Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
20. dec 2009

v toys r us majú strašne dobré ceny teraz, som pozerala leták, romer king za 151 eur, to je dobrá cena, nie?
na niektoré hračky majú 50% na druhý kus... a fisher price aquarium majú za 90 eur... hmm, ale len do 21.12. uvidíme, čo budú mať medzi sviatkami, asi veľké prd... ako vždy keď sa mi niekam vytrepeme...

bezaz
20. dec 2009

miska akurat som sa ta chela opytat, kade chodite do SCS, ci si kupujete dialnicnu.. inak my tam asi zajtra skocime, sice o 15 ucim, dufam, ze to stihneme 😅

tilly
20. dec 2009

my by sme to do 15 určite nestihli 😅 my chodíme domov vždy okolo ôsmej deviatej, okrem toho teraz tam budú milióny ľudí, rady pri pokladniach, ble 😝
doteraz sme nemali dialničnú, teraz ju máme na aute, ktoré sme kúpili, ale po dialnici sa tam dá úplne krásne ísť až do SCS obídeš celú viedeň po obchvate... ale môj starý neznáša dialnice, takže my vždy chodíme cez fischamend a potom až zo schwechatu na dialnicu, ale aj tá je spoplatnená...
mne sa strašne páči tá cesta cez tie dedinky, túto rakúsku dialnicu tiež nemusím, strašne veľa kamiónov tam jazdí a ja sa ich bojím...

bezaz
20. dec 2009

misi a kolko stoji dialnicna?

tilly
20. dec 2009

netuším... ale na viedenský obchvat vždy potrebuješ, jedine ísť cez viedeň... aj tak sa dá, len asi musíš poznať cestu...

arusska
20. dec 2009

bezi ked pojdes po dialnici tak sa uplne v pohode dostanes do SCS, su tam vsade znacky. Dokonca aj ja tam trafim tak to je co povedat 🙂))

bezaz
20. dec 2009

gabi, s tym nemame problem, len musis mat dialnicnu, tak som chcela vediet, co stoji 😉

tilly
20. dec 2009

myslím, že 5 eur, ale fakt si nie som istá

erika1983
21. dec 2009

ahojte tak ja si uzivam zivot doma
tak dnes sa idem druhykrat chytit do pecenia, lebo vsetko okrem medovnikov sme zedli 🙂
aj mne sa zda ze dialnicna stoji okolo 5 eur v rakusku

chruminka
21. dec 2009

tilly ty chodis s malym von aj terza ked je vonku -8 stup.?My sme boli v sobotu,ale dnes sa mne do tej zimi veru nechce,hlavne koli tomu obliekaniu,kym sa vsetky tri vychystame poobliekame ,kym ich znesiem dole...som dopotena ako somar.... 😝

tilly
21. dec 2009

chrumi, chodím, ale len po jarku a späť, to je takých 5-6 minútiek 😉 mne sa to oplatí, lebo kočík mám v garáži, malého tam len hodím, vylezieme von, on zaspí a potom ho nechám v garáži v kočíku spinkať...

inak máme dilatáciu oboch obličiek ☹

chruminka
21. dec 2009

tilyl to je co? myslim s tymi oblickami?

janne6969
21. dec 2009

Aj my sme mali, ale len na jednej oblicke.. Ale na kontrole nam povedali, ze sa to uz spravilo 😉

janetka
21. dec 2009

tilly: tiez netusim co to je? 😠

janetka
21. dec 2009

mrkla som teraz na nete a ze tam to zavisi od stupna dilatacia, ktory stupne mate?

tilly
21. dec 2009

chrumi, moc neviem, nejaké zväčšenie či čo... dobré je, že sa to nezväčšilo, zlé, že sa to nestratilo, kontorla o tri mesiace, možno sa to stratí...

janne6969
21. dec 2009

To je rozsienie oblickoveho kanalika. Moze sa tam zacat zbierat moc a potom sa moze spravit zapal. Ale to sa urcite strati. Ako bude oblicka rast, tak sa to spravi 😉

erika1983
22. dec 2009

Dobre ranko tak nejak to tu mrie kde ste vsetky, sice hej pecieme, upratujeme coooo 😀

chruminka
22. dec 2009

dobre ranko,tak mi mame problemi s kakanim takze ani nepecieme ani nic ine nestihame,lebo jezibaby su umrncane,uplakane,uz to vidim ake budeme mat krasne vianoce 😒
Musim im zmenit zasa mlieko lebo uz sa nemozem pozerat ako sa mi tu krcia,pucia a plackaju od bolesti ☹

janne6969
22. dec 2009

Chrumi asi by si nemala tolko experimentovat s tym mliekom 😅
Ja som konecne dobalila darceky 😝 Vcera 2 hodiny a dnes este hodka. Ale ked ja to musim mat proste dokonaleeeeee 😉
Ja uz nepeciem. Mne stacia len suche, co som napiekla. Aj to nikdy nikdo neje a potom to cele vyhodim. Minuly rok som vyhodila 3/4 plechu s kazdeho kolaca, tak som si povedala, ze kaslem na to. Mam linecke, medovnicky a suhajdy a babka mi spravi makovnik a orechovnik a hotovo. Ked niekdo bude chciet este nieco, tak im dam kockovy cukor 🙂
A Vianoce mozu zacat 😀

arusska
22. dec 2009

jane dobry zaciatok - kockovy cukor mam aj ja 😀
ja som sa len dnes pustila do pecenia, len take orekove kolieska robim a z liskoveho cesta slane tycinky a zajtra urobim linecke a este nieco a budeme s malym zdobit stromcek, sa na to tesim 🙂

inak dosla k nam Frederika na varovanie a prve co urobila ze kde je zirafka (plysova) daj mi krtka, lahla na vankus a ze zakry ma a cumi do bedne 😒 a ze ideme sa hrat? a ona ze ee, tak neviem......

erika1983
22. dec 2009

no Gabi super vidis ona je nenarocna, u vas sa jej paci pred telkou, 😀

tilly
22. dec 2009

ale je vonku krásne, teraz sme sa dali dokopy, tak ideme hneď von, aj tak musím ísť na poštu a tak...

my sme už mandlové rohlíčky spapali... takže mi zostali žltkače bez žĺtkov (dano to tam nechcel) a také orechové linecké a jedna misa slaného sa už zožrala, tak mi zostali už len dve... človek sa s tým serinká a prd z toho... 😠

chruminka
22. dec 2009

ja som dobalila darceky ,urobila nas mini stromcek,uspala deti 😝 a ked sa napapaju chystame sa tiez von ,je krasne a tiez potrebujem ist na postu a do lekarne....

jani ja nerada menim mlieko,ale dr. mi povedala ze musime proste skusat co nam sadne,uz ma ide z toho porazit,z jedneho mame krce, z dalsieho nas zapeka popr. hnacka a z dalsieho grckame...fakt neviem co im davat
uz aby jedli normalnu stravu.

tilly
22. dec 2009

aďuško odpadol, chrápe vo vnútri, tak pôjdeme von až pre domča... potrebujem vybaviť poštu a dm, len si teraz neviem spomenúť, čo som v tej dm tak strašne potrebovala...

chrumi a nemôže ti doktorka nejaké mlieko predpísať? aspoň by ste trošku ušetrili...

chruminka
22. dec 2009

baby teraz som zistila ze dodo ma moju bankomatku a ani prachy mi nenechal cize mam 5 € v penazenke!Detom dam nakoniec asi namiesto mlieka vodu.

chruminka
22. dec 2009

tilly ona mi predpisuje,len teraz sa mi za nou nechce,este mam 3krabice co nam predpisala bebu AR ale to im uz nedavam,lebo maju strasne krce a nevedia kakat

janne6969
22. dec 2009

Chrumi tak skus to babylove. Nasej malej to chuti 🙂

chruminka
22. dec 2009

jani aj som nad tym rozmyslala,ale v DM maju az c.2 a to je tusim az od 4 alebo dokonca 6 mesiaca.C.1 som nikde nevidela.
No ideme sa vychystat von kym svieti slniecko.

chruminka
22. dec 2009

tilly vy nejdete uz teraz von teda tak okolo 14:30h?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre