky, vsetky postarsie damy, takze to mas asi vsade jedno 😉

majusa
25. nov 2009

clovis, aj my chodíme k Adamcovej a zatiaľ sme spokojní 😉

arusska
26. nov 2009

No dnes mame prvy job 🙂 Idem varovat jedno 11mesacne dievcatko ku kamoske na dve hodinky, tak som zvedava ako to dopadne 🙂)))

bezaz
26. nov 2009

gabi dnes ti zavolam koli tomu strazeniu 😉

janne6969
26. nov 2009

Dobre ranko. Dnes bude hadam zasa pekne 😉

arusska
26. nov 2009

beziii tebe aj zadara to zlaticko postrazim 😉

tilly
26. nov 2009

jani, dnes vam to velmi seklo, ste kockyyy 😀

janne6969
26. nov 2009

Juj ze dakujeme. Ja take v teplakoch 😅

tilly
26. nov 2009

tak ja som len bundu videla 😀

janne6969
27. nov 2009

Aha 😀
Ale aj ty vyzeras super. Vobec by som nepovedala, ze mas 3 tyzdne po porode 😉

chruminka
27. nov 2009

baby ja uz nebudem experimentovat s mojimi detmi co sa tyka mlieka,vcera sme skusali ze proti odgrckavaniu a fuj daky humus to je,je to ako lepidlo alebo sliz 😝 ,Viktoria mi z neho bola este viac zahlienena ako je a hlavne aj z neho mi grckali!!Boleli ich brucha a cely den boli vcera nepokojne takze sme sa cely den nosili na rukach.
Tak sme sa vratili k povodnemu mlieku Beba HA a pohodicka aj v noci zasa pekne spinkali 😵
Dnes cez obed musim vybehnut k Dr.pre recept na mlieko ....sa mi v tomto pocasi absolutne nechce.

Jani ja som vcera vecer ospevovala tvoj kocik ze aky ultra lahucky keby bolo nieco take aj pre dvojky tak ho berem....napis mi aka je to znacka mrknem to aj ked pre dvojky asi nebude,ale aspon popozerem ked budem mat cas.My budeme tiez musiet neskor kupit daku bugynu alebo daco lahucke skladacie na cesty do Ba.

tilly
27. nov 2009

my sme boli dnes na výlete v DS, musela som ísť do sociálnej poisťovne, tak sme boli aj v maxe pokukať, veď tam nikoho nebolo, tak som si pochvaľovala kočík, mala som len nakliknutú autosedačku, malý si tam spinkal, prebehli sme pár obchodov a šup s ním zas do auta a domov... 😀
a strašne dobre ten kočík len s autosedačkou vyzeral, tak som si ho obzerala vo výkladoch 😀

tilly
28. nov 2009

sila, dnes bol dano v penny markete a mali na komplet všetko akciu 10%, normálne na konci účtu bolo, že -10%.. 9 eur to robilo, sranda...

arusska
30. nov 2009

akosik to tu vymiera 🙂

ja dnes doobeda bezim do BA, potom za Mackovou a potom spat 🙂 len dufam ze ju stihnem a uz mi nevytkne ziadne veci ....

janne6969
30. nov 2009

Dobre ranko. No sme zasa boli 2 dni mimo, ale uz sme tu 😉

arusska
30. nov 2009

a janetku som davno necitala, co je s nou???

bezaz
30. nov 2009

jarka ma steva doma, tak asi nechodi na net, ci? 😉
gabi, dnes to plati?

janetka
30. nov 2009

baby, tu som... ale teraz mame stale spolocny program, alebo nieco robim, kedze mi stevo strazi matka.... no tak tak... kedysi som bola nejaka aktivnejsia vo vseobecnosti, asi jesenna unava na mna dolahla...

erika1983
30. nov 2009

ahojte
mali sme hroznu noc mala bola kazdu chvilu hore neviem co s a s nou dialo a nadranom zaspala samozrejme aj ja s nou vstavala som 7:05, Janci bral malu do skoky aj to som videla 8.10 😀
neviem naozaj jesenna unava ani mne sa nic nechce

tilly
30. nov 2009

ideme do mesta, prida sa niekto?

balambi
30. nov 2009

ahojte, idete v piatok na mikuláša?

chruminka
30. nov 2009

balambi kde bude v piatok mikulas?
My ideme von az poobede teraz baby spia.

balambi
30. nov 2009

v piatok o 16.00 na námestí a donesie deťom sladkosti a zasvieti stromček 😀

bezaz
30. nov 2009

balambi, no poslem peta 😀 v piatok chcem spravit rodicko, ale mozno to stihnem, kedze o 16 je asi pre pracujucich rodicov este skoro 😅
misi my sme boli vonku, som bola na chirurgii si dat vybrat stichy, mlada tam ohurovala doktora aj sestricku, boli z nej uneseni 😀

janne6969
30. nov 2009

No ja by som isla, len neviem, ci z toho Viki nieco bude mat 😅 Ale ak niektora pojdete, tak sa pridam 😉

erika1983
30. nov 2009

ahojte tak ja pojdem sice dojdem 16:05 ale dufam ze to stihneme 🙂
a v pondelok mame mikulása v kulturnom dome tak sa tesim som zvedava ako bude frederika reagovat . 😅

tilly
30. nov 2009

už sme doma, boli sme v dm, máme už aj tú bonusovú knižku, teraz ideme zas von...
inak, strašne sa mi to decko presiera, už mu nemám čo obliecť 😠

janne6969
30. nov 2009

To akoze sa tak pototo, ze aj oblecenie? Tak to sa nam nikdy nestalo 😉

chruminka
30. nov 2009

baby tak sa mozeme v piatok stretnut aj s detskami,aj ked tie moje z toho este nic mat nebudu ale aspon mame dovod sa stretnut 😀

tilly aj my sa akurat obliekame von...suseda mi sice slubila ze ked pride z prace ze pojde so mnou von,ale neviem ci nezabudla my vyrazame tak medzi 14:30-15:00h kam pojdete na prechadzku?My nemame ziaden ciel len tak sa budeme potulovat.

Jani ja som akurat tiez Alexiu umyvala v umyvadle lebo bola tak pototo ze az 😀 ,ale ani sa necudujem ked tak vela papaju

tilly
30. nov 2009

hej, úplne všetky bodynká zo spodu a aj dupky, všetko mi presiera... aj domčo mi tak presieral veci...

aďko zaspal hneď ako som vyniesla kočík von, takže teraz je zaparkovaný v garáži a ja idem robiť kalendáre, už som stihla navariť, ešte doumývať riad a kuchyňu mám upratanú, tak budem mať čas na tie kalendáre...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre