• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

16. júna 2017 
bezi aj tak mi pride mamina, ale ako chces. Ja mozem, chora nejsom. Tak sa rozhodni. :dizzy_face:
11. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, oki9m tak ta cakam o 13, dik :wink:
11. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tak o 13tej som u teba.
11. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zatial neprsi ,ak nebude prsat tak asi predca len vybehneme von aby nam nebolo dlho.
Pojdeme tak okolo 13:30-14:00h prida sa niekto?Teda ak dovtedy nebude prsat :wink:
11. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej mala je aka krasna :wink:
11. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mám pracovné stretko za sebou :sunglasses: konečne medzi normálnymi dospelákmi :grinning:
síce som možno nepôsobila moc profi, ale vybavili sme, to je hlavné
11. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezi dosla som domov a pol hodinu nato som musela dat malemu vlazny kupel lebo totalne hore, nechcel si dat zmerat teplotu a to co vydrzal bolo 38,7 ale uz si to vytrhol - ale trosku sa to zlepsilo, teraz sa aj hrame, prvy krat dnes .... dufam ze to uz len a len lepsie bude...

Nina ako? Kedy sa zobudila? Je zdrava?? Dufam ze na nu nic neleze, nie je nic horsie ako chore dieta... cim mensie tym horsie...
11. dec 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine gabi, dufam, ze maly bude cim skor v poriadku :sweat_smile: bublina spala presne do 15, inak vyzera, ze je ok, asi len to pocko na nu zaposobilo :sunglasses:
11. dec 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, skoro sa uzdravte :wink:
11. dec 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha, tu je nejak mrtvo..

my sme si dali dnes prechádzku... k starému jorviku a späť... domko to krásne zvládol, ćelé to prešiel pešo, boli sme 1,5 hodiny... ho to zmohlo, teraz spí :grinning: ale aj aďkovi to dobre padlo, tiež dosť dlho chrnel
12. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a na krivej ulici sa asi konečne narodí dievčatko :wink:
12. dec 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a dnes sme zdravi ako rybicky... je to mozne?? Len trosku pokasliava ale inak total nic... NECHAPEM :sweat_smile:
12. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi super, ze sa mlady tak rychlo vystrabil, snad to fakt bola len nejaka viroza :wink:
13. dec 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: andrejka???
13. dec 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno :wink:

aru, super, fakt to bola len virozka asi :wink:
13. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to tuna nejak nenacitava nove prispevky
14. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, tak asi ziadne neboli, to sa mi len zdalo
14. dec 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboli, to som tu len ja mala monológ :grinning:
14. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak aj ja po dlhsom case prispejem. Co nove?
Konecne sa trochu zozimelo. sa tomu aj celkom tesim, lebo take chripkove pocasie, ake bolo doteraz ma uz prestavalo bavit.
Darceky uz mate pokupene? My sme tento rok kupili asi viacej ako sme planovali. A to este nemame vsetko. Sa aj hnevam, ze sme zacali tak vela kupovat. Teraz uz musime kazdemu kupit rovnako :sweat_smile:
14. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave teraz dobalila darceky,ale este mi nieco chyba, skocim do dmky a dokupim kozmetiku a nejake malickosti
14. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mate, ze uz mate darecky pokupene, ja mam kopec este na ceste, tak len dufam, ze stihnu do vianoc dojst :sweat_smile:
14. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezi ako dnes? Ja som uz spat zo skoly, bol dnes Fogas a bolo to onicom... zajtra mam cely den tak ma tam aj trtne, snad len zajtra nebudeme rodit, lebo sa na to budem musiet vy....t :slight_smile:))
14. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes dokúpili posledné kúsky...
tento rok sme sa nejako rozšupli, nové auto + elektrony na to + zimné gumy+ alarm+ poistka...
domčovi nový bike, tenisovú raketu a kopec hovadín...

som skočila do esprit v palace, kúpila som si dve tričká a rolák, tak to bola tiež slušná sumička :fearful:

aďuško sa začal na mňa usmievať, tak sa rozlievam
14. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak aj ja hlasim ze sme chorí, v piatok som hviezdu musela vyzdvihnut zo skolky, b´volali mi ze ma teplotu, dnes sme boli u dokiny a mame ATB, :frowning2:
no darceky nemam ani jeden muzovi som objednala kupony do Bata a Fann
14. dec 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si s mm povedali, že si nebudeme dávať navzájom nič, no a dopadlo to tak, že sme si objednali cdčka, to akože od segry a kúpime si poriadne značkové bundy, čo nám vydržia roky... on si kúpil takú bundu keď sme sa zoznámili, čiže pred 9 rokmi, dnes sme pozerali tú značku v exi sporte a že 690 € :astonished: no pekne 20tis za bundu teda asi nedám...
14. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto bude dosť ťažký týždeň, dnes sme boli v ba vybavovať, zajtrá lietame s deckami po doktoroch, do toho musím zmluvy porobiť, ideme aj pozemok kupoať tento týždeň, tak aj to vybaviť... a k tomu máme nočné koncerty :unamused:
14. dec 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: na ulici si vyzerala v pohode :o)
14. dec 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si už doma??? :astonished: :grinning:

veď ja som v pohode :wink:
14. dec 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto to vravim, ze to je super.....
Hej, uz sme boli doma, kedze dnes idu na dlhsiu cestu chlapi, tak sme pozreli vypadnutie, nieco pokecali a sli....
15. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok