Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
17. feb 2010

ok, o jedenastej, este rano nakuknem, ci t plati

janne6969
17. feb 2010

Tak aj ja sa pokusim na 11 dostavit. Necham dieta spat v kociku. Ak teda zaspi 🙂

chruminka
17. feb 2010

caute tak my uz sme konecne zdravi!!! Uz bolo na case 😵 ,takze by sme sa na obed pridali aj my.
Takze zajtra v pizzerke ako vzdy?
Zuzi mozem ti doniest tie male vecicky

angua27
17. feb 2010

ahojte krásky,

ja by som vás tiež už rada videla, ale my stále obaja soplíme a nerada by som vás, alebo deťúrence nakazila. tak hádam nabudúce to už víííííde.

Aďka, super, že ste už zdravý. 😉 dúfam, že sa čoskoro uvidíme, keď som teraz viacej doma. 😀

bez, my sme boli na Kramároch na očnom, ale nepamätám si, že by sme sa objednávali. skús tam zavolať, tu sú na nich kontakty: http://www.dfnsp.sk/2010/index.php?option=com_c... 😉

arusska
18. feb 2010

tak moznoze pridem aj ja 🙂 sa tesim...
tak o 11,00???

janetka
18. feb 2010

aj my prideme

janne6969
18. feb 2010

Dobre ranko. Tak nas tusim bude celkom pozehnane. Dieta nalozim o desiatej do kocika a pekne vyrazim. Tak v pizzerke?

bezaz
18. feb 2010

cafte
adi, no ak to zvladnes s dvoma babami a kociarom este aj tasku s vecami, kludne dones, ja len nalozim do auta 😀
tak sa na vas tesim, bude nas dooost 😵

cieloo
18. feb 2010

cau Erika...tak som sa dozvedela,ze Frederika je chora...no desss..ja zuz 2 tyzdne opatrujem Lea...VRR

tilly
18. feb 2010

jeeej, super, ze bude taka ucast, skoda, kika, ze nemozes, ste az tak strasne soplavi,ze by to vadilo???

ok, my sa ideme nalozit do kocika a padame, maly je uz na nervy, musi si trosku pospat, ideme do tesca predtym

arusska
18. feb 2010

no baby tak ja dnes nestihnem... skoda tesila som sa... tak nabuduce...

tilly
18. feb 2010

ado este stale spi 😀

chruminka
18. feb 2010

tilly tak to sa riadne unavil ked tak krasne potiahol 😉

Kika aj ja dufam,ze dame uz konecne daku spolocnu prechadzku popr. kavicku a vecer mozeme dakedy skocit na varene vinko

bezaz
19. feb 2010

cavte baby, tak ta omacka nezisla ani po vanishi, sa na to mozem... 😢 🙄 nejake tipy?

tilly
19. feb 2010

ariel professional... mam aj sprej, aj gel, aj prasok... ten jediny mi pomaha, vanish mi nikdy nevypral co som potrebovala...

angua27
19. feb 2010

ahojte krásky,

tilly, veru ešte v stredu podvečer nám obom tieklo z nosa ako keby sme tam mali vodopády. od včera poobedia sa to už u malého rapídne zlepšuje. ja ešte stále chodím s vreckovkou v kuse na nose. 😖 keďže mám oproti malému cca. 3 dni sklz, tak počítam, že do pondelka by som mohla byť ok. 😉

Aďka, jaskooooo, rada Ťa znova uvidím. počítam, že koncom budúceho týždňa už budeme úplne ok, tak sa ozvem. 😉

bez, skúšala si žlčové mydlo? nám zatiaľ ním vyšlo skoro všetko. stačí navlhčiť, potrieť mydlom, nechať cca. hoďku odstáť a potom vyprať. 🙂

no, dieťa mám už preč. idem si pripraviť poštu, potom do obchodu, na poštu, navariť, pracovať a večer možno s kamoškou von. 😉

bezaz
19. feb 2010

miska a zide to aj ked som to uz raz oprala? 😅
kika vidis, zlcove mydlo mam a pouzivam ho len na okakane plienky 😲

tilly
19. feb 2010

ja periem vzdy na viac krat, teda len hovienka, lebo tie mi nikdy nechcu zliezt, inak mi to vyperie vsetko... len moje decka sa tak radi presieraju... vsetky bodynka mam olemovane srackami...

babulka123
19. feb 2010

babulky chodite niektora do MC co je v samorine?
dnes som ho konecnce objavila.. hehehe na to ze tu byvam uz 5 rokov docela uspech.. a nasla som tam ze je tam cvicenie na fit loptach .. od pol roka babatka..
a kedze nasa herecka je nejaka moc aktivna - sama sedi, lozi a stavia sa.. tak ma napadlo ze by som isla ale chcela som vediet nejake referencie ci sa oplati alebo ani nie..

dakujem velmi pekne..

tilly
20. feb 2010

ja som tiez videla tam nejake cvicka, ze od 4 mes, tak by som tam tiez chodila, len to musim este chvilku pockat...

babulka123
20. feb 2010

tilly a nemas nejake referencie ci sa to oplati alebo nie?
ninka je veeelmi ziva a mozno by sa mi podarilo jej troska vybit energiu

tilly
20. feb 2010

neviem, ci tu v samorine sa to oplati, ale v ba je studio miracle, tam robia cvicka a tam je to vraj super, skus si dat do googlu, ze kurzy pre deti alebo cvicenie pre deti a vyhodi ti to tam, maju tri miesta, na feriencikovej, niekde v ruzinove a niekde v petrzke...

angua27
20. feb 2010

ahojte,

babulka, ja som na cvičenia na fitloptách tu v Šamku s malým nechodila. ale raz sme tam náhodne boli, keď robili ukážkovú hodinu, tak sme sa pridali. to bolo zadara. nebolo to zlé, len je tam malý priestor, na to koľko mamičiek a detičiek tam bolo.

k miracle som chodila aj ja. 😀 chodili sme na cvičenie pre mamičky, deťúrence boli pri nás, vtedy mali cca. 4. mesiace, pozerali sa, občas sme ich použili ako závažie. bolo to super, veľmi sa mi to páčilo. aj priestory sú veľmi baby frendly. 😉 dúfam, že ma kamoška pochváli, že jej robím dobru reklamu. 😀 😀 😀

tilly
21. feb 2010

kika a kam si chodila? ja by som tiez tam chcela chodit... oni maju tri "telocvicne" a chcem niekam chodit... a v maji na plavanie do DS... nech nie je ta materska taka jednotvarna, chcem si ju uzit 😀 ved nebude dlho trvat, cca. za rok uz aj tak budem musiet nastupit do robotky normalne...
aj teraz pracujem na jednom zlozitejsom pripade, kurnik sopa, len za minimum penazi 😠 to je tak, ked clovek robi s babkinymi kamoskami, musi urobit vsetko a za minimum... 😠

tilly
21. feb 2010

kto ide zajtra cvicit?

arusska
21. feb 2010

baby tak ja uz zacinam stresovat v utorok mam obhajobu a uz teraz mam pravidelne vyprazdnovanie 😀 😀 😀

inak dnes akyyyy krasny den....

tilly
21. feb 2010

nestresuj, bude to v poho, ozajstny horor pride az so statkami...

cely tyzden ma byt krasne, taaaak sa tesim, kto ide zajtra labzovat po meste??? taku velikansku prechadzku si dam az strach 😀 aj do tesca pojdem, aj casak si kupim a popri kocikovani precitam 😀 a obed niekde v stanku po ceste 😀

janne6969
21. feb 2010

Ahojte. Misi ja by som to cvicenie zajtra aj dala. Myslis klasicky aerobik? Kedy je?

alabu
21. feb 2010

ahojte baby...mozem sa k vam pridat? tiez byvam v Samorine,,,,deticky este nemame ale "makame" ako draci 😀

tilly
22. feb 2010

klasicky aerobic je
18.30 - 19.30

alabu vitaj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre