Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
31. mar 2010

Baby taka otazka. Myslite, ze tohto roku bude dovolenka v Grecku velke riziko? A mozem ist s rocnym dietatom do Turecka? Lebo to Grecko mi pride take viac detsky prijatelne.....

tilly
31. mar 2010

jani, skor bude letecka dovolenka zaplatena dopredu velke riziko... ked vidim, ako krachuju nase letecke spolocnosti... v pohode chod do grecka... a aj do turecka, len do turecka nie cez sezonu, chodte v juni alebo koncom septembra...
po sviatkoch zacnem behat s tebou 😉

janne6969
31. mar 2010

Len som sa toho Grecka bala, ked su tam teraz take problemy. Pozerali sme nejake first momenty, ale asi potom na last minute to bude istejsie.
Tesim sa. ja idem behat ked sa mala zobudi. Ak teda nebude velmi prsat. Mrholenie este prezijeme 😉

janne6969
31. mar 2010

http://prodom.sk/?p=projekty&project=60&mirror=...
Nasla som hoooooooooooo. Domcek mojich snov. Teda este to chce malicke upravy ale je to on 😀 😀 😀

tilly
31. mar 2010

s lm je to lepsie 😉

pekny domcurik, susedia tu oproti maju podobny 😉 len my by sme sa do takeho nezmestili 😀

tilly
31. mar 2010

zajtra obed o 11., kto sa prida? zatial sme sa s jarkou dohodli 😉

janne6969
31. mar 2010

Ja by som sa aj, ale budem tu mat brata aj s frajerkou, tak asi objedname pizzu 😉
No muzo mi dom hned okomentoval. Vraj kazdy bungalov vyzera ako chatrc. Neviem, co chce postavit. Palac? Mne sa bungalovy pacia.

bezaz
31. mar 2010

my len zajtra ideme domov, takze az next week...
jani typicky chlap, presne petov nazor

janne6969
31. mar 2010

Aj Peto je proti bungalovom? Co uz. Co sme si zobrali, to mame 🙂

tilly
1. apr 2010

my teraz staviame bungalov 94 z prodomu, velmi pekny domcek...
ale ja by som bungalov tiez nechcela, schody su mojim jedinym pohybom... esteze nemam v hlave, tak musim lozit furt po schodoch 😀

inak, toto je pekny domcek, stoji na jarkinej ulici:

http://prodom.sk/?p=projekty&project=93 aj dispozicne je celkom dobre rieseny....

janetka
1. apr 2010

my mame tiez z prodomu, nejaky Klasik... cislo uz neviem... inak ten posledny co si hodila sa celkom podoba na nas, okrem toho kuchynskeho vyklenku... my mame oddelenu obyvacku, ma to aj vyhody aj nevyhody nevidno ti bordel do kuchyne ak mas navstevu, a zas ked to neni oddelene, tak to vyzera priestranejsie a volnejsie

tilly
1. apr 2010

jarka, ideme? kedy?

janetka
1. apr 2010

o 11.15 tam?

tilly
1. apr 2010

sme chceli ist peso o 10.30 😀 ale v pohode, 11.15 v tej pizzke ako vzdy, ci v tej novej?

janetka
1. apr 2010

jaj, tak ako o 10.45 peso pred nasim?

janetka
1. apr 2010

v samarji
klasika

tilly
1. apr 2010

mozme sa stretnut aj tam... ako ty chces... zvladate to peso? lebo my sme zvyknuti, aj dominik...

tilly
2. apr 2010

som sa dnes zahrala na "hajlanderku", zobrala som deti a psa a isli sme na hradzu do cilistova psa okupat... dominik na biku, ja s adkom vo free behom pri nom... akoze po rovnych cestach som si dobre zabehala, len ten pes tahal ako blazon...

angua27
4. apr 2010

miška, som vás na hrádzi videla. ale už ste odchádzali a nechcela som kričať. sme tam boli ako sporiadaná rodinka - ja, malý aj ex. 😉

tilly
5. apr 2010

fiiiiha... no teda.. ja som si vas nevsimla, no skoda 😀

janetka
5. apr 2010

ahojte, uz sme spat doma z madarska... bolo super,ani domov sa nam nechcelo ist.... 😉
tilly: aka akcna 🙂, podla mna sa to ale detom, teda hlavne domcovi pacilo, ja velakrat idem po skolke s nimi na hradzu..sice autom, ale je to ine a hlavne su ovela poslusnejsie, ked je s nimi len jeden rodic

tilly
5. apr 2010

my tak budeme chodit castejsie... trosku prevetrat faldy 😀

filomena
6. apr 2010

ahojte maminy zo Samorina, neviete mi poradit kde najdem v Samorine obchod s detskymi topankami ? Jedna mamina mi o nom hovorila v MC ale odvtedy som ju nestretla. Mali by tam mat aj papucky Rohacan a rozne znacky detskych topanok. Potrebovala by som adresu alebo nejaky polopate popis ako sa tam dostanem z BA 🙂

bezaz
6. apr 2010

cafte
jari a kde ste v madarsku boli?
filomena, ked vojdes do samorina, po pravej ruke bude slovnaft pumpa, za nou na semafore odbocis do prava, prides na taky pidi kruhac, tam ides treti vyjazd, medzi panelaky, ides rovno az ku kostolu, pri kostole este rovno do pesej zony, na konci v pravo je parkovisko a hned pri parkovisku je ten obchod, vola sa pumkli

filomena
6. apr 2010

bezaz velka vdaka, presne takyto detailny popis cesty som potrebovala 🙂

janetka
6. apr 2010

bez: http://www.hunguesthotels.hu/hu/hotel/bukfurdo/...
Je to asi 130 km od samorina... a fakt, ze stale nejaky program pre deti, pre dospelych, cely den sportove aktivity pre dospelcyh... to sme sa nezucastnovali 😉 ale vecernych vsetkych 🙂)

tilly
6. apr 2010

janetka a kolko vas to vyslo?

bez a na ten kurz plavania si treba nejako zavolat? chceli by sme sa tam ist najprv pozriet

janne6969
6. apr 2010

Ahojte.
Boze to moje dieta stale spi.... Uz nejako dlho. Hodinu. To je sila....

janne6969
7. apr 2010

Kde ste vsetky? Ste sa stratili? 😀

tilly
7. apr 2010

nikto tu nie je... nedame niekedy obed niekde na teraske ked je tak krasne???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre