Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

leony83
9. mar 2010

tilly mne sa páči 4kolka, ale ja mám buzz 3.

chcela som 4kolku, je krajšia, nemá ho každý. ale v Holandsku mali výpredaje na buzz 3, tak som si kúpila za 359 eur.... 😉

leony83
9. mar 2010

cca 6 týždňov po pôrode som začala chodiť na rolletic a až okolo 4.mes. na vibrafit. mala som cisársky...
chodila som cca 6mesiacov a NIČ. švagor, lekár tvrdí, že preto, lebo som kojila. mesiac už nekojím, začala som vacu, a schudla som 3 kilá. teraz neviem z čoho, z vacu alebo z toho, že nekojím...

tilly
9. mar 2010

to si vyborne kupila! ja mam ziez buzz 3, ale da sa dokupit to dvojkolo za 68 eur, tak uvazujem...

janetka
9. mar 2010

ty chces dalsi kocik? tento ma aj beatka, nie?

janne6969
9. mar 2010

Mne sa paci ta trojkolka. Ten so styrmi kolieskami je taky nejako hranaty. Ale je to na tebe. Ty ho budes tlacit 🙂

janetka
10. mar 2010

bez: ja dnes do mc vlastne nemozemist kvoli matkovi, ma soplik, tak nebudem provokovat... v tej zavretej jednej miestnosti s detmi

janne6969
10. mar 2010

Baby tak ja dnes nikam. Crevna chripka dobehnla aj mna. Netusim ako to dnes s malou zvladnem ☹

janetka
10. mar 2010

kedy pojdete dnes kocikovat?

bezaz
10. mar 2010

jani tak dones mladu k nam 😉 resp pridem si ju vyzdvihnut
kocikovat nerusim, okolo 9.30 asi

erika1983
10. mar 2010

tak kedy dame obed ????

janetka
10. mar 2010

inak, bez, vcera ked sme dosli domov, tak sa matko dogrckal riadne... teraz neviem, ci z tej hojdacky, alebo z choroby, odvtedy nic... ja dnes nemozem ist ani na ten obed... matko pojde spinkat za chvilku, je mrzuty od rana

bezaz
10. mar 2010

jarka no super.. ja by som si skor tipla, ze z tych tyciniek a hojdacky, dobra kombinacia 😅
tak co, ideme na ten obed alebo musim varit??? 😲

erika1983
10. mar 2010

no ja by som aj sla

bezaz
10. mar 2010

erika tak dojdi, budeme dve 😀

erika1983
10. mar 2010

Oki tak kedy o 11-tej ?

bezaz
10. mar 2010

jo o 11, my ideme pomaly von sa este trochu poprechadzat 😉

tilly
10. mar 2010

ja tiez pridem 😉 takze o jedenastej, nie, ze dojdem a tam nikoho nebude 😀

arusska
10. mar 2010

ja nestiham - erika dnes neprideme k Vam lebo mi ma prist navsteva o pol siestej takze ta navsteva padaa.

Ale v piatok okolo 17-17,30 sa vyraza na chatu - nezabudniteeee 😀 😀 😀 😀 sa tesim ako malaaa....

erika1983
10. mar 2010

ok ja tiez obliekam a ideme
gabi nezabudli sme aj my sa tesima a ja som tiez malej slubila ze ideme autobusom tak si ideme spravit vylet do ba

tilly
11. mar 2010

halooo 😀

to co je vonku, komu preskocilo 😠

janetka
11. mar 2010

uz ma to pocasie riadne stve...
inak som zas ja v noci travila na zachode, ja nechapem co to je vo vzduchu....

chruminka
11. mar 2010

caute,nejako nestiham kona 😝
a som zasa nachladnuta,to urcite z tych vyjazdov do cilistova co som sa v tom vetrisku minuly tyzden terigala cela dopotena 😠 ,dam sa dokopy a buduci tyzden ak by bol obedik tak by sme sa uz hadam aj konecne pridali.
Erika vdaka bohu sa Frederike nic nestalo,deti su rychlejsie ako blesk 😅

tilly
11. mar 2010

jarka nestras... nie ze mi to dominik teraz chyti, lebo ma porazi, tie listky do brna boli dobre drahe... zajtra radsej ani do skolky nepojde...

janetka
11. mar 2010

tilly: kam idete do brna? ja nic neviem 🙂to je zaujimave, ze je to jednorazove

bezaz
11. mar 2010

baby sak my sme to mali pred dvoma tyzdnami, feherky teraz, cela rodina 😝 ze je toho strasne vela.. trva to dva dni a potom uz nic nie je..

tilly
11. mar 2010

ideme na freestyle moto show... listky stali 800 ceskych, tak by ma porazilo... a je tam este vystava prodite na vystavisku, takze dano s domcom idu na tu sou a my s mamkou pobehame prodite a vyhliadnem si tam kocik 😀

aj ked uz teda viem, co chcem, ale kebyze sa nieco nove objavi... strasne sa mi paci bugaboo bee plus, ale to az na buduce leto

je toho vela...

janne6969
12. mar 2010

Ahojte. Tak sa hlasim od rodicov. Mne uz je lepsie, ale Viki stale hnackuje. Poriadne skoro nic neje uz tyzden. Dnes len trochu sucheho chlebika na ranajky a to je vsetko. Ak nezacne jest, tak s nou budem musiet ist asi k lekarovi. Ale aspon pije. Uz som z toho na nervy.
Zuzi aj tak dik 😉

tilly
12. mar 2010

do p.... sku... vyj.... dominik grcia... 😠 m vrazdila by soooooooooooooooooooooooooooom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janetka
13. mar 2010

tilly: no pekne, ale videla som rano, ze ste isli prec... tak asi to bola len jednorazovka, ako aj u nas... a potom nic

tilly
13. mar 2010

len tri krat sa pogrcal a potom mu bolo dobre... nakoniec som ani na prodite nesla, sme s mamou zhodnotili, ze v olympii nam bude dobre a vliezli sme tam do kiky a tam mali hartan R1 za polovicu, ze minulorocny model a posledny kus, tak som ho zobrala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre