Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
22. dec 2009

Chrumi v Auparku urcite maju. Ja neviem, preco tu maju az tu dvojku. My uz kupujeme tu 😵 Ja kvoli tomu do BA nepojdem.

tilly
23. dec 2009

ahojte, tak my sme uz u nasich, kokso sme isli nabaleni... no esteze mame take velke auto 😀 neviem, ako by sme sa do oktavky nalozili aj so vsetkymi darcekmi, kocikom a tak...

janetka
23. dec 2009

caute, stevo dnes podpisal zmluvu tak sa nam uz bude lepsie dychat...
😉
tilly: tak budes mat teraz trosku pomoc s malym 😉 a oddychnes si cez sviatky....

Želám vám všetkým krásne sviatky a šťastný Nový rok.....

erika1983
23. dec 2009

Ahojte
Prajem všetkým krásne prežitie vianočných sviatkov, bohatého Ježiška, a aby ste Vianoce prežili v láske, zdraví a spokojnosti, ...... Cmuki 😀
My už zajtra rano odchadzame k našim možno sa ozvem stade ak sa dostanem k netu . 😀

chruminka
23. dec 2009

aj my prajeme vsetkym krasne pokojne vianoce,bohateho jeziska a zdravy stastny novy rok 2010 🙂

bezaz
23. dec 2009

mile damy, tiez sa pripajame so zelanim krasnych vianoc 😵 a snad sa este do toho silvestra este vidime 😀

majusa
23. dec 2009

Ahojte,

aj ja vám prajem krásne prežitie vianočných sviatkov, bohatého Ježiška, veľa radosti v rodinnom kruhu a šťastný Nový rok.

... baby, ja už mám na zajtra skoro všetko nachystané. Budeme mať hríbovú polievku, šalát, rybu - všetko hotové v chladničke. Nebudem sa zajtra stresovať, keď to majú byť sviatky pokoja a radosti 🙂 . Zajtra sa budú všetci stresovať a my sa pôjdeme s malou prejsť 😀 .V piatok ráno odchádzame tour de Slovensko - svokra, naši. A vrátime sa niekedy okolo troch kráľov. U nás je internet na figu, takže to radšej ani neskúšame ☹

chruminka
23. dec 2009

Vidim ze viacere ponocujeme 😉
baby u nas neuveritelne daco,ale obe jezibabuchy zaspali bez revu uz o 22:30h!! 😅

babulka123
24. dec 2009

zlaticka .. vsetko len to naj .. s marekom vam prajeme vela zdravia lasky , stastia a ostatne pride samo..

Ninka vam praje vsetko naj v albume.. cmuuk

janetka
24. dec 2009

babul: ninka v je v tmo casopise.... ze?

babulka123
24. dec 2009

janetka. anooo videla si ? ani sme nevedeli ze ju tam dali..

tilly
24. dec 2009

janetka, tak co chlapci na megadarcek??? 😀 u nas to pod tym stromcekom vyzeralo, ako keby sa niekto zblaznil... nasi mnaju teda dost velku obyvku, ale okolo stromceka sa nedalo ani prejst, tolko darcekov tam bolo...

janetka
25. dec 2009

babulka: hej, videla som 😉 zlate
tilly: no radost prevelika... "jezis, cele mesto tu je, ja odpadnem.... " atd 😉 Inak Matko tiez totalne na tom fici, vlak vlak vlak.... a ked ho zastavi jakubko, tak uz place, asi sa aj zblaznim .. maju to v jakubkovej detskej...
My ideme rano do skalice... tak dalsie kolo vianoc...

janetka
25. dec 2009

a domco na bike co vravel?

tilly
25. dec 2009

ste aj zurovali vcera tusim 😀

domco to mal vsetko naraz, tak z toho bol totalne mimo... bike uz isiel vyskusat, strasne sa mu to pacilo, ani nechcel verit, ze je to jeho 😀 zlaty bol...

ale dostal
ten krossovy bike, odrazadlo, notebook, asi tri auticka, velikansku lietadlovu lod (su vtipne tie nase babky, kam to akoze mam dat...), asi tri krabice lega, golfovu sadu, tenisovu raketu, knizku o vlakoch, velikansku sadu na malovanie... otras, strasne vela sa mi to zda pre take decko neposlusne...

a adusko dostal nadherny overal jacadi, uplne neskutocny

arusska
27. dec 2009

tak vesele sviatky aj my takto oneskorene prajeme, ale doteraz som nemala na nic cas, teraz dorabam nejaku robotu a vyuctovania tak sa popri tom motam.

este raz krasne vianoce a stastny novy rok 😵

tilly
27. dec 2009

my sme si urobili perfektnu prechadzku, obe deti v kocikoch a isli sme do mesta, pomotali sme sa tam a potom spat domov, aj maxo mal dobru prechadzku, mesto vyludnene uplne, akurat pozapinali svetla, tak to pekne vyzeralo...

janetka
27. dec 2009

tilly: my sme sa dnes zas boli korculovat v tych vajnoroch... a mali sme potom na kave svokru so svagrovou.... teraz uz balime vo velkom

tilly
27. dec 2009

a bolo vela ludi? stastnu cestu a poslite potom na silva provokacnu mms ako sa dobre bavite 😀 my budeme pri telke 😝

arusska
28. dec 2009

aj ja budem pri telke a sama, tiez mi chlapi odchadzaju na lyzovacku, a ja musim ostat tuna doma sa starat o tie nase deturence 😀 ale s radostou. Strasne rastu, uz maju vyse kila, len ta moja mala Azira je taka mini ze polovicka z ostatnych, tak na nu treba dohliadat, lebo ju furt odsuvaju od cecikov 😅

tilly
28. dec 2009

ja som tak brutálne nasranáááá, vrrr

tak oni si dajú teraz v januári štátnice, opraváky a dajú to vedieť až teraz 😠 samozrejme, že nestíham...

a predávala som byt, klientka v zahraničí, už som to tu tuším písala, našla som jej záujemcov, ktorí ten byt strašne chceli a ona teraz, že ona ten byt nepredá, lebo z predaja bude platiť dane a to ona nevedela... ja som jej presne povedala, keď som bola na tom byte, koľko z toho bude platiť dane... bola tam so mnou moja mama (je to jej kamarátka z detstva) a ona to počula, je mi svedkom... a hentá, že som jej o daniach nehovorila, ja sa na to môžem vysr... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

už nikdy nikdy nikdy nebudem robiť so známymi... 😠

arusska
29. dec 2009

tilly teraz dali opravaky? Co sa????

Kokos tak mam dost. Ja by som sa tiez pomaly mala zacat ucit obcana, lebo potom sa z toho poser...

A ostala som sama ako prst, moje dieta odislo prave na lyzovacku, som zvedava ako to zvladnem bez neho, jeden dva dni si viem predstavit ale tyzden. Ma trtne 😀 ale aspon sa vyspim

erika1983
29. dec 2009

ahojte
no arus nezavidim moj muz chce zobrat malu do blavy a uz mi je z toho zle ☹
tilly klidek ludia su debili, cest vynimkam

tilly
29. dec 2009

aru, som sa aj pýtala tvojho muža, či to zvládnu, ale on s ľadovým klídkom, že budú musieť 😀
šteniatka sú krásne

erika, hej, ale to ja vždy na takých natrafím, ale vždy!

arusska
30. dec 2009

tilly zatial to zvladaju 🙂

ano ano uz zacinaju pomaly chodit, su zlatunke, pomaly musim zacat robit na predaji aby sa aj minuly 🙂)))

tilly
31. dec 2009

heeej kočky veselého silva a šnr 😉

bezaz
31. dec 2009

cice, uzite si silva a v novom roku len to naj, nech je lepsi ako tento odchadzajuci 😵

chruminka
31. dec 2009

babule vsetko dobre do noveho roku hlavne vela zdravicka 😎

tilly
31. dec 2009

chrumi, bola si vcera u cierneho? svokra kocikovala jezibabky, ze?

chruminka
31. dec 2009

ja som bola u cierneho cez obed,svokra bola s nimi doma,skoro ma tam rachlo 3 baby predomnou a bola som tam 2h!Som sa nechcela predbiehat ze ked su len 3 predomnou,ale dovalili sa 4 objednane akurat ako som mal ist dnu 😠
svokra kocikovala potom vecer,mne sa do tej kosy nechcelo ist....som si poupratovala aj ked ja viem upratat aj ked su krpate doma
si ich videla?Ona tvrdi ze bola len tu u nas na chodniku za domom ze sa bala ist dalej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre