Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
25. feb 2010

moj sa zobudil o piatej a uz sa mu nechce spat, tak neviem, ci ho este mam vobec davat spat, alebo ci pockam do osmej, deviatej a potom uz pojdeme spat normalne...

arusska
26. feb 2010

takze nam odpadla navsteva tak sa asi tiez pridame 🙂 tesime sa 😀

tilly
26. feb 2010

nejaky je dnes divny tlak, nie? ja by som spalaaa a moje decko nechce spat ani za toho boha 😝

chruminka
26. feb 2010

tilly ja som prave tiez na to myslela,ze ako ma tlaci k zemi a jezibaby nejako tazsie zaspavali,tak na deti to asi posobi opacne 😀 ,tak dufam ze budu dobre spat ked uz konecne zaspali.

tilly
26. feb 2010

my pojdeme za chvilu pre dominika, tak si pospi a mna to na vzduchu preberie... dam si nieco sladke 😀

kurnik, takto nikdy neschudneeem 😠

arusska
27. feb 2010

ja dnes peciem az dve babovecky pre mojich hladosov 😀

tilly
27. feb 2010

hmmm, prihraj kusok 😀

arusska
1. mar 2010

no vyzera to tak ze Aischa pojde az do Slovinska 🙂 sa mi vcera podarilo ju strelit ale pridu si po nu az v sobotu tak dovtedy si to snad nerozmyslia...

erika1983
1. mar 2010

no ahojte ja sa hlásim po dlhom čase,
Ďakujeme za blahoželania 😀
my sme dnes išli po dvoch týždňoch do škôlky tak sme sa aj tešili, mala som tu babysitting dva týždne, som si aj odýchla.
Kedy dáme obed????

tilly
1. mar 2010

ja mozem kedykolvek...

teda aru, tak uz vam zostane len jedna psina? 😀

erika1983
2. mar 2010

no zostala len jedna a ta moja Angela krasna, keby ze mam dom hned ju berem krasku 🙂
mohli by sme zajtra alebo v piatok skocit na obed co vy na to ????
baby nechcete orechy ???? mam zase nacistene 🙂

bezaz
2. mar 2010

caveste
my sme vcera boli u ocnej, nakoniec malej predsa len preplachovali ten kanalik, mala tam zrast a zajtra ideme znova 😅 ale pani doktorka bola superska, vidno, ze to vie s detmi
inak sme od nedele u nasich, nie je veget, sak obaja robia, ale clovek aspon nemusi varit a upratovat, stale sme vonku a poobede nasackovane u mojej babicky 😀 mlada vcera pochodovala 40 minut po vlastnych okolo celeho zamku az na namestie
my sa tento tyzden asi nepridame, sice vo stvrtok sa vraciame, ale ide s nami aj mamina, takze budeme robit babine program

arusska
2. mar 2010

asi ani ja tento tyzden obed nestiham, vo stvrtok idem do skoly za Mackovou ze co daaal 😀

janne6969
2. mar 2010

Ja by som tiez az buduci tyzden isla radsej. Tento tyzden je Viki ako z divych vajec a je strasne zla. Hadam ju to do buduceho tyzdna prejde.

tilly
2. mar 2010

a kedy mas obcana...

boze, mne sa to dieta nejak moc hybe... sa tu gula jedna radost...

janne6969
2. mar 2010

Veru sikovnicek. Viki uz tiez bola v tomto veku riadne aktivna. Sa pretacala. No a vidis, teraz je ako divoch. Tak ak ta caka toto tak sa mozes tesit 😀

tilly
2. mar 2010

ja nechcem divocha 😅 domco bol divoch a zacal sa gulat az v 5 mes...

arusska
3. mar 2010

tilly 16.4. takze zatial este pohoda 🙂

tilly
3. mar 2010

jaaaj, tak to mas casuuu...

bez, cez ktoru stranku si kupovala kocik?

bezaz
3. mar 2010

misi cez ebay 😉
tak sme boli znova na preplachnuti toho kanaliku, ze jej vysli aj nejake krystaliky, niesla som na mikrobiologiu na rozbor, v pondelok budu vysledky 😔 dufam, ze to bude ok

tilly
3. mar 2010

viem, ale to bol nejaky obchod, nie?

drzim malej palceky

bezaz
4. mar 2010

misi asi hej, len uz ho neviem najst, lebo tieto i'coo su uz asi nedostatkovym tovarom
inak mam dalsieho favorita http://www.obchodny.sk/product/sportovy-kocik-h... 😀

tilly
4. mar 2010

ten som videla nazivo v toys r us a tam ho mali tusim za 129 a ten potah... taky sustak, strasne lacno to posobilo, kocik celkovo posobil lacno... akoze velky bol, pekny bol, aj farba bola krasna, ale nejak mi moc nezavonal...

tilly
4. mar 2010
bezaz
4. mar 2010

nie, to nie je on 😀

arusska
4. mar 2010

no tak v nedelu si pridu z Kosic aj po Angelu - Erika, Janetka - sorry all dogs gone 😀 😀 😀 maybe next time... 😵

tilly
4. mar 2010

teda, tak su vsetci prec, no super 😉

thera1
5. mar 2010

ahojte...viete mi povedať či je Operatíva v Šamoríne otvorená aj v sobotu? povedzme zajtra? ďakujem

tilly
5. mar 2010

je 😉

thera1
5. mar 2010

ďakujéééém 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre