Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

hajdylca
28. aug 2012

@niky1336 dnes sme boli pozriet do konca tohto mesiaca ;)

niky1336
28. aug 2012

@hajdylca takze 3ho by tam uz mala byt...super. dufam ze dovtedy malinka este ostane vo vnutri.... 🙂 dakujem pekne

hajdylca
29. aug 2012

@niky1336 myslim, ze aj keby malinka nevydrzala, tak je to v pohode 🙂 mne odisla plodova voda v sobotu skoro rano (pediatra sme este neriesili, lebo sme mali vyse tyzdna do terminu-cize casu kopec- teda termin sa nam stale posuval dalej, takze preto) maly sa sice narodil az v pondelok, a vtedy som aj nahlasilal ju ako pediatricku, ale az v utorok jej mm volal, ze ci nas zoberie 😀

niky1336
29. aug 2012

@hajdylca vsak sa maju tesit, ked maju novych pacientov, a ked sa bude stazovat, alebo nas nebude chciet, tak najdem inu.... jej problem...ale podla mna vydrzime este do pondelka, aspon kym skocim za doktorkou... 🙂

moonlightka
9. sep 2012

ahojte neviete niektora ake ordinacne hodiny ma MUDr. Adamcova?

chruminka
12. sep 2012

@moonlightka neviem ci je to este aktualne .
Po, str, stvr, pia 8:00-11:00 alebo 11:30h
ut 13:00h -15:00h
poradnu uz neviem ako ma ale tusim v pondelok od 13:00h a vo stvrtok pre objednane mamicky ak si dobre pamätam.

wilikiki
21. sep 2012

Cavte, pls poradte mi dobru kadernicku v samorine. Dakujem!

chruminka
24. sep 2012

Ahojte, určite ma mnohý poznáte z ihriska či parku, mam dve skoro 3 ročné slečny dvojičky Alexiu a Viktóriu.
Od leta opatrujem kamarátke synčeka Marka, ale keďže baby už chodia do škôlky Markovi je samému otupno. Preto hľadáme kamaráta alebo kamarátku v trojici nám bude určite veselšie.
Ak by bol záujem o opatrovanie či už na celý alebo poldeň, alebo len na pár hodín budeme sa tešiť.
Aďa a Marko.

moonlightka
2. okt 2012

ahojte nepoznate dobru detslku psychologicku v samorine?

wilikiki
15. nov 2012

@chruminka ahojky, my by sme sa chceli vtiernut, sme z Hamuliakova. Este stale hladate nejakych partakov na hranie? Ja mam 2,5 rocneho chlapceka a 15 mesacne dievcatko 🙂

monika4184
30. nov 2012

ahojte ja by som chcela ohladom babaklubu v samorine poradit..takze na hranie s inymi detickami je vyhradeny iba po.str.pia.doobeda? a inokedy sa tak neda len tak dojst? dakujem

bezaz
30. nov 2012

@monika4184 ano, herna je len 3 dni doobeda, potom su tam kurzy a pod 😉

monika4184
30. nov 2012

tak snad sa nam tam niekedy podari dobehnut ,lebo doobeda moc neni taky cas pre nas 🙂

niky1336
16. jan 2013

ahojte, nepozna nahodou niekto dobreho zubara na okoli, ktory ma nezozerie, preco idem az teraz so zubkami? ! - alebo aspon vyzera byt mily 🙂 dakujeem

mezike
18. jan 2013

@niky1336 Danis v Zlatych Klasoch. vyse 2 mesiacov som mala vypadnutu plombu a len skonstatoval, ze to je dost dlha doba a neriesil dalej. zdal sa mi taky trosku odmerany, ale robil svoju pracu, nemal ani jednu blbu poznamku, ja som sa toho tiez bala 😉! aj teraz by som mala ist, len ja sa straaaaaaaaaaaaaasne bojim zubárov, nech je akykolvek milý, zlaty 😅

bezaz
19. jan 2013

@niky1336 my chodime az do senca, ale super dr. aj sestra, berie aj deti, dokonca k nej chodi aj kamoska s rodinou z blavy 🙂

balambi
7. feb 2013

Ahojte, dávate niekto deti do tej novej škôlky Anjelská záhrada?

bafinka
21. feb 2013

@balambi no to by aj mňa zaujímalo. Uvažovala som nad tým, ale ten ich jedálniček sa mi nepáči 😒

katka90
25. feb 2013

Ahojte maminky a buduce maminky.Mam na predaj strasne vela krasnych veciciek po mojej malinkej 0-3 mesiace. Vecicky su ako nove.Vela veciciek sme ani nestihli vynosit. Mozem poslat foto,ale lepsie je ich vidiet nazivo kvoli materialu. Veci su naozaj nadherne a na cene sa urcite dohodneme🙂
PS) ma tu niekto babo vo veku mojej malej(3mesiace)??

tamelka
25. feb 2013

@balambi Ahoj môj synček Oliverko (2r.) ju navštevuje od prveho dňa - január 2013 a je tam veeeľmi spokojný. Venujú sa im tam, chodia na prechádzky a kopec iných vecí. Učia sa anglicky, takže doma sa nestíhame diviť novým slovíčkam. 🙂

bezaz
25. feb 2013

@balambi kopirujem ti, co napisala jedna mamina na FB
Dobrý deň mamičky, mali sme adaptačný týždeň v tejto škôlke, ako matka a učiteľka, viem posúdiť že táto škôlka, má ešte veľa nedostatkov, čo sa týka s prácou s deťmi, ich adaptáciou . Mala som možnosť sledovať prácu učiteliek. Boli tam 2 detičky plus ešte môj synček.. V rámci adaptačného týždňa som bola pripravená, že mi syn bude plakať. 2 krmia jedného, 2 obliekajú jedného. Čo budú robiť ak ich tam budú mať 10 - 20. Pomalé, nereagujú na základné potreby. Teraz sa učia na vlastných chybách.Jeden deň som nechala tam malého samého s nimi a s dvoma detičkami. Keď som sa vrátila pre neho práve obedovali. S plačom mi vyšiel malý z jedálne a chcel ísť domov. Toto som všetko akceptovala, áno stáva sa to. Kabát mal zašpinený, tak som sa spýtala, či boli vonku. Načo mi riaditeľka povedala, že áno. Spýtala som sa, či spadol. Nie, že sa guľovali. V poriadku. Ako sme išli domov, mi malý chytil silno ruku, a povedal mi,, nem pottyantál le! ". Pozrela som sa na jeho ruku a mal tam udreninu. V poriadku, ale ak spadol mali mi to povedať. Nie nahovárať dieťaťu, že tam nič nemal. Sú tam 2 učitelky a plus riaditeľka a 3 deti.A padlo im dieťa... Keď sme prišli domov, tak mi silno chytil sánku a povedal ,, nem kérsz ebédet". a toto robil každému, koho stretol. A čudovala som sa, že plakal pri obede, áno, keď mu ho chceli dať na silu a chytili mu sánku. Keď som chcela vypýtať aby mi ukázali jeho deň v škôlke, povedali, že ešte kamery nefungujú. Bolo tu toho ešte viac. Čo ma najviac prekvapilo a sklamalo, bol ich prístup. Ešte sa oni nahnevali, že som sa ich spýtala čo sa tu stalo a na základe čoho sa dieťa takto mohlo správať. moje hodnotenie: priestory veľké, zariadenie primerané, učiteľky neskúsené, jedlo zo štátnej škôlky, kamery nefunkčné. Po výmene názorov s inou mamičkou - podobne nespokojná.

balambi
25. feb 2013

@tamelka
@bezaz vďaka baby,
@bezaz kde si to našla? ja som tam nič nevidela 😒 na ich FB stránke...

bezaz
25. feb 2013

@balambi to je vlakno na skupine samorincania 😀

tamelka
25. feb 2013

@balambi
@bezaz Jasne kazdy mame svoj nazor... Pre mňa je dôležité že môj syn ked prideme do jasliciek tak ho nestiham vyzliect tak sa ponahla do herne hrat. Keby som mala akekolvek podozrenie ze sa tam s nim nezaobchadza dobre tak tam nechodi. Za seba ich môžem len odporučiť.

mezike
1. mar 2013

@katka90 ahoj, ja mam 3 a pol mesacneho synceka,ktory sa prave rozhodol, ze uz je rano a spat sa nebude 😝

katka90
1. mar 2013

@mezike ahoj😉 my tiez spime tak vselijako😀😀 ...dnes sa zobudila 4:30:/ odkial ste? To mas prve babo?

mezike
1. mar 2013

@katka90 som priamo zo Samorina. ja som ho rano o siestej este ukecala, a zaspal aspon na hodinku 😀 a ano, on je nás prvorodený 😵
a Ty si odkial?

katka90
2. mar 2013

my sme byvali na vetetnej a teraz sme v mliecne🙂 tiez je nasa prva a akurat nam zaspinkala, tak som zvedava, ze dokedy...lebo u nej clovek nikdy nevie😀

mezike
2. mar 2013

@katka90 my sme na hlavnej 🙂 u nas sa uz daaaavno spi, v noci buva krasne, vstava len raz len potom ho rano nepresvedcim, aby aspon do osmej spinkal 😝

katka90
3. mar 2013

Moja mala je chorucka, celu noc kaslala a soplila...teraz sa jej az podarilo zaspinkat🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre