• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

8. decembra 2017 
ahoj dobru a drzime palceky aby zabuval
:grinning: :pensive:
25. jan 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tilly, erika to doplietla - to Jakubko Janetkyn opravoval a olejoval motorku, vy ste mali len priviazaneho Maxa :sweat_smile:
27. jan 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kokooooooos to co je za pocasie??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
som bola s malym na kolecko a skoro nas odfuklo :confounded: :confused: :confused:
27. jan 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: my nemame motorku na dvore, ale v garazi... si si ista tym, ktory je nas dom? :grinning:
my sme dnes zavreti doma, ale cakame navstevu.. tak sa tesim
27. jan 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli u našich, vrátili za z thajska, tak sme si boli pre darčeky :grinning: ale nie

otrasnééé počko, dúfam, že nevypadne elektrika ako vždy, lebo ma porazíííí, musím sa učiť, absolúbne nič neviem, prečítala som 89 strán zo 490... :cry: tak som celá nervná a všetko mi lezie na nervy a som straaašne unavená z tohto debilného počasia

janetka, zajtra na deviatu musia byť chalani v škôlke, ponáhľame sa do BA, takže 8.50 buďte pripravení :wink:
27. jan 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte tak mi sme dnes mali navstevu, tak som taka utahana

dufam ze na stretku to tak doriesime ze ktory je koho dom, a kto opravoval motorku :grinning: :grinning: :grinning:

baby a kde vam chodia deticky do skolky ???

tilly neboj to dobehnes ved to je 401 stran :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebol to taký ružový bungalov? a ružová motorka?
27. jan 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika: nechodia do skolky, len to tak nazyvame.. chodia k opatrovatelke...
tilly: kedy mas skusku? zajtra?? a co doniesli z thajska, "braceka" ? :wink: ci noveho uja? :wink:
jakubko zajtra nepojde, nejak sa mi ho tam nechce dat... zatial to zvladam a tym, ze chodime von dopoludnia, tak mi to tak ubehne... a doma je velmi poslusny, tak nemam nejaky stres... urcite tam obcas pojde, ale to ked si budem chciet vydychnut alebo nieco si vybavit, zatial zvladam
27. jan 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: noo.. lebo my nebyvame vedla tilly, ale na druhom konci ulice, zlty poschodovy dom
27. jan 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika: donesiem uzemny plan a nad fernetom to rozoberieme.... aj my sme mali navstevu, prave odisli, ale mali sa celkom pekne zahrali, matko bol dobrucky, tak sme aj pokecali...
27. jan 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, takže tam môže domčo začať spávať?

skúšku mám v utorok, ak ju nespravím, tak si školu predlžujem o rok, ale určite nemám šancu, vôbec som sa neučila, ja na to nemám energiu, o všetku ma oberá ten človek, som na dne... ja chcem úplne skončiť s robotou... vôbec ma to nebaví takto, všetko sa mi strašne komplikuje, úplne by som s tým chcela seknúť, len to mi asi tatko nedovolí, sa zajtra pohádame ako psy, tak mám už teraz depresiu...

idem sa pohrať chvilku s domčom, uspať ho a potom sa zas zahrabem na PC, takže sa zas nebudem učiť :confounded:
27. jan 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ak to zavisi na nas, tak ho tam nechajte kludne spavat... ja by som to obcasne poriesila taxikom, ak by som ho tam obcas dala.
ale aj minule si neverila, ze ju urobis a urobila si...mozno budes mat stastie...
a co ten debo stale otravuje?????????
27. jan 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: pomohlo by ti dalsie babo... sup sup... by sme chodili spolu plavat s malymi detmi, cvicit, prechadzkovat, a nemusela by si chodit do prace.. co ty na to?
27. jan 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, to by som brala, ale moje telo asi nie, keďže nemám ovu, tak budem ťažko tehu :cry:
27. jan 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo jeeeee, mám pocit, že mi strechu unesie... už nech to prestane, to je hrozné tento vietor

a svoje šťastie pri skúškach som už vyčerpala, takže si tú školu fakt predĺžim o rok, alebo sa na to rovno vyse....
27. jan 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly neboj, priprav sa tak, ako som ti pisala :wink:
nam ide vyrazit okna :astonished: asi sa budem bat, sama doma :rolling_eyes:
27. jan 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa bojím, ale zdá sa mi, že to trošku utíchlo, a prečo si sama doma?
27. jan 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly manza isiel na sluzobku do ameriky, tak mam tyzden fraj..
ten vietor bol strasny, normalne nam az piskal cez okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No hafo Aruska bola vcera taka lemra, kua ma nasrala, lahla a nechcela sa predviest v kruhu - tak bude mat drezuru - cvicak kazdu nedelu moja zlata - som bola z nej sklamana jak delo - dostali sme V2, Reserve CAC, takze aspon nieco. Proste rozhodca bol z nej namakko ale nemoze ju dat vyhrat ked sa nevie predviest. Straaasne sa mu lubila ze je rodena pre sampionku len musi posluchat tak som bola sklamana z nej. A taka bola krasna vykupana, vycesana, nacochrana .................... :unamused: :unamused: :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. jan 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska tak to nesrdi... to mala asi z toho pocasia, chuda :wink:
28. jan 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska, ona je taká tvrdohlavá, že :grinning: ale to je dobré umiestnenie, čo si pamätám, keď lietala kamoška po výstavách, tak V2 je super :wink: to znamená, že je výborná druhá, nie? a CAC je super, buď na ňu hrdá :wink:

baby, kto to hľadal pozemok v mliečne? o jednom viem, len je za strašné ceny v realitke, tak idem vyhľadať majiteľa, ale bude voľný, až keď môj starý povie, že na to nemáme :grinning:
28. jan 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly vy chcete este jeden dom? :astonished:
28. jan 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky

dnes je krasne pocka tak ako vidim cele poobedie budeme vonku

tilly ja som hladala pozemok v mliecne ale za hrozne peniaze necem, pockam si na nieco lacnejsie :sweat_smile:

janetka dobre dones ten uzemny plan a dame to na poriadok
:grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, možno by sme polku z 10árov predali :wink: ale uvidíme ako to vypáli, cena by bola celkom OK na šamorín, cca. 2600 Sk/m2, ale ešte je to len v takom štádiu, že sen :grinning: a keď budeš čakať, tak bude len drahšie :astonished:

bez, muž by sa tým chcel živiť, taxíkovanie ho strašne vyčerpáva...
28. jan 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly tvoj muz je taxikar???
28. jan 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nema nahodou ciernu octavku????
lebo take auto som videla v mliecne pred domom
28. jan 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááááááno, to sme my :grinning:
28. jan 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon nieco tak vqs viem kde byvate este janetka a bude to ok
28. jan 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka býva na rohu :grinning: ale na tom vzdialenejšom od nás, nie ten ostrokikirík (parádny výraz) zelený bungalow, ale ešte za ním, na druhom rohu :grinning: :grinning: :grinning: no môžem sa pridať k hotentotom s tým mojim vyjadrovaním :grinning:

no letím vybavovať,paaaa
28. jan 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: tak uspech ste zozali... to havino preto tak reagoval, aby na buduce mohol dokazat, ze je este lepsi :wink:
Erika: krasne pocko je vonku a nam na dvore cely cas svieti slniecko,t ak sme boli setky susedy u nas a deti sa hojdali, len tilly chybala, ta stale maka :wink:
28. jan 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok