• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

7. septembra 2017 
ahojte,
idem si precitat co ste tu popisali cez vikend nech som v obraze :grinning:
28. jan 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, janetka, to taaak závidím, vieš, ako milujem opekanie na tej vašej slnečnej teraske :cry:
fňuk, tak by som tam chcela byť v vami a nie sa tu sr.ť s tým idiotom, ale už ho zobral tatko do parády, ja neviem byť taká hnusná a tvrdá na klientov, potom ma cicajú a zneužívajú...

a kto bol? aj davidko a bea s malým?

ooooooooooozaj, tak som dnes tak študovala učebnicu pre autoškoly, bola som kupovať nejaké knihy, tak mi padla tá autoškola do oka a v obytnej zóne je povolená maximálka 20 Km/h, aj keď tu u nás je tuším pod tým značka 40, takže tu sa asi dá ísť 40, aaale vodič za žiadnych okolností nesmie ohroziť chodcov a značka znamená, že deti sa môžu hrať na celej časti vozovky!!! len musia umožniť prejazd vozidlám, čiže sa musia uhnúť, ale môžu sa hrať v pohode na ceste... normálne som mala chuť tú knihu za 400 Sk kúpiť a prefotiť pučinde tú stranu a každý deň jej to strkať za stierače :grinning:
28. jan 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly jaka drsnacka :astonished:
28. jan 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezi, zajtra ráno budem drsňáčka na MPV, sa aj pos... :grinning:
no nič, len som si bola niečo zistiť, idem sa to ešte učiť, opakovať nebudem, nemám kedy, zajtra to bude o náladičke, ale skôr si myslím, že budem večer zapíjať žial, budem si školu ešte o rok predlžovať a okrem toho vybavovať si dekanaaaa :frowning2: :cry: čo ani neviem, či ešte ide :cry:
tak sa budem zajtra možno lúčiť so školou, pomoooooooooooooooooc
28. jan 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy tam mate nejake velke problemy s tymi autami . kde to vlastne byvate? nejako som neni v obraze. Ja byvam pri cintorine na cintorinskej :grinning:
28. jan 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi v mliečne
28. jan 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v rodinnych domoch?
Ja sa este v Samorine moc nevyznam.....v lete sme chodili do mliecna do nejakej krcmi na pivo a kavu.......
28. jan 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, v rodinných domoch, je tu taká nová štvrť, tak tam :wink:
28. jan 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly neboj priprav si tie bomby, ak pojdes ku staremu alebo durisovi tak ich pouzi..
a co si, este nie je tak zle aby nemohlo byt horsie..
vies, ze nam dnes skocil jeden chalan z novej budovy a zabil sa?
28. jan 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko prajeme s Frederikou

dnes vstavala o 6.00 muzik isiekl skoro do roboty tak mamina musela vyliezt z postele :unamused: moc sa mi necelo

akurat sme doranajkovali a teraz sa princeznicka hra

tilly drzime palceky aby si to spravila a dnes to zapijeme fernetom :sunglasses: :grinning: a nebude ziadne lucenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2008 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kto vlastne dnes pride?
29. jan 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez tak ja viem o mne, o kamoske z trnavky, o aruske a hadam pride aj tilly, zo janetkou mame tam nejake nedoriesene veci o mliecne :grinning: :grinning: a predsa ty bez a kto sa este pridaaaaa????
29. jan 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee baby, tak dnes je stretko? Ja by som sa pridala ak mozem, no uvidim ako krpci. Ale prisla by som velmi rada.
29. jan 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len dufam, ze vas spoznam :grinning:
29. jan 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certik jansacka, pride este janne6969 a zavolala som aj moju susedku, ta je tiez snazilka :wink: aby nam ten rezervovany stol pre 10tich stacil :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bez vyzera to tak ze nam budu musiet pridat stol :grinning: :grinning: :grinning: ale nevadi cim nas bude viac tym lepsie :sweat_smile:
certik je to v basti o 19:00 a pytaj sa na stol ktory jerezervovyny na meno šeligova :grinning:
29. jan 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sa hlasim po dalsich 12 stranach :slight_smile: , mam co citat :grinning: , Max je uz ZAS chory :frowning2: , esteze Anetka sa drzi. Mam novu upratovacku, dala som inzerat do Alexu a denne aspon 5 telefonatov :astonished: ...tak drzte palce, nech sa osvedci. Dobre sa vecer bavte na stretku, mozno o par mesiacov...sa aj pridam :sunglasses: .
29. jan 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, vyzera to, ze dnes bude akcia ako ma byt :wink:
erika: ja som tiez hore tak od siestej, kvoli jakubkovi, ked sa zobudi dojde k nam do postele a potom uz nikto nespi, takze aj Matko je uz hore, a to musim byt velmi obozretna v posteli, lebo kubko sa kludne o matka oprie a pod., neuvedomuje si, ze mu moze tym ublizit, ide mu dat cumlik a chyti mu rucicku, ale takym stylom, ze chuda :wink: tak musim byt v strehu a to si uz nezdriemnem
29. jan 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krokodiil: a nemozes dobehnut? mozme ta zobrat autom, ak chces
29. jan 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krokodiil: no super, tak dobre vyber.. ja by som potrebovala niekoho na okna..blee...ostatne zatial stiham
a co je maxikovi??
kroko preco nedojdes?
aj ja som hore od 6.00 :wink: 7.30 v praci
29. jan 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janetka ani my sme neboli u vas na dvore :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je dnes nejaky divny tlak? My sme dnes hore od piatej.
29. jan 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie okna by aj mne mohla dojst umyt ja sa ich chystam umyt od septembra asi a este som sa k tomu nedostala ostatne aj ja stiham

krokodil ved dobehni aspon na chvilu mozes aj trochu neskor sa pridat
29. jan 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa stale vyhovaram, ze naco umyvat okna, ked ich aj tak budeme menit :grinning:
29. jan 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ten moj pazravec, ked ma bufet z dohladu chyta uplne amoky...nechapem, pri dcere som uz mohla davno vybehnut, len som vedela, ze kazde tri hodky ju musim ist prinutit prijat nejaku potravu, inak bola s tatom spokojna a teraz toto..To som uz pocula, ze chalani su taki mamickari, ale normalne zasnem. Tak sa bavte, az bude na kasickach, tak sa pridam :wink: .
Max je nachcipany, boli sme v jednej ZS na DOD a kazdy druhy tam chrchlal, tak sme dopadli :rolling_eyes: .
Tilly, ako skuska?
29. jan 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bezaz, presne....to by bolo vazne neekologicke :wink:
29. jan 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krokodiil, moj maly zatial odolava ale su v skolke iba traja, tak len cakam kedy nas nieco drapne. Juuj keby nas to obislo.

No a mala..., ja neviem co jej je. Pyta jest kazdu hodku. zeby laktacna kriza :sweat_smile: ? alebo vie, ze sa vecer niekam chystam ??? :frowning2:

bezaz, ty to mas s oknami dobre, rovno ich vyhodis :slight_smile: , ja ked ich mam ciste tak som nervna, lebo maly mi ich hned zacapka a hned ako sa blizi k oknu, tak zurim. ked su uz zacapkane, tak ma to nesere a som mila mamina.
29. jan 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takze aj ja by som sa pridala ak mozem :wink:
29. jan 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok