• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

16. júna 2017 
maminky alebo cakatelky ostali mi cele 4 balenia PAMPERS new baby 2 /3-6kg/ 108ks za 14E t.j.0,129 za ks v obchode 19,99 a ked su v akcii tak 15alebo 16E
8. nov 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa81 Ahoj! Vyzerá to tak, že zachvíločku sa prisťahujeme do Šamorína, potrebovala by som tam gynekológa, nejakého normálneho aj počas tehu, nakoľko vo veľkom snažilkujeme :slight_smile:! Môžeš mi prosím Ťa poslať na toho pána doktora kontakt? Ďakujem Ti, veľmi by mi to pomohlo :slight_smile:!
1. dec 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! Nepoznáte nejakého šikovného majstra za normálnu cenu v Samoríne? Budeme potrebovať prebrúsiť podlahu, chcela by som namiesto dverí urobiť oblúk a ak by bola cena prijateľná tak aj vymaľovať menší 3 izbový byt. Ak niekoho poznáte, alebo máte doma takého majstra, prosím pošlite IP. Ďakujem!
2. dec 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz dakujem!
4. dec 2011 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berryvajt
@berryvajt ahoj ja ju poznam, je bratrancova manželka. ohladom čoho by si ju chcela kontaktovat?
5. dec 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solabi Ahoj,už máme na seba kontakt,aj sme si volali.Ďakujem.Prežívali sme spolu až-až.
5. dec 2011 o 20:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi prosim poradit dobreho zubara v Samorine? Mam zubara v Bratislave, ale kedze mam male dietatko chcem si zubara najst tu. Dakujem vam.
18. dec 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miladaenjoy my chodime do senca :sweat_smile: ale sme nad mieru spokojni, zvladaju to aj deti, posledne mala ninka kaz a dr, jej to spravila za 6minut, uplna bleskovka :wink:
18. dec 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz dakujem za odpoved. Chcela by som zubara v Samorine.
19. dec 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete mi poradiť ktora škôlka v Šamorine je dobrá? V akom predstihu asi treba odniesť prihlašku? Malý má sice len 2 roky ale počula som že ak chcem aby začal chodiť do škôlky od 3 rokov mala by som ju podať už teraz...dakujem za info...
3. jan 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika127 vsetky su podla mna prast jak uhod, vyberas len podla toho, co mas blizsie alebo kde mas sancu, aby ti zobrali dieta.. mne vravela riaditelka, ze niektore maminy si davaju prihlasku rok dopredu, aby boli "automaticky" uprednostnene dalsi rok, ale neviem, ako to nakoniec riesila, ci to pomohlo alebo nie :sweat_smile: ja som davala normalne v riadnom termine
4. jan 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa81 Ahoj, môžem sa opýtať ako si spokojná s MUDr. Perhácsom, ktorý ako si spomínala mal začať robiť v Šamoríne? Teda ak je to Tvoj gynekológ. Ďakujem pekne za odpoveď. Viera
10. jan 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miladaenjoy ved sovik je v samorine na hlavnej ul.

@raviela v nemocnici je teraz relativne nova doktorka, je strasne zlata

@monika127 nemozes si moc vyberat, budes rada, ak ti vobec niekam dieta zoberu, s tym, ze tvoje dieta este nebude mat v septembri tri roky, tak si myslim, ze sa so skolkou v samorine mozes aj rozlucit, je strasny natresk, prihlasku ti nevezmu skor ako v termine a strasne vela deti ide do skolky s tlacenkou.. minuly rok sa nam nepodarilo novembrove dieta pretlacit do skolky... ja mam teraz tiez novembrove dieta, sice asi pojde do skolky uz v BA, ale tiez si myslim, ze mi ho nevezmu ani tam, ani tu a to sa poznam s riaditelkou skolky, ved starsi tam chodil a bola som predsednicka skolskej rady v nasej skolke a tiez neverim, ze mi ho zoberu... je vela vela deti
10. jan 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raviela Ahoj, som spokojná s jeho vyšetreniami aj pôrodom. Práve teraz sa nám narodila druhá dcérka, on viedol aj tento pôrod. Ja si myslím že je šikovný-aj tento raz som rýchlo porodila bábätko (bol vyvolaní pôrod). Ak máš konkrétnu otázku s radosťou odpovedám :slight_smile:
10. jan 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa81 Jeeeej, tak to gratulujem k dcérke, hlavne veľa zdravíčka prajem jej aj vám :slight_smile:)) Dr. Perhacs teda ordinuje v Šamoríne? Kde konkrétne?
10. jan 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raviela Ďakujem. V Šamoríne na Školskej ulici, budova je pri križovatke, sú tam byty, a na prízemí je jeho gynekológia, realitná kancelária, kvetinárstvo...
10. jan 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa81 ďakujem pekne :slight_smile:
10. jan 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa81 este predsa jedna otazka, ma aj ultrazvuk? vdaka.
10. jan 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tilly dakujem za info,dnes sme sa boli pytať v jednej škôlke a povedali nam že si kludne môžeme dať prihlašku a ak bude volne miesto že ho zoberu. že vraj aj minuly rok zobrali detičky okolo 2,5 ročne (teda ak bude miesto...)
10. jan 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika127 ono je to velmi zavisle, kolko deti im odchadza z predskolaku a kolko predskolakov sa im hlasi, lebo tych musia brat zo zakona :wink: mne ninku zobrali len vdaka tomu, ze im isla cela predskolska trieda prec, takze mohli zobrat celu triedu nove deticky
10. jan 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika127 a to bola ktora skolka? :astonished:
10. jan 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tilly na gazdovskom
10. jan 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika127 to fakt? hmm, dobre... minuly rok nechceli novembrove dieta zobrat na veternu...
10. jan 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raviela Áno, má.
10. jan 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika127 nasa chodi na gazdovsky, mozno sa o rok budeme stretat :wink:
10. jan 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika127 zevraj najlepsia skolka je na dunajskej a na skolskej, sice ja som chodila na gazdovsky :slight_smile: ale moju malu zobrali bez problemov vo february som ju zapisala a teraz v septembri isla bez problemov, ale pocula som aj take ze nezobrali,lebo uz nebolo miesto a pritom maly mal uz 3 roky,takze oni isli o rok znova :confounded:
10. feb 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@judy81 na dunajskej zoberu len 8 detičiek lebo tolko ich odchadza do školy takže tam nie je šanca a na školskú som počula skôr negatíva...
10. feb 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika127 neviem, moja chodi na skolksu a problem nemame :grinning: su tam super mile ucitelky, nemozem na nich povedat ani slovo a maju krasne triedy a aj dvor vzadu je super
11. feb 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky je v Samorine detska pohotovost, alebo len v Dunajskej Strede? Dakujem.
11. feb 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok