Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
23. mar 2010

Veru taky zarobok by som brala aj ja 😉 Aspon na 2 tyzdne 😀 Ale to asi treba predat nejakeho hava, ze?

tilly
23. mar 2010

to je pekneee, 800 eurasov za tyzden, krasa 😉

chruminka
23. mar 2010

tilly my sme boli vcera v BA 😉

tilly
23. mar 2010

mali ste vyletik? 😀

chruminka
23. mar 2010

no aj tak sa to da povedat 😀 boli sme cez vikend u nasich a vcera na tej neurologii a potom sme sa strtli s kamoskou....
ale vzdy ked sa vratime od nasich su deti ako besne,neviem co skor,vrestia jedna cez druhu....uz aby poobede spali taky je tu bordel mala by som aj upratat a navarit len neviem co varit.
baby co varite?Poradte dakto daco dobre a rychle!!

chruminka
23. mar 2010

ze strtli 😅 malo byt stretli 😀

tilly
23. mar 2010

chrumi, ja idem robit take, ze kuracie prsia na kocky alebo sliziky, oprazit, dat dve lyzice paradajkoveho pretlaku alebo olupanych paradajok, zaliat slahackou a finito... k tomu cestoviny, je to taka 20minutovka...

inak to su krasne preklepy, ze strtli alebo trta (torta)

bezaz
23. mar 2010

adi alebo cestoviny s tuniakom, to mas tiez za chvilku hotove 😉

arusska
23. mar 2010

no vies od byvaleho zamestnavatela mi preplatili zostatkovu dovolenku co som nazbierala pred MD a pocas RD 🙂 tak im to vyslo na nejakych 470 eur a este sa sekli tak mi doplatili 320 eur 🙂))))

chruminka
23. mar 2010

zuzi tie tuniakove cestoviny robime casto,ale to co pise miska asi skusim vsetko mam doma a cestoviny to je asi najrychlejsie jedlo.
konecne jezibaby spia som zvedava kolko krat ich pojdem kocikovat,dala som ich do kocara keby sme vybehli von,len neviem ako budem stihat a hlavne ci sa mi bude po akcnom vikende chciet.
ja vzdy pridem od nasich taka unavena a ohucana,namiesto aby som sa vratila oddychnuta 😠

janne6969
23. mar 2010

Baby chystam sa tak okolo piatej ist behat. Kdo sa prida? Vcera som sa konecne k tomu odhodlala, tak musim vydrzat aspon do leta 😉

bezaz
23. mar 2010

jani a nejdeme na zumbu??? a kde budes mat dietatko?

janne6969
23. mar 2010

No ved preto idem behat, lebo to mozem aj s malou. Inak by som ju nemala kam dat. Vcera sme to skusali a da sa aj s tymto kocikom, ale pozeram nejaky na behanie. Neviete nieco poradit?

janne6969
23. mar 2010

Dieta konecne zaspalo. Tak pockam, kym sa zobudi, nieco do nej natlacim a pojdeme. Takze nikdo????

chruminka
23. mar 2010

jani ty chodis behat aj s malou? mas moj obdiv mne by sa nechcelo ani samej...mozno ze este tak korcule,ale som len zaciatocnik a neviem ci by som krpate nevykydla

janne6969
23. mar 2010

Chrumi ak si zaciatocnik, tak urcite nechod s kocikom. Ja som mala co robit s kocikom a to jazdim na kolieskovych minimalne 10 rokov.
Veru behanie s tymto kocikom je trapenie. Ma velmi male predne kolieska a ked idem trochu rychlejsie, tak mam pocit, ze uletia. Ale inac je to s malou super, lebo sa tomu velmi tesi, ze ideme tak rychlo 😉

janne6969
23. mar 2010

Tak kedy zajtra to MC?

bezaz
23. mar 2010

jani tak 9.30, nech sa nemusime nahanat 😉

chruminka
24. mar 2010

ahojte pojde niekto kocikovat aj poobede?My by sme isli tak okolo 13.30-14:00h

bezaz
24. mar 2010

adi, my pojdeme von urcite, len zalezi, kolko asi bude opica spat, ale okolo tej 14 uz by mal abyt aj zobudena aj najedena 😉

chruminka
24. mar 2010

zuzi ok,volame si ja idem von urcite a najneskor o 14:00h som vonku

chruminka
24. mar 2010

zuzi dobre ze som isla s nimi domov Viktoria nebola len dogrcana ale aj poserinkana 😝

tilly
24. mar 2010

jani, ja by som isla behat...
dnes sme boli na ockovani,

nedame zajtra obed? jarka povedala, ze by sla...

leony83
24. mar 2010

ahojte baby?

kam chodíte behať? aj s kočíkmi? aj ja by som potrebovala na tie moje šunky... ozaj tilly ako si spokojná s vibrafitom?

kam chodíte na obed? mohli by sme sa pridať aj my s mojim čertíkom? 😉

janne6969
24. mar 2010

Ja chodim smerom na hradzu. Ale dnes ma muzo vyhodil v Mliecne a bezala som domov. Na hradzu chodim aj s kocikom. Uz som nasla jeden v BA, ktory by mohol byt na behanie. V nedelu ho pojdem pozriet.
Dame zajtra ten obed? Leony pridi aj s malym.
Kedy?

janne6969
25. mar 2010

Baby nedame namiesto obedu kavu v kormorane? 😉 by sme mali aj prechadzku 😉

tilly
25. mar 2010

leony, ja neviem, uvidime, ci to pomohlo, zatial sa mi nezda... akej farby mas buzz? chodis s nim po samorine? lebo uz som tu par kociek s buzzom videla, tak, ze ktora si ty? 😀

janne a aky je ten kocik na behanie?

ja mozem aj na kavu do kormosu, isla by som tam peso, len neviem, ci na kormoran moc nefuka dnes...

no, ideme este haji,lebo sme toho moc po ockovani nenaspali a teraz sme od 6.20 hore 😝

janetka
25. mar 2010

inak v kormorane maju aj denne menu jedno vzdy, ale neviem dnes co maju.... tak sa dohodnime, aby som vedela, ci varit alebo nie.... navrhujem 10.30 s kocikmi pri tych krcmopotravinach na rohu smerom na cilistov

janetka
25. mar 2010

idem tam zavolat ake je menu dnes

janetka
25. mar 2010

takze kremova zemiakova polievka s koprom, a bratislavske pliecko s knedlou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre