• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

16. júna 2017 
ahojte baby, ak viete o nejakej spolahlivej opatrovatelke v Samorine, nie mamicka na MD ani studentka,dajte mi vediet. diky
29. apr 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamičky, neviete je v Šamorine nejaké materske centrum, na nete som našla iba baby klub , ale nič o nom neviem, chcela by som vedieť od akeho veku tam mozu deti chodiť,(my mame 8m) a kedy a kde to je. ďakujem
25. máj 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ansira ahoj ja som tiez zo samorina, do baba klubu chodievame casto,ale v zime,ked sa uz vonku neda nic... chodia tam aj male deticky ako aj vase. je tam kopec hraciek,nejake obcerstvenie, celkova pohoda. moja mala tam velmi rada chodi. a je to pri danovom urade v tej istej budove...
25. máj 2012 o 12:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adri2211 aha, OK, dakujem za info, chcela by som aby sa stretla aj s iními detmi, doma je už asi nuda pre nu, vonku zaspí v kočiku, tak musim si niečo vymysliet :slight_smile:
25. máj 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ansira neviem sice ako to funguje cez letne mesiace... moja mala ma uz sice skoro 2roky, ale odmalicka sme casto chodievali do parku, tam je kopec deticiek ked je teplo...
25. máj 2012 o 12:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ansira jaaj este som zabudla,ze na volne hranie sa tam moze chodit pon. str. a piatok od 8mej do 12tej. ostatne dni su tam programi ako tanec,vyuka madarciny...
25. máj 2012 o 12:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adri2211 ja nie som priamo zo Šamorina, a ona ešte nechodí...pustit ju do pieskoviska!?!, no, neviem, či by to bol dobrý nápad :P
25. máj 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ansira nie na ihrisko,ale do parku, tam sme zacali chodit ked uz mala akotak cupkala za rucicky, aby bola aj s detmi...
25. máj 2012 o 12:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. máj 2012 o 17:51 • jaslicky
@jaslicky zo samorina do ivanky kusok daleko, nie? a este ficat do blavy do prace :confused: :confused: :confused:
27. máj 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. máj 2012 o 20:00 • jaslicky
Viete mi poradiť kde dať nastreliť dcére naušnice? Nejaké odporúčanie salóna? Budem Vám povďačna za radu.
27. máj 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali čislo na jednu pani, chodí k detičkám domov, je to pohodlné a rychle. žial už číslo na nu nemám, ale detská lekárka určite bude vedieť, my sme dostali tel. čislo priamo v ordinácií. :slight_smile:
@miladaenjoy
4. jún 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ansira dakujem uz @ika 00 mi poskytla kontakt na tu pani a dnes sme to zabsolvovali. :slight_smile:
5. jún 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miladaenjoy a ? ako to dopadlo? naša bambuľka plakala iba pár minut, čakala som horšie :slight_smile:
5. jún 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ansira moja ma rok. Plakala, ale dala som jej cicku a zaspala. A teraz uz o tom ani nevie.
5. jún 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi poradit??podla vas ku komu mame chodit s malou??? ku ktorej doktorke??
12. júl 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky1336 ahoj no my chodime k huberovej ale mas ich tu viac..ale na kzdu je nieco takze zalezi len na tebe ktoru si zvolis... :slight_smile:
13. júl 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@drobik1 tak potom nieco vyvedieme, :slight_smile: a priblizne kedy by som mala niektoru pohladat- kolko pred porodom??
13. júl 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky1336 no to je na tebe mozes aj teraz a mozes aj ked sa babo narodi..ale radsej sa popytaj uz teraz... :slight_smile:
13. júl 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 - aha, tak na to neni urceny cas, ze dva tyzdne pred por.tam mam ist...! to je dobre. tak niekedy k nej skocim. dakujem za pomoc.
13. júl 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky1336 nie ved oni ti povedia kedy tam mas prist alebo nieco presnejsie... :slight_smile:
13. júl 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky1336 su tu 3 pediatricky, v zasade ziadna nie je naj, vsetky tri obyc priemer :stuck_out_tongue_closed_eyes: zahlasit sa staci nejake 3 tyzdne pred porodom, len aby o vas vedeli, co viem, ziadna nechodi na navstevu domov, treba potom po porode zavolat a ohlasit sa, ony uz povedia, kedy dojst s babynkom na poradnu, aby ste necakali :wink:
13. júl 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz dakujem-tak ako citam hocico spravim, budem mat priemernu doktorku, aspon co sa tyka starostlivosti, no neva. cestovat s babom kvoli tomu nechcem!
13. júl 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky1336 kym nema dietatko nejake zdravotne problemy, tak stacia :wink:
13. júl 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz , @niky1336 ... ja chodim k Dolezalovej a bola u mna doma pri vsetkych detoch. A suhlasim , ze postacuju, na bezne poradne.
16. júl 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja chodím k Mudr. Huberovej a bola u mňa doma pri obidvoch deťoch
26. júl 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, mám ročného synčeka a nepoznám v šamoríne žiadnu maminu s dieťatkom v rovnakom veku...:((( pretože nie som odtiaľto... Nájde sa tu nejaká taká mamina ktorá by sa s nami rada stretávala na spoločných prechádzkach, len tak pokecať...? Ďakujem za všetky odpovede :slight_smile:))
26. júl 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raviela dobehni na ihrisko na gazdovskom rade a hned sa zoznamis :wink:
26. júl 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neviete dokedy ma doktorka dolezalova dovolenku??
28. aug 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok