Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

saldi
6. sep 2017

Jasne. X krat Stare mesto. Petrzalka. Luzna Rovinka. Samorin. Hv. Kv.

lebera
7. sep 2017

@katarinka1986 A co vravis na skolku a ucitelky? Ste spokojni? Nasa ma 4 a mladsia 2, tak buduci rok by ich mohli vziat spolu.

aber
29. nov 2017

Ahojte prosím poradte zubára,ľudského ktorý nemá vysoké ceny🙏🙏🙏🙏🙏🙏

katarinka1986
6. dec 2017

@lebera ucitelky su uzasne! Natalka si ich zamilovala😉 skolka tiez super maju vela aktivit... ale vzali nas az teraz, nebolo miesto☹ buduci rok zaciname 1.triedu

lu_cia
7. dec 2017

Mile mamicky,
baby plávanie v x-bionic® sphere ČILISTOV - ŠAMORÍN pokračuje aj v novom roku, už od 9. januára 2018 v utorok!
Len do 24. 12. 2017 máme pre Vás DARČEK - VianočNovoročnú zvýhodnenú cenu o 20%, viď cenník: https://www.mobik.sk/sk/cennik/aqua-baby-plavan...

Ponúkame možnosť zakúpiť si aj vianočný voucher pod stromček, prípadne uhradiť Ticket poukážkami alebo kreditmi cez BenefitPlus. Viac info: 0904 977 007

Kurz raz týždenne, 8 lekcií, v utorky. Kurzy su v strednom bazéne 🙂
Rezervácie po bezplatnej registrácii na www.mobik.sk. Tešíme sa na Vás.

kozarica
8. dec 2017

Ahoj, utorky o koľkej? Ďakujem....

lu_cia
8. dec 2017

Zalezi podla veku dietatka, su 3 vekove skupiny. Zacina sa o 9.00, dalsi kurz o 9.45 a 10,30. Kludne mi zavolajte, rada vysvetlim, pozriem. 0904 977 007 Lucia.

monami
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bucecka
4. jan 2018

Baby, neviete, kde na okolí je dajakú kurz baby salsy alebo dačo premamicky s 2 mesačnými bábätkami?

citronely
24. apr 2018

baby, mamicky zo samorina - neviete nahodou co sa deje ze na gynekologii mudr janeka nedvihaju uz viac tyzdna telefon, neviete ci maju dovolenku? byvam mimo samorina - tak ci nahodou neviete. Dakujem krasne a pekny den 🙂

bucecka
24. apr 2018

@citronely nemusia mať dovolenku, tam sa ani ja hocikedy nedovolám

citronely
24. apr 2018

@bucecka tyzden?

renci777
24. apr 2018

@citronely ahojky, ak hladas dr sojakovu tak zastupuje v luznej Dr. Borosovu, dnes som tam bola. Maju toho dost, lebo supluju komplet ambulanciu v luznej teda sestricka + doktorka

citronely
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
citronely
24. apr 2018

@renci777 hladam tu vedlajsiu ambulanciu kde ja pisany janek, spodniakova a valuchova. Ale uz potom ma napadlo volat aj sojakovej, ze sa opytam ale tam tiez nikto nedvihal telefon.

renci777
24. apr 2018

@citronely viem ze janek je vo stvrtok v luznej, dnes mi to hovorila sestricka, nejak si striedaju tu ambulanciu v luznej

citronely
24. apr 2018

@renci777 asi maju fakt toho len vela, skusim este zajtra stastie 😊

markao
29. máj 2018

Dobry den, prosim Vas odporucanie na fajn detskeho zubara? Vopred dakujem za odpovede.

tinni
14. aug 2018

Kocky, neviete, ci je nejake cvicenie pre tehotne v Samorine alebo okoli (Luzna, Hamuliakovo...)? Dakujem

natali410
10. dec 2018

Pripájam sa aj ja nepoznáte prosím Vas nejaké aktuálne cvičenie pre tehotné V Šamoríne a okoli?

katka72
14. apr 2019

@natali410 zistili ste ci majúniekdd cvičenie? Ja už mám síce po pôrode ale hľadám niečo v okolo šamorina pre mamičky s deťmi 😊

saldi
14. apr 2019

@katka72 Dobry den,v Tik Taku vo Hviezdoslavove treneri cvicia aj s tehulkami.

saldi
14. apr 2019
saldi
14. apr 2019

@saldi skopirovala som:Dobry den, my sice nemame cvicenie pre tehotne, ale robime predporodny kurz vikendovy. Sme z rodinneho centra daisy v rovinke (fungujeme ako materske centrum).

katka72
14. apr 2019

@saldi ďakujem pekne my so synčekom sme už po skôr hľadám niečo s bábätkami 😊😊😊

saldi
14. apr 2019
lu_cia
14. apr 2019
1111zuzka
3. okt 2019

Ahojte,je tu nejaka mamicka zo samorina? Hladam kamosku pre moju 2,5r dcerku 🙂

1111zuzka
3. okt 2019

Ahojte,hladam kamosku pre moju 2,5r dcerku zo Šamorina🙂 najdem tu nejake kamosky pre nu? 🙂

zanalab
6. okt 2019

Ahojte .Chceme si kupit RD dost blizko pri cisicke odpadových vod.Ulice su tam Duhova alebo ulica Marie.Vie mi niekto povedat ako casto odtial ide zapach ku domom z tej cisticky? Dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre