Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
5. jan 2010

ja by som sa tiez v piatok pridala 😉
ozi jani, nevolala si do tej DS, ci mozete prist vo stvrtok sa pozriet na plavanie?
jarka matko je sikulka, u nas sa tiez chodi na velky zachod, lebo z nocnika mi uz zdrha.. okrem toho je strasna zabava, ked to clupoce neee? 😀

janetka
5. jan 2010

tak dame piatok o jedenastej, ok? ja pridem s obidvomi detmi, skolka je az od 13.teho...
arus: pojdes autom? ja som este tento tyzden bez auta, tak by sme sa k tebe pridali, ak by si sla...resp. sa prejdeme ak bude pekne pocasie

janetka
5. jan 2010

bez: noo tak vy ste v tomto akcni od malicka.. ako dava ninka najavo, ze chce ist cikat

bezaz
5. jan 2010

jarka ona sa sama nepyta, to by bola ina macherka.. aj ked sem tam dojde ku zachodu a klepka tam na dvere 😀

tilly
6. jan 2010

ja by som sa tiež pridala v piatok, zajtra asi ideme nach wien, ale v piatok by som išla na obedík 😉

tilly
6. jan 2010

ja by som prišla pešo v piatok, aby mi aďuško spinkal...

ozaj bez, potom poprosím nejaké onfo o tom plávaní, sme sa tak dohadovali s tvojou susedou, že by sme niekehy pred letom tiež chodili...

bezaz
6. jan 2010

jasne.. 😉

tilly
6. jan 2010

dík

ale sype... kurnik šopa, nepôjde sa niekto sánkovať na hrádzu? 😀

tak my nikam dnes nepôjdeme, keď je vonku tak krásne... chlapi pôjdu niečo porobiť do hamuliakova a potom vymyslíme nejakú guľovačku vonku 😀 nevyzerá moc sypko ten sneh, budú sa dobre robiť gule a snehuliak

arusska
6. jan 2010

janetka v pohode, zoberem vas. V piatok sa tesim, konecne nas bude vela pokope, uz to davno nebolo. Janetka super napad 🙂 tesim sa. Pridime po vas tak o cca.11,00 ale o 12.00 odchod, lebo my o 12:30 zaspavame. Dnes mu to trvalo neskutocne dlho ale po dvoch hodinach zalomil A SAAAAM 🙂 vcera vecer som nemala srdce ho nechat sameho, lebo mi hovori ze MAMA TY MA UZ NEMAS RADA? ze nechces somnou spat?? No a ze pome sa boskavat 🙂 tak som podlahla, ale dnes nie a pekne zaspal saaam.

arusska
6. jan 2010

prave som malym vymenila podstielku a taaak uz su zvedaviii, strasne mi zavadzali vzdy tam kde som prave musela nieco menit 🙂))))

chruminka
7. jan 2010

caute tak ja by som tiez na chvilku dobehla,ale bez deti,lebo dodo je doma tak nech mam trosku kludu 😀

arusska
7. jan 2010

super tak sa tesim bude nas ako maku 🙂

angua27
7. jan 2010

ahojte krásky, rada by som prišla aj ja v piatok, ale mám klienta v BA, tak zase nič. dúfam, že sa niečo pošťastí aj keď už budem mať doma otca, že by postrážil malého. on chodí v tom čase spávať, tak to by som si s vami moc nepokecala aj tak. užite si to zajtra. 😉

jarka, gratulujem k rýchlemu odplienkovaniu. ja som tiež pred pár dňami začala, ale zatiaľ žiadna sláva, uvidím ako dnes dopadli bratislavský dedkovci. včera poobede som len prezliekala, umývala podlahu a stále dookola sa pýtala, či nepotrebuje čúrať. ☹ aj tak väčšinou išlo do slipov ciko. 🙄 dúfam, že sa čo najskôr chytí malý.

majusa, veru s tortou Ti moc neporadím. ja pečiem sama pre malého.

gabi, keď si si aj jeden deň ľahla s malým, určite si ničomu neublížila. a takým slovám by asi ťažko niekto odolal. 🙂

tak sa tu zatiaľ majte. 😉

arusska
7. jan 2010

dnes sme poobede zaspali pekne sami a teraz tiez, sice som uz 3x musela k nemu ist ale teraz je ticho, tak dufam ze uz zaspiii 🙂)

tilly
7. jan 2010

ja sa tiež teším na zajtra,

viedeň ma dnes maximálne sklamala, nič nemali... všetko vybrakované, zľavy žiadne, to tu v auparku sa dá lepšie nakúpiť...

jarka, lyžiarky nastaviteľné, značkové stáli 109 eur...

chruminka
7. jan 2010

zuzi ak teda zajtra ides na obed tak by som sa tesne predtym mohla zastavit u teba ,doniesla by som ti tie vecicky.

janetka
8. jan 2010

tilly: no pekne, tak asi to este raz pozrieme tu....
arus: tak o 10.58 budeme pripraveni ...... 😉

janne6969
8. jan 2010

Ahojte.
Tak mozno pribehnem aj ja. Len teda som nejako nezachytila kedy a kde. 😅

bezaz
8. jan 2010

adi jasne dobehni, rovno ti dam dalsiu varku 😀
jani ak som dobre postrehla klasicky 11.00 u taliana 😉
inak nahovaram aj susedu aby dosla, len ona s malou moc von nechodi, tak uvidime

chruminka
8. jan 2010

zuzi tak by som okolo 10:45h dobehla s tou taskou nech mi to tu uz nezavadza.

bezaz
8. jan 2010

jasne, cakame ta 😉

arusska
8. jan 2010

janetka dobre budem sa snazit aby som 10,58 bola pred vami, uz pomaly nahovaram maleho aby sa chystal 🙂 Moc sa mu nechce z pyzamka von 🙂)

janne6969
8. jan 2010

Tak dufam, ze sa mi mala dovtedy zobudi 😉

tilly
8. jan 2010

bez, ja som sa ju snažila prehovoriť tiež 😀 nech sa už spoznáme, keď máme skoro rovnako staré deti 😉

OK, teším sa, malý by chudáčik aj spinkal, ale nechcem mu dovoliť, vyrazím o 10.45, nech spinká vonku pekne...

arusska
8. jan 2010

bolo mi dobre baby, tak niekedy buduci tyzden dame stretko u nas doma, pridete hafandov pozriet 🙂 este dam vediet presne termin

tilly
8. jan 2010

baby, nezmenime restiku?

ja som bola potom este v banke, na poste, v lekarni, v pekarni, sme sa presli, ale totalne premocena som dosla domov, inak to varene vino bolo velmi dobre, take sladucke a vobec to nebolo citit ako vino, bolo to strasne jemnucke... mnamiky

bezaz
8. jan 2010

gabi, my sa hlasime, ninka a psiky 😀 musim aj fotak zobrat.. ozi a co je arien vlastne za rasu? vzdy sa to zabudnem opytat
miska, akurat poobede som nad tou zmenou rozmyslala, len v samorine asi nenajdeme restiku, kde sa tolke aj s deckami mestime ku stolu 😅

tilly
8. jan 2010

nooo, to je pravda, hlavne aby bola restika dost velka, vzduska a prazdna...

janetka
8. jan 2010

bez: ako vtedy ta cina? bola spokojna?

tilly
8. jan 2010

aka cina? nooo, aj to by sme mohli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre