Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
9. dec 2009

Miska tak potom by si mohla predat aj ten nas byt? ale az buduci rok 😉
Dieta mi uz viac ako hodinu spi a ja uz neviem co si mam zacat. Som jej pozavarala nejake ovocne prikrmy, uvarila som jej obed a spravila vianocnu vyzdobu aj na chodbe a ona stale spi. Taky nezvyk. Aj som sa v klude naobedovala... Tak uz mi len ten internet ostava 😀

erika1983
9. dec 2009

no janne ty si super mozes prist aj ku nam 😀
ja nic nejak nestiham ked pridem domov z prace sa mi nic nechce

janne6969
9. dec 2009

No ja by som mala pomaly vianocne kolaciky piect, ale to sa mi ani prinajmensom nechce 🙄 Mozno sa v sobotu do niecoho pustim, nech toho potom nieje naraz vela. Chcela by som skusit pernikove chalupky spravit. Nemate niekdo nahodou dobry recept na medovnicky? Lebo ja mam len taky extra tvrdy ☹

bezaz
9. dec 2009

jani sak na chalupku ti je najlepsi taky tvrdy.. aby ti to drzalo 😉

janne6969
9. dec 2009

Ale aby sa aj pripadne zjest dala 😉

tilly
9. dec 2009

jani, jasne, na buduci rok už budem asi aj vo väčšom nasadení...
akurát teraz mám taký dosť zložitý prípad, byt (čo byty dosť nerada robím) prededený, ale notár to nezaniesol do katastra, čiže napísaný stále na mŕtvu, dedila jej sestra, lebo mŕtva nemala deti ani manžela, no a tá sestra je v kanade... čiže komunikácia zložitá, papiere zložité, no na tak...

a čo som mala ísť fotiť ten šamorínsky byt, tak pán má 40 teploty, dúfam, že nie swine flu 😀

tilly
9. dec 2009

baby, ešte zajtra bude dobre a potom sem príde kosaaaaa, v piatok by malo pršať a v sobotu dokonca snežiť!!! a v stredu, že -4!!! nieeeee 😝

janne6969
9. dec 2009

No konecneeeeeeeeeeee 😀

arusska
9. dec 2009

erika 😀

buduci tyzden mam PO - STR skolu ale ak chces strazit malu tak jedine u nas doma, lebo musim dohliadat na Arus 🙂)

arusska
9. dec 2009

erika a my ideme v sobotu do Ba, ale maleho nechavame doma lebo sopli a nechcem ho do tej kosy tahat hned prvy den co ma byt aby nebodaj nebolo este horsie. A este Ivo sa musi s kamosom jednym stretnut tak to bude take blbe ak on bude onezovat sa tam a vy ich nebudete poznat. Tak neviem ci chcete aj tak ist, ale ja to v tej kose s malym nerisknem a viem si este aj zivo predstavit co tam bude davu tak by som nechcela aby sa mi stratil - by som ho na retaz musela dat 😀 PREPAAAC...

erika1983
9. dec 2009

gabi v pohode aj tak som ti chcela pisat ze zmena planu lebo aj my ideme domov tak tu nie sme cez vikend.
a nevadi aj ked u vas ked to tebe nevadi 🙂

majusa
9. dec 2009

ahojte,

viete čo sa nám dnes stalo? Boli sme v poluse v BA. Všetko OK, už sme sa aj zberali domov a že dám malej ešte pred tým výživu. Usmievala sa, pekne papala. Všetko zjedla a tu zrazu všetko vygrcala. Celý fusak zasratý a malá sa rehotala ďalej. Akurát včera som si myslela, že už dlho negrckala a pozri, ani pomyslieť už človek nemôže. V aute hneď zaspala, takže pohodička. Len ja som mala doma robotu.

arusska
10. dec 2009

Erika v pohode 🙂
NO boli sme s Arus na kontrole, vsetko v poriadku. Este nerodime. Mame zacat merat teplotu od nedele a ak klesne na 37 tak zacina rodit. A vraj tych steniat je dost, ale nedaju sa zratat, lebo su na sebe naskladane. A ani Arus si nechcela ani bohovi lahnut a v tom stoji to aj tak PRD vidi vet. (ale ani sa jej necudujem ved pribrala 10kilo) kokos ze 68,5 kila ma nasa mamina 🙂)) - ako jaaaa ☹ fuuuuj ale som tlsta ako nas tehotny pes.

chruminka
10. dec 2009

ahojte idete dakto dnes von?my by sme isli tak okolo 13:00-13:30h alebo potom az okolo 16:00h

tilly
10. dec 2009

aru, no chcela by som 68,5 kila...

chrumi, my isto pôjdeme, len ešte neviem v akých časoch...

chruminka
10. dec 2009

tilly tak napis ked budes vediat ze kedy...ja tiez este neviem kedy sa vysuchceme ci poobede alebo neskor

chruminka
10. dec 2009

tilly ale skor poobede pojdeme ked je take slniecko,lebo uz o 16:00h slniecko nebude.
Takze my urcite medzi 13-15:00h sme vonku

tilly
10. dec 2009

my sme boli kolečko okolo jedenástej, odvtedy domko spí, takže my pôjdeme tak cca. 14.30 do mesta, zavolám, či ste ešte vonku 😉

tilly
10. dec 2009

že domko, jeeeežišku, aďuško samozrejme... 😅

ale krásne je vonku, mne tu cez tie presklenia svieti slniečko rovno do tváre, úžasné to je, milujem to, treba si to užiť, lebo zajtra bude pršať a pozajtra snežiť 😝

arusska
10. dec 2009

fuj tilly to mi nahana husiu kozu - ja nenavidim zimuuu 🙄

tilly
10. dec 2009

ja by som brala dnešné počasie aý do vianoc, potom do troch kráľov sneh, mráz a slniečko, potom už len slniečko a 10 a viac stupňov 😀

chruminka
10. dec 2009

tilly my sme uz isli pomalicky domov ked si volala.Nam to teraz vychadza ze bud pojdeme von hned poobede do takej cca 15:00h alebo potom az okolo 16:00h
Takze zajtra ma prsat?No aspon poupratujem.

tilly
10. dec 2009

bude prsat aj zajtra a zima bude cely buduci tyzden

janne6969
10. dec 2009

Zajtra ma prsat? No my aj tak pojdeme von 😉 To by sme asi nezvladli byt cely den doma 😅

bezaz
10. dec 2009

cafte
tak mame za sebou rusny den, plafco bolo super, ninka sa potapala ako kacica, vobec sa nebala
a teraz vecer sme boli na ZUSke na koncerte, zasa mi hrala ziacka, tak tam hviezdila, strasne sa jej pacilo violoncelo a dokonca sme sli pozriet na hodinu bicich, vobec sa nebala, ujco jej dal palicku a tak trestila do bubna aj do cinelu 😀 a ked on buchal, tak trsala ostodusu 😵

tilly
10. dec 2009

ninka je zlatá, také slniečko

bezaz
10. dec 2009

misi dik, dufam, ze jej to vydrzi mooooooooc dlho 😀

tilly
10. dec 2009

ona bude heerecka, budete este flintu kupovat 😀

arusska
11. dec 2009

tak my sme chori. Dany vcera isiel zo skolky s tym ze brusko ho boli a CHorucku ma ale som si myslela ze si vymysla a tot vecer 38,5 a stale trva, teraz mi zaspinkal od unavy pred telkou. Nic nechce jest, ani hrat sa mu nechce, tak len lezkame pred telkou.

bezi tak o 13tej dobehnem do kedy to dnes potrebujes???

bezaz
11. dec 2009

jaaj gabi a kto ti bude s dankom? alebo ako? ja si ju na tu necelu hodku mozem zobrat aj do skoly, baby budu vytesene 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre