• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

16. júna 2017 
tilly mne sa páči 4kolka, ale ja mám buzz 3.

chcela som 4kolku, je krajšia, nemá ho každý. ale v Holandsku mali výpredaje na buzz 3, tak som si kúpila za 359 eur.... :wink:
9. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cca 6 týždňov po pôrode som začala chodiť na rolletic a až okolo 4.mes. na vibrafit. mala som cisársky...
chodila som cca 6mesiacov a NIČ. švagor, lekár tvrdí, že preto, lebo som kojila. mesiac už nekojím, začala som vacu, a schudla som 3 kilá. teraz neviem z čoho, z vacu alebo z toho, že nekojím...
9. mar 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si vyborne kupila! ja mam ziez buzz 3, ale da sa dokupit to dvojkolo za 68 eur, tak uvazujem...
9. mar 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty chces dalsi kocik? tento ma aj beatka, nie?
9. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa paci ta trojkolka. Ten so styrmi kolieskami je taky nejako hranaty. Ale je to na tebe. Ty ho budes tlacit :slight_smile:
9. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez: ja dnes do mc vlastne nemozemist kvoli matkovi, ma soplik, tak nebudem provokovat... v tej zavretej jednej miestnosti s detmi
10. mar 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak ja dnes nikam. Crevna chripka dobehnla aj mna. Netusim ako to dnes s malou zvladnem :frowning2:
10. mar 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy pojdete dnes kocikovat?
10. mar 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak dones mladu k nam :wink: resp pridem si ju vyzdvihnut
kocikovat nerusim, okolo 9.30 asi
10. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kedy dame obed ????
10. mar 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, bez, vcera ked sme dosli domov, tak sa matko dogrckal riadne... teraz neviem, ci z tej hojdacky, alebo z choroby, odvtedy nic... ja dnes nemozem ist ani na ten obed... matko pojde spinkat za chvilku, je mrzuty od rana
10. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka no super.. ja by som si skor tipla, ze z tych tyciniek a hojdacky, dobra kombinacia :sweat_smile:
tak co, ideme na ten obed alebo musim varit??? :astonished:
10. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som aj sla
10. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika tak dojdi, budeme dve :grinning:
10. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki tak kedy o 11-tej ?
10. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo o 11, my ideme pomaly von sa este trochu poprechadzat :wink:
10. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez pridem :wink: takze o jedenastej, nie, ze dojdem a tam nikoho nebude :grinning:
10. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nestiham - erika dnes neprideme k Vam lebo mi ma prist navsteva o pol siestej takze ta navsteva padaa.

Ale v piatok okolo 17-17,30 sa vyraza na chatu - nezabudniteeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tesim ako malaaa....
10. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ja tiez obliekam a ideme
gabi nezabudli sme aj my sa tesima a ja som tiez malej slubila ze ideme autobusom tak si ideme spravit vylet do ba
10. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo :grinning:

to co je vonku, komu preskocilo :angry:
11. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ma to pocasie riadne stve...
inak som zas ja v noci travila na zachode, ja nechapem co to je vo vzduchu....
11. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,nejako nestiham kona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a som zasa nachladnuta,to urcite z tych vyjazdov do cilistova co som sa v tom vetrisku minuly tyzden terigala cela dopotena :angry: ,dam sa dokopy a buduci tyzden ak by bol obedik tak by sme sa uz hadam aj konecne pridali.
Erika vdaka bohu sa Frederike nic nestalo,deti su rychlejsie ako blesk :sweat_smile:
11. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka nestras... nie ze mi to dominik teraz chyti, lebo ma porazi, tie listky do brna boli dobre drahe... zajtra radsej ani do skolky nepojde...
11. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: kam idete do brna? ja nic neviem :slight_smile:to je zaujimave, ze je to jednorazove
11. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sak my sme to mali pred dvoma tyzdnami, feherky teraz, cela rodina :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze je toho strasne vela.. trva to dva dni a potom uz nic nie je..
11. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na freestyle moto show... listky stali 800 ceskych, tak by ma porazilo... a je tam este vystava prodite na vystavisku, takze dano s domcom idu na tu sou a my s mamkou pobehame prodite a vyhliadnem si tam kocik :grinning:

aj ked uz teda viem, co chcem, ale kebyze sa nieco nove objavi... strasne sa mi paci bugaboo bee plus, ale to az na buduce leto

je toho vela...
11. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak sa hlasim od rodicov. Mne uz je lepsie, ale Viki stale hnackuje. Poriadne skoro nic neje uz tyzden. Dnes len trochu sucheho chlebika na ranajky a to je vsetko. Ak nezacne jest, tak s nou budem musiet ist asi k lekarovi. Ale aspon pije. Uz som z toho na nervy.
Zuzi aj tak dik :wink:
12. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do p.... sku... vyj.... dominik grcia... :angry: m vrazdila by soooooooooooooooooooooooooooom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: no pekne, ale videla som rano, ze ste isli prec... tak asi to bola len jednorazovka, ako aj u nas... a potom nic
13. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tri krat sa pogrcal a potom mu bolo dobre... nakoniec som ani na prodite nesla, sme s mamou zhodnotili, ze v olympii nam bude dobre a vliezli sme tam do kiky a tam mali hartan R1 za polovicu, ze minulorocny model a posledny kus, tak som ho zobrala :grinning:
13. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok