• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

8. decembra 2017 
inak, aj mna osmahlo... sranda ako rychlo... :grinning:
9. apr 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ja sa hlasim po dlhej dobe, nijak nič nestiham
jarka dakujem
to štrenie ani u mna nejak nefunguje :frowning2:
10. apr 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna vobec nefunguje, vzdy si spomeniem, ze este nieco chcem... teraz chcem novy ntb a digikameru :sweat_smile:
10. apr 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na gympli byva zumba, nepojdeme niekedy? predsalen tam su vacsie priestory...
10. apr 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako sa mate? Ja uz zacinam stresovat, v piatok na mna myslite :slight_smile: teda uz mam z toho hlavu ako globus, ale musim povedat ze takych 75percent viem - takze nejaka uspesnost by aj mohla byt :grinning: :grinning: :grinning:
inak o setreni mi velmo nehovorte -aspon ze mi priznali nezamestnanecke okolo 300evri mesacne tak sa vytesujem :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
gabi myslím na Teba a v piatok budem veľmi silno. určite to zvládneš. :wink:
miška, zumba znie zaujímavo. ale tieto druhy športu mám zakázané. :unamused: a čo ten brušný tanec, čo tu bol spomínaný, chodíte tam niekto?
11. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte tak ja som trosku rozbita, vcera som oslavila tu moju 18 - ku :slight_smile: bolo super do 5 v kormorane dobre tam hrali
este ze moj muz isiel s malou na plavaren aj s dankovcami este dve hodky a spim
Gabi neboj myslime na teba
11. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, angua - mysliet niekedy nestaci :grinning: :grinning: :grinning: - ale ja to nejako zvladnem. Sa odtial nepohnem kym mi to nezapisu :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aru, drzim palce... tam vacsinou nestaci ani vediet... tak nech maju dobru, rozdavacnu naladu, lebo oni hajzli su schopni vyrazit vsetkych
12. apr 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi neboj, obcan je vraj teraz najlepsi :grinning:
baby nedojdete niekto na kavu? sak ten moj zlobr sa nudi, ani von sa neda ist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez: my by sme aj dobehli, ale ja som nejaka prechladnuta, teda zatial citimlen take otrtulenie a chytene dutiny, tak nebudem riskovat... aby ninka ochorela...
aj do mc som dnes rano chcela ist, ale potom som to zamietla radsej
12. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby to je ale den dnes.... Katastrofa pocko. Ale Viki aspon spi :dizzy_face: Dnes už tretí krát.
Aru budeme držať palce :wink:
12. apr 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ja som si dnes dala hodku s mladou, ma boli cely den hlava :unamused:
a boli sme sa prejst, mlada v manduci, sa aspon tak da chodit s dazdnikom
12. apr 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som tiez bola v obchode. Plastenka na kocik a isli sme :grinning:
Sned to zajtra bude lepsie :wink:
12. apr 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje setrenie
tankovanie50 EUR
frederika botasky 30 EUR
tesco 20 EUR a to som nic nekupila
12. apr 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale aj ja tankujem a kupujem jedlo. Skor som mala na mysli to, ze si nebudem kupovat stale nejake sprostosti ako su laky na nechty, ktore nikdy nepouzijem, alebo oblecenie, ktore si nikdy neobleciem :sweat_smile:
12. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tak mi sme boli vcera v tom avione a Ikea a dnes sme boli este u nasich tak nam rychlejsie presiel cas,inac hrozne pocasko do stredy ma byt este kosa a od stvrtka sa ma oteplit a aj slniecko bude.

k tomu setreniu ja som tiez dost setrny clovek,ale pri detoch to fakt nejako nejde,boli sme v tom H&M a C&A no nic moc tam nebolo ale aj tak som tam oplieskala cez 70€ a to sme kupili detom len take drobnosti,letne gate na traky,tiekove bodycka,take tie opalovacky ze tiger :sweat_smile: a bundicky na taketo chladnejsie pocasie zevraj tulene,vsak vyzeraju trosku tak nejak nie ? :confused: :grinning:
a chcela som este dake tenke capice na snurky,ale nic tam nebolo,ale fakt kebyze mam komplet vsetko kupovat dvojmo tak asi chodim zobrat.Normalne som mala potom u nasich vycitky ze sme tolko oplieskali prachov,ale zasa ked to potrebuju tak co mam robit?!
12. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ste si v lavom stlpci nenasli sukromnu skupinu, pisnite mi, dam vas tam
13. apr 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tilly?

zajtra takto sa mi bude z kecky dymit tak mi drzte palce.... :grinning:
15. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky viete mi poradiť nejakú dobrú obvodnú doktorku?my sme tu nový tak neviem kto je aký.Mne hovorili že sa oplatí k Horvátovej alebo tej mladej Motúzovej.Dajte prosím tip kto má aké skúsenosti.
15. apr 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sniezik neporadim, ja mam obvodacku este doma v bojniciach :sweat_smile:
15. apr 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,budeme sa stahovat do samorina,odporucate nejaku detsku dr. kvalitnu??ak ano kde ordinuje??ma v ordinacii pristroj na CRP??dakujem :wink:
23. jún 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac. ja chodim k Dolezalovej a som max . spokojna, je mila prijemna, poradi vzdy ked nieco potrebujem.. velmi zlata..
ale ci ma CRP to netusim lebo vsetky choroby si mala len ty a oli.. chuda..
my ved vies zatial ako tak ok..
23. jún 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete mi odporucit dobreho lekara pre dospelych, zubara a pediatra v Samorine. Dakujem
16. aug 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klara_klara - Ahoj detské lekárky sú v šamoríne dve, ja chodím k Huberovej - dá sa , ale Doležalovú chvália viac tak si musíš vybrať sama. :confused:
Zubárka je tam Lysá chodila som knej je ok :slight_smile:
Pre dospelích neviem :frowning2:
Dúfam že som ti aspoň trochu pomohla
16. aug 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalman pediatricky su v samorine 3 :wink:

@klara_klara este je aj adamcova.. bohuzial ani jedna z nich nie je nic moc, aspon podla skusenosti mojich aj ostatnych, proste normalny priemer, vsetky su zo starej skoly, nejake novum od nich necakaj.. k dolezalovej sa myslim uz ani nedostanes :sweat_smile: ostatnych neviem doporucit
17. aug 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. aug 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz dakujem skusim sa este poinformovat ak nebudu dobre referencie zostane v BA u lekarov :wink:
17. aug 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked uz tu riesite zubarov,ja tiez chodim k dr.Lysej a je ok,zatial som nemala nic vazne klop klop klop,potom sa uvidi.
Ale ja by som potrebovala ist k zubarke s detmi,neviem ci to este plati ale bol taky zakon ze do roka alebo teda v roku musi ist dieta na prvu zubnu prehliedku inac sa bude vsetko hradit,tak ako je to aj u dospelych.
Plati to este?
je tu v Samku daka detska zubarky?Daka normalna?
@bezaz ty si bola s malou dakde u zubarky?
17. aug 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chruminka my chodime do senca aj s malou, ta povinna prehliadka je az od 1 roka :wink:
@klara_klara nie je za co :slight_smile:
17. aug 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok