Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

arusska
30. nov 2009

bezi jasne, uz len vylozim veci z auta a idem k vam.

erika1983
30. nov 2009

tak ja som za stretko v piatok mohli by sme tak o 16:00 pri fontane aby sme sa nehladali, co vyna to ???

janne6969
30. nov 2009

Ja som za 😉 Na hodku mozem, potom musim ist pre muza 😉

janetka
30. nov 2009

aj my mozme

arusska
1. dec 2009

inak ja som vcera videla v meste letak ze ten mikulas bude v sobotu o druhej, tak neviem odkial mate ten piatok o 16tej

bezaz
1. dec 2009

caveste
gabi, ste nedavali ninke pit kavu? lebo sme mali najhorsiu noc v zivote, mlada nechela spat a len revala a revala a revala... od 1.30 do 4 bola hore 😝

tilly
1. dec 2009

nooo, v sobotu je to lepsie... mozme dat stretko aj v sobotu... hodim adka na krk tatinovi a my s domcom mozme ist...

jo a tatino kupil nove autooooooo, sice je to skor autobus a este s nim len ide domov, ale konecne sa nebudem hanbit za ten nas traktor 😀

arusska
1. dec 2009

beziii vobec, len ten cely baban zjedla a vodu som jej dala pit z danyho takeho sosackoveho pohara, lebo si nam nedala flasku...
boze chudatko to mi je luto, ale nic ine nejedla, este tie keksiky co si zbalila to je vsetko.

Ale cikali sme do serblika - hoci len take cvrk to bolo ale bolo.

arusska
1. dec 2009

tilly a co ste nakoniec kupili???

o stvrt hodinku mi prinesu 9M Karolinku na dve hodinky, tak mam zasa job 🙂 a trosku looove 😀

bezaz
1. dec 2009

gabi sak jasne, si robim srandu.. 😉 len neviem, co sa dialo, aj teraz som ju navela uspala v hojdacke 😝

janne6969
1. dec 2009

Aj moje dieta od rana vrieska. Neviem co ma za problem 😕 Idem do nej nieco natlacit, hadam stichne 😉

tilly
1. dec 2009

ja tiež teraz uspávam na rukách...

ford galaxy 😉 full výbava, čo ma štve, tak je tam aj koža, čo ja zrovna nemusím...

janetka
1. dec 2009

tilly: teeda.. a ake kupil?
Miska, v sobotu je o tretej mikulas v kormorane a potom o 17.00 bude u renatky v garazi,lebo petovci nie su doma, tak neni garaz ich k dispozicii, skladame sa 5 EUR na dieta na balicek.... ak by si bola s petom, alebo dano, trebaod nich zobrat ten certovsky kostym..

tilly
1. dec 2009

jaaj a samko neoslavuje?

a tych 5 eur komu mame dat?

a do toho kulturáku idete? my asi nie, tam je vždy taký chaos a strašne veľa ľudí a domčo už na takom bol v BA´... len nechcem, aby u bolo ľúto, že všetci idú a on nie... 😒

janetka
1. dec 2009

no tento vikend nie a dalej neviem ako to andrejka zorganizuje...
mozes dat eve, idem na nakup ja s evou v stvrtok poobede.... navecer
do toho kulturaku este nemame listky, ale eva uz maju, tak asi kupime, sak co cez dlhe zimne vecery... :o)

janetka
1. dec 2009

hej uz som mrkla, a v akej farbe?

tilly
1. dec 2009

hmm, práve pozerám, že stojí 35tis... čierne...

tilly
1. dec 2009

kokso my tento týždeň aké výdavky... auto, pozemok...

janne6969
1. dec 2009

Ja dnes nezvladam to svoje dieta 😒 Boooooze....
Aspon telefon som si bola kupit, nech mam nejake potesenie 😉

tilly
1. dec 2009

aj moje dieťa je dnes nejaké divné, nespal vkuse viac ako 40 minút, teraz spí už dve hodiny, asi potreboval pobyt vonku... tak som urobila kolečko a zaspal, teraz spí v garáži...

uvažujem, že zajtra vybehnem do avionu...

balambi
1. dec 2009

arusska, ten mikuláš v piatok je na námestí...je to na stránke šamorína

janne6969
1. dec 2009

Miska Ti zavidim tu garaz 😀 Ale aj moja bosorka teraz zasa na 30 minut zaspala, tak si aspon moje uska oddychnu 😉 Ja asi pojdem do avionu v nedelu. Musim si nieco zohnat na stretavku.

tilly
1. dec 2009

moje deti skrátka vnútri spať nechcú, oni potrebujú vzduch...

ja práve cez víkend nechcem chodiť do nákupných centier, takto cez týždeň, cez pracovnú dobu tam nie je toľko ľudí...

arusska
2. dec 2009

tilly svataaa pravda

bez tak dnes o 15,30? Uvidime ako to stihnem ci peso alebo autom.

janetka
2. dec 2009

arus: ako s detickami? spokojna?
v sobotu chodi mliecnansky poziarnik... nie?

tilly
2. dec 2009

janetka, nebude on chodiť v nedeľu?

idem do avionu na nákupy, nemám si čo obliecť, domčo nemá poriadnu čiapku, krpec zo všetkého vyrastá... tak zaplače zas naše konto 😀

chruminka
2. dec 2009

nejdete niekto okolo 13-13:30h na prechadzku? 🙂

janne6969
2. dec 2009

My ideme 🙂 Zavolam 🙂

arusska
2. dec 2009

janetka v pohode, akurat mi to vychadza tak ze kazdy den mam tak hodinku, dve alebo tri varovanie. Nieje to bohvieco ale lepsie ked kvapka (ved od statu nedostavam okrem preplatenia skolky absolutne nic) tak lepsie nieco ako nic 🙂)))
Jarka ved niekedy dobehni s malym doobeda na kafco len tak pokecat. Daj vediet kedy a dohodneme sa. Vacsinou mam doobedie do 11:30 volno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre