Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

martinex
29. apr 2012

ahojte baby, ak viete o nejakej spolahlivej opatrovatelke v Samorine, nie mamicka na MD ani studentka,dajte mi vediet. diky

ansira
25. máj 2012

mamičky, neviete je v Šamorine nejaké materske centrum, na nete som našla iba baby klub , ale nič o nom neviem, chcela by som vedieť od akeho veku tam mozu deti chodiť,(my mame 8m) a kedy a kde to je. ďakujem

adri2211
25. máj 2012

@ansira ahoj ja som tiez zo samorina, do baba klubu chodievame casto,ale v zime,ked sa uz vonku neda nic... chodia tam aj male deticky ako aj vase. je tam kopec hraciek,nejake obcerstvenie, celkova pohoda. moja mala tam velmi rada chodi. a je to pri danovom urade v tej istej budove...

ansira
25. máj 2012

@adri2211 aha, OK, dakujem za info, chcela by som aby sa stretla aj s iními detmi, doma je už asi nuda pre nu, vonku zaspí v kočiku, tak musim si niečo vymysliet 🙂

adri2211
25. máj 2012

@ansira neviem sice ako to funguje cez letne mesiace... moja mala ma uz sice skoro 2roky, ale odmalicka sme casto chodievali do parku, tam je kopec deticiek ked je teplo...

adri2211
25. máj 2012

@ansira jaaj este som zabudla,ze na volne hranie sa tam moze chodit pon. str. a piatok od 8mej do 12tej. ostatne dni su tam programi ako tanec,vyuka madarciny...

ansira
25. máj 2012

@adri2211 ja nie som priamo zo Šamorina, a ona ešte nechodí...pustit ju do pieskoviska!?!, no, neviem, či by to bol dobrý nápad :P

adri2211
25. máj 2012

@ansira nie na ihrisko,ale do parku, tam sme zacali chodit ked uz mala akotak cupkala za rucicky, aby bola aj s detmi...

jaslicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bezaz
27. máj 2012

@jaslicky zo samorina do ivanky kusok daleko, nie? a este ficat do blavy do prace 😕 😕 😕

jaslicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miladaenjoy
27. máj 2012

Viete mi poradiť kde dať nastreliť dcére naušnice? Nejaké odporúčanie salóna? Budem Vám povďačna za radu.

ansira
4. jún 2012

my sme mali čislo na jednu pani, chodí k detičkám domov, je to pohodlné a rychle. žial už číslo na nu nemám, ale detská lekárka určite bude vedieť, my sme dostali tel. čislo priamo v ordinácií. 🙂
@miladaenjoy

miladaenjoy
5. jún 2012

@ansira dakujem uz @ika 00 mi poskytla kontakt na tu pani a dnes sme to zabsolvovali. 🙂

ansira
5. jún 2012

@miladaenjoy a ? ako to dopadlo? naša bambuľka plakala iba pár minut, čakala som horšie 🙂

miladaenjoy
5. jún 2012

@ansira moja ma rok. Plakala, ale dala som jej cicku a zaspala. A teraz uz o tom ani nevie.

niky1336
12. júl 2012

viete mi poradit??podla vas ku komu mame chodit s malou??? ku ktorej doktorke??

drobik1
13. júl 2012

@niky1336 ahoj no my chodime k huberovej ale mas ich tu viac..ale na kzdu je nieco takze zalezi len na tebe ktoru si zvolis... 🙂

niky1336
13. júl 2012

@drobik1 tak potom nieco vyvedieme, 🙂 a priblizne kedy by som mala niektoru pohladat- kolko pred porodom??

drobik1
13. júl 2012

@niky1336 no to je na tebe mozes aj teraz a mozes aj ked sa babo narodi..ale radsej sa popytaj uz teraz... 🙂

niky1336
13. júl 2012

@drobik1 - aha, tak na to neni urceny cas, ze dva tyzdne pred por.tam mam ist...! to je dobre. tak niekedy k nej skocim. dakujem za pomoc.

drobik1
13. júl 2012

@niky1336 nie ved oni ti povedia kedy tam mas prist alebo nieco presnejsie... 🙂

bezaz
13. júl 2012

@niky1336 su tu 3 pediatricky, v zasade ziadna nie je naj, vsetky tri obyc priemer 😝 zahlasit sa staci nejake 3 tyzdne pred porodom, len aby o vas vedeli, co viem, ziadna nechodi na navstevu domov, treba potom po porode zavolat a ohlasit sa, ony uz povedia, kedy dojst s babynkom na poradnu, aby ste necakali 😉

niky1336
13. júl 2012

@bezaz dakujem-tak ako citam hocico spravim, budem mat priemernu doktorku, aspon co sa tyka starostlivosti, no neva. cestovat s babom kvoli tomu nechcem!

bezaz
13. júl 2012

@niky1336 kym nema dietatko nejake zdravotne problemy, tak stacia 😉

ika00
16. júl 2012

@bezaz , @niky1336 ... ja chodim k Dolezalovej a bola u mna doma pri vsetkych detoch. A suhlasim , ze postacuju, na bezne poradne.

mkg
26. júl 2012

ja chodím k Mudr. Huberovej a bola u mňa doma pri obidvoch deťoch

raviela
26. júl 2012

Ahojte maminky, mám ročného synčeka a nepoznám v šamoríne žiadnu maminu s dieťatkom v rovnakom veku...:((( pretože nie som odtiaľto... Nájde sa tu nejaká taká mamina ktorá by sa s nami rada stretávala na spoločných prechádzkach, len tak pokecať...? Ďakujem za všetky odpovede 🙂))

bezaz
26. júl 2012

@raviela dobehni na ihrisko na gazdovskom rade a hned sa zoznamis 😉

niky1336
28. aug 2012

neviete dokedy ma doktorka dolezalova dovolenku??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre