Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
14. mar 2010

inak v brne bol 100 krat lepsi vyber vsetkeho... napr. nike sandalky za 399 kc... alebo v marks and spencer mali na vsetko detske 20% a boli tam take obchody, co u nas nie su a tam mali ze kup 3 zaplat 2, takze sa dalo dobre nakupit, dost sme teda nakupili, plne tasky, ja som si nakupila v s oliver a dali mi 10% dole a zakaznicku kartu, co plati aj na sk...

tilly
15. mar 2010

halooo, kde steee

bezaz
15. mar 2010

ved tu, len nie je o com pisat

arusska
15. mar 2010

no tak aj my sme chori, cely vikend na chate sme mali 38,5 - 39,6 teploty, ale nastastie vcera a dnes je uz dobre,
radsej som ho dnes nechala doma, uvidime ako sa bude citit a ked to uz bude dnes OK tak zajtra masiruje do skolky lebo mi este ostalo ucenia haba dej a takto za mesiac uz budem asi s nervami v prdeli 😀 😀 😀 😀

tilly
15. mar 2010

no, to si viem predstavit...

kedy dame obed? 😀

bezaz
15. mar 2010

gabi tak ste predsa len isli na chatu?
miska akurat nam domco kyval zo skolky 😀 zlaty 😵

arusska
15. mar 2010

bezi hej,lebo v piatok poobede ho to uplne preslo a mal super naladu a strasne chcel ist, tak sme tam prisli a deti zalahli, my s Erikou sme potiahli asi do tretej rano, a zakoncila som to cigaretou co nebol velmo dobry napad lebo v sobotu som bola az do neskoreho poobedia uplne nepouzitelna... 😖 😖 😖 ale aj tak bolo dobre...

tilly
15. mar 2010

jeej, vas spoznal? no pekne 😀 zlatusik, tak sa tesil do skolky, hovoril, ze on taaak rad chodi do skolky...

aru, cigy su v tomto vzdy zaludne, je po nich vzdy horsie ako po samotnom alkaci 😝

erika1983
15. mar 2010

ahooojte
no veru na chate bolo dobre, no potiahli sme do 3:45 😀 nie do tretej to o tretej si si davala tu osudnu cigu, ale gabi tolko som sa nenarehotalo uz velmi davno ako v piatok, no bolo super a ten krasny sneh co tam spadol pocas troch dni bol genialny,
no kedy dame obedik ?

janetka
15. mar 2010

bez: vraj aj kubko vam kyval 😉
ja idem zajtra na otocku do SI, mozme dat obed stvrtok?

tilly
15. mar 2010

preco ides na otocku? a preco vasi nedojdu cez vikend?

arusska
16. mar 2010

oka ja vo stvrtok moozem, sa tesim 😀 😀 😀

janne6969
16. mar 2010

Ja som vo stvrtok objednana v BA, takze budem asi cely den tam. Tak nabuduce 😉

janetka
16. mar 2010

tilly: len tak idem, lebo vikendy mame stale nabite... a tatko sa neciti tak dobre, aby tu boli cely vikend

tilly
16. mar 2010

jaj, ja som myslela, ze uz je dobre... 😔

ja mozem aj vo stvrtok

chruminka
16. mar 2010

baby tak mi mame prvu akcnu horuckovu noc za nami 😝 ,vcera sme boli na ockovanie,vecer mali obe len zvysenu teplotu,obe spali dost nepokojne ,nieco po 23:00h som si alexiu prelozila ku mne,lebo mrncala a stale jej vypadaval dudel,ruky mala uplne ladove ale ona bola uplne horuca,zmerala som jej teplotu mala 39,7 po odratani,chytala ma mierna panika ked som na teplomery zbadala ze 40,2.To uz revala ako pavian.Este ze som mala aspon doma nurofen sirup (zuzi to je ten co som vtedy vam omylom kupila).
Viktoria mala len 37,6 po odratani, ale preventivne som jej tiez dala nurofen,lebo som sa bala ze jej ta teplota tiez vyleti hore ako alexii.
Okolo 4:00h sme este aj sople odsavali (Viktorii).
Teraz jezibabulky spinkaju maju obe zvysenu teplotu 37,6 tak snad sa im to uz nebude zvysovat,zatial som im rano nurofen nedala.
Baby kolko trvaju tieto teploty po ockovani?

janne6969
16. mar 2010

Juj chrumi tak nech to rychlo prejde. My sme posledne horuckovali 3 dnii ☹ tak snad u vas to nebude tak dlho.

bezaz
16. mar 2010

jari tak ocinovi je zasa horsie? no drzime palce
my vo stvrtok nemozeme, idem na ukazkovu hodinu angliny pre maminy s detmi do BA
adi no vidis, este ze su omyly 😅 ninka teda nemala nikdy po ockovani teplotu, takze neporadim 😒

janetka
16. mar 2010

zajtra materske centrum? nejdeme?

janetka
16. mar 2010

arus: zajtra by som dobehla za tebou kvoli tej sobote

angua27
16. mar 2010

chrumi, držím palce všetky, aby horúčky rýchlo odzneli. Maťko mával po každom očkovaní teplotu - niekedy jeden deň, max. však tri dni. nech ste rýchlo ok. a to som Ťa chcela v piatok večer vytiahnuť na varené vínko. ☹

jarka, nech sa tatovi polepší.

zajtra sme celý deň v BA a štvrtok neviem. ja by som vás už aj rada videla, len neviem ako bude otec na tom s únavou. či by mi trošku postrážil krpca. 😉

arusska
17. mar 2010

zajtra ten obed plati?

Janetka kludne dojdi 🙂

tilly
17. mar 2010

aaano, dajme zajtra obeeed, uz mam chut na brokolicovu 😀

tilly
17. mar 2010

nejde niekto o dvanastej von?

chruminka
17. mar 2010

tak ak nebudu mat zajtra jezibaby uz teplotu tak by sme aj my isli na obed,
dnes este ostaneme doma,alexia mala v noci zasa 38,9 a uz som jej ani nic nemohla dat ,volali sme pohotovost,ale nedosli len mi povedali co mam robit,tak sme o 2:00h davali krpatej zabali a dali sme jej pol capiku panadolu kedze nema este 9kg,rano uz nemala teplotu ani jedna tak snad to uz tak ostane.

erika1983
17. mar 2010

no ahojte
no ja zajtra nemozem na obed sa mi ohlasil klient ☹
no skoda uz som sa tak tesila tak mozno buduci tyzdenn vtedy mam v piatok dovolenku a budem tu mat aj kamosku,
baby ja uz chcem teplo uz toto obliekanie ma vobec nebavi .!!!!

tilly
17. mar 2010

ani nehovor, aj ja uz by som brala teplo

chrumi, dojdite, pojdeme sa prejst potom 😉

chruminka
17. mar 2010

tilly vyzera to dobre ,dnes uz nemaju vobec teplotu.Zoberem im zajtra aj papat aby sme mohli rovno ostat vonku.Dam si poobede kavicku a nakrmim ich v pizzerke.Som na poobedie dohodnuta s kamoskou co sme spolu rodili na kramaroch.Tiez pristahovalec a nikoho tu moc nepozna,mozeme kocikovat spolu 😉

tilly
17. mar 2010

jej, dalsia samorincanka s malym babom? ved nech sa prida na obed 😉

chruminka
17. mar 2010

ona ma dve deti mala ma len 2 roky a maly je o 3 dni mladsi ako moje jezibaby.Mozem sa jej spytat ale neviem ci bude pri detoch stihat,ona byva na opacnom konci samorina.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre