Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
8. jan 2010

misi na gazdovskom je nova cina..
jarka, ja som nakoniec nebola, boli sme vtedy v gyori 😅

tilly
8. jan 2010

jaj, hovorili ste tuším niekedy o tom...

chruminka
8. jan 2010

baby som dnes rozmyslala ze koli nam budu musiet taliani este jednu stolicku pre deti kupit 😀 ,lebo buduci rok ja jezibaby nebudem po celej restike nahanat 😝
a fakt kde sa vsetky zmestime a ja s tym mojim bagrom? 😒

janetka
8. jan 2010

tilly: ze aj nasa skolka je od 11.teho...tak tam pre istotu v pondelok rano o siedmej zavolam

arusska
8. jan 2010

bezi: Pyrenejský horský pes: info: www.brechot.eu

baby co tak v utorok dat to stretko u nas doma? Co vy nato??? Doobeda?

tilly
8. jan 2010

jari, odkial vies? renatka si vsimla? inak by to bolo fajn, mohli by sme v pondelok alebo v utorok vybehnut do auparku, v stredu mi uz odchadzaju chlapi, budem tu mat mamu, lebo idu s mojim otcom, tak ona pride ku mne, aby sme neboli obe same, budeme bacovat tu u nas 😀 a mama si konecne uzije s aduskom, lebo ked je aj domco tu, tak sa k nemu nemoze ani priblizit, strasne ziarli...

janetka
9. jan 2010

tilly: ak pojdu chalosi v pondelok uz do skolky, tak mozme uz aj v pondelok vyrazit...... 😉 idu na dve noci a kam presne? dobre ste si to s mamkom zariadili....
arus: ok.....dakujeme za pozvanie, ak nam do toho nic necakane nepride, tak prideme

tilly
9. jan 2010

mozme ist v podstate aj hned v pondelok, ak nebude chumelenica a poladovica...

arusska
9. jan 2010

dnes uz zacali volat na psov, tak snad sa to minie. Ak by ste o niekom vedeli tak dajte vediet. Psy aj sucky predavame po 800 eur. V cene su vsetky veterinarne vysetrenia a ockovania, cip, tetovanie, PP.

Ale ja ich nedaaaam, uz mi tak prirastli k srdcuuuu...

Tak v utorok sa tesim. Zatial Jarka pride, tilly ty co? Neprides? Baby ktora este pridete????

tilly
9. jan 2010

aru, dotrepala by som sa 😉

chruminka
9. jan 2010

aruska ja este neviem ako budeme stihat doobeda lebo to mame teraz dake rozhadzane,dnes slecny spali do 9:15h rano tak uvidime....ale ak by sme sa vratili do starych kolaji tak ak nebude vadit ze sa doterigam s dvoma kusmi tak by som dosla aj ja.

tilly
10. jan 2010

jari, tak ak bude take pocko ako dnes, tak by sme zajtra mohli vyrazit, kedy by sme isli? tak 9.30?

mne sa tak nechce učiť 😝

ozaj, bez, tebe jarka predávala to také koleso pre ninku... posunula si to už ďalej, alebo to ešte máš?

janetka
10. jan 2010

tilly: sme dnes boli s vasimi na korculiach, aj na obede v pizzke 😉
ok 9.30 vyhovuje.....

bezaz
10. jan 2010

gabi my by sme dosli, pojdeme od vas rovno na plavanie 😉
misi kolesko este mam, ninka v nom teraz sedi castejsie ako pred tym 😀

arusska
10. jan 2010

dobre baby tak kto bude mat cas a chut tak pridite v utorok vas vsetky rada privitam 🙂

arusska
11. jan 2010

Tak pomaly sa to hybe, uz sa nam ozvali jedni z Levic ze by brali psa a jedni z Nemecka ze zoberu asi Abbie :(

bezaz
11. jan 2010

ale gabi, nemozes to takto brat, lebo za chvilu by ste mali malu zahradu 😀
a o kolkej mozeme dojst?

arusska
11. jan 2010

bezi kedy chcete, po 9tej vas uz cakam 🙂

adulik23
11. jan 2010

ahojte.
prepacte, ze vam sem skacem, ale chcem sa spytat, ci je niekde v samorine, alebo okoli cvicenie pre tehotne.
dakujem.

bezaz
11. jan 2010

gabi oki, uvidim, kedy sa mlada zobudi a dame sa do pucu 😉
adulik, ak si dobre pamatam, v samorine nic take nie je

janetka
11. jan 2010

arus: ok, dobehneme tak o 9.30
adulik: ja som chodila do polikliniky k p Janekovej...... vedla ambulancie gynekolog dr. janeka, tak tam sa spytaj

adulik23
11. jan 2010

vdaka kocky 🙂

arusska
11. jan 2010

ahojte, tak sa teda tesim na vas 🙂 snad si trochu aj potrkotame.

Bez dnes som sa pustila do Obcana, presla som prvych 10ot. a maaaam dost. Nepamatam si z toho uplne nic 🙂 len zodpovednost za veci vnesene a odlozene 🙂 inak uplne zleee som natom.. ale nastastie mam statnicu az 16.04. 🙂)))

chruminka
11. jan 2010

ahojte ak bude zajtra vsetko tak ako vzdy tak by sme dosli na chvilku aj my,ale my sa vysuchceme asi len okolo 9:30h z domu a neviem ci trafim
zuzi napis ked budes odchadzat z domu a ja uvidim ci stiham ist s tebou alebo by sme dosli neskor....
je to tam ako byva tilly len na konci ulice zabocit doprava?Ja si to uz nepamatam

tilly
11. jan 2010

aru, ja citam, ze si snad trosku aj potrtkame 😀 😀 😀 😀 boze uz asi fakt potrebujem optiku 😀 😀 😀 😀
ten obcan sa uci strasne na hovno, ked ides podla otazok tak, ako su napisane, ja som to robila tak, ze som si to spracovavala postupne po hlavach OZ... ak chces, nieco spracovane mam aj v PC... len neviem, ci sa da riadit mojimi spracovanymi otazkami... 😅

chrumi, hej, je to tam ako byvam, ta nasa ulica sa tak tosi a na krizovatke (je tam stopka) rovno

bezaz
11. jan 2010

jaj gabi, mas casu, len clovek si vravi, ze ma casu a potom hop, mam to za mesiac, 32tyzdne a uz sa to bliiziiii 😝 nezavidim a som nesmierne happy, ze to mam za sebou
chrumi prezvonim ta, ale my pojdeme asi az okolo 10, lebo sa maju u nas zastavit pre pohare

chruminka
11. jan 2010

zuzi to by vyhovovalo aj mne okolo 10:00h ,ja som myslela ze pojdes skor tak okolo 9:00h a to my este väcsinou ranajkujeme 😀

tilly ak chces mozes my doniest tie bodicka,uvidime ci nam este budu dobre ak nie posunieme dalej ,vsak tusim tam u vas daka susedka caka babo a dievcatko....

erika1983
12. jan 2010

ahojte tak aj ja sa ozyvam po dlhom case.
nasa rodina prechadza zase chorobami, minuli tyzden som bola chora ja ako pes, a teraz to chytil aj janci tak dufam ze mala to nechyti
gabi a danko nechodi do skolky???? aj my by sme mohli dobehnut ale mi len poobede., lebo doobeda som v robote ☹

tilly
12. jan 2010

baby, tak o kolkej idete k aruske? lebo mne adko teraz zaspal tu vo vnutri, bude spat tak 40 min.
é

bezaz
12. jan 2010

adi, ma teraz az napadlo, ze my pojdeme autom, lebo od gabiky ideme rovno do DS na plavanie 😅
misi, ja este stale cakam, kedy sa henti zastavai.. okrem toho som total neschopna, mam este mokre vlasy, nic nachystane 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre