• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

19. novembra 2016 
Aj ja sa tesim ked raz budem chodit na prechadzky. Len si neviem predstavit ako budem nosit kocik z tretieho poschodia a potom hore :sweat_smile: To iste bude namahave.
30. jan 2008 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kamoska ho mala v pivnici
30. jan 2008 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No keby si videla nasu pivnicu, tak by si aj ty dobrovolne nosila kocik hore. Pod schodami nam tam spava nejaky bezdomovec a v pivnici je taky smrad a tma, ze odkedy som ju videla prvy krat, tak sa tam znovu uz nikdy nechystam.
30. jan 2008 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:rolling_eyes: jaj, no tak to nie... blee
30. jan 2008 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo baby, mam navstevu, tilly :slight_smile:
30. jan 2008 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a ako dopadla??? vybavila?????
:sunglasses:
30. jan 2008 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly: vraj na gazdovskom rade ja uz zapisanych 13 deti a mozu zobrat 15 -- 14. je davidko... chapes to teda????
mali by sme skocit na tu veternu s krpcami... niekedy ...kedy mozes? zavolat tej riad a normalne si dohodnut stretko
30. jan 2008 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riaditelka tam bude dopoludnia tento tyzden, zajtra rano jej zavolam a opat mi bolo ucitelkou povedane, ze nic nezapisuju, ze zapis je v marci...
30. jan 2008 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ako vam zavidim aj ja cjcem uz chodit kocikovat a nie sa tu parit v praci.......sa mi uz naozaj nechce :frowning2:
30. jan 2008 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja asi jednu moju kolegynu zabijem ,cely den mi pije nervy! :angry: , hned rano mi pokazila naladu.....teraz sa mi trochu zlepsila a uz zasa...... a to ja si nedam hned tak pokazit naladu.......ale toto uz fakt nemusim! :confounded:
30. jan 2008 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som od nudy pozerala fotky zo svadobnej cesty :sunglasses: Taka nostalgicka polhodinka.............
30. jan 2008 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janet tak tilly nedopadla dobre :unamused: pokusali sme sa o vselico mozne, ale nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chrumi pekne jej vynadaj, aspon sa ti ulavi :wink:
30. jan 2008 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja uz pomaly pojdem domov. Nasla som dnes 2 spiatocne letenky do Pariza za 1980 Sk. Na april, tak by som konecne chcela ist. Len neviem ako to bude s tou manzelovou operaciou. Uplne mi to kazi plany :frowning2:
30. jan 2008 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak som kukla co ste sem pekneho popisali :grinning: :grinning: :grinning:

malinka sa kusok hra tak si aspon oddychnem mala by som trosku poupratovat mala ma vssade hracky ale nece sa mi :rolling_eyes:

by som spala, take je aj pocko :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2008 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bezi, diiiiky strašne moc, aspoň som sa neutopila v beznádeji :grinning: boli ste strašne zlaté a ja som vás tak rušila od práce... ma to mrzí...

janetka, neskočíme tam v piatok ráno? ale o dvanástej už musím byť v BA, takže tak okolo deviatej, desiatej ráno by sme tam mohli zbehnúť :wink:

kokso to decko čumí na včielku maju a páči sa mu to :grinning: konečne trošku normálnejšia rozprávka a v slovenčine, už mi ten minimax liezol na nervy
30. jan 2008 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak tu v albume su fotecky zo vcerajsej bullli :grinning: :grinning: :grinning:

krasnucke
30. jan 2008 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly: ok, mozme, ja jej skusim zajtra rano zavolat a dohodnut ten piatok rano

pozerala som fotky.. su super... esteze erika myslela na fotak.. :wink:
30. jan 2008 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erika: ja som si poobede zdriemla s krpcami..... tak dobre sa mi spalo :dizzy_face: a potom sme este isli vonkaj s tillyovcami
30. jan 2008 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
caute, tak my sme mali hrozny den - mam z maleho taku migrenu ze az :confounded: ja vam neviem ale dnes bol otrasny,

tilly kde najdem zajtra bez v skole?? Pojdem ju kuknut idem aj s krpcom
resp. bezaz kde ta najdeme???

Idem si dat zapisat znamku k Pinkovej a tu tam zastihnut to je zazrak....
30. jan 2008 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inak tilly mozes mi najst obchodny preistor na prenajom v Samorine (na kvetinarstvo) :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2008 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aruši, OK, popýtam sa ti na niečo, to v tescu nevyšlo? ani v tom nákupnom centre? a prečo chceš práve kvetinárstvo? máš tak rada kvetinky, alebo je to diera v trhu? :grinning:

idem dať krpca spať, dnes nespal, tak ho idem pichnúť do postele

inak janetka, domčovi tie multivitamíny nechutia, vyplul to...
30. jan 2008 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tilly tesco este nerobilo ani pohovory - tak to je zatim otvorene, v nakupaku to islo kvetinarstvo po znamosti takze paseee a v btc dome ma ojebkali a tees passeeee

a kvetiny su moja srdcovka :dizzy_face:
30. jan 2008 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly: tie shrekove?? jakubko si kazde rano sam jeden vyberie a spapa
30. jan 2008 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chruminka: a co to je za kolegyna?? to je hrozne sediet v kancli s niekym, s kym si nerozumies
30. jan 2008 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly mate v ponuke nejake byty aj v BA? kamoska zhana
a dobre ranko :slight_smile:
31. jan 2008 o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko.
fotos su ozaj supis.
31. jan 2008 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rankoooo tak ja uz som tiez hore dnes me mali taku klasicku noc teraz isli moje dve deti spat ( to druhe dieta je muz )
a ja vymyslam ze co budem vait
31. jan 2008 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, foto super. No ale eriku nikto neodfotil?
erika uz mas vymyslene, ze co varit? mne uz dochadza fantazia. baby trochu ma inspirujte.
31. jan 2008 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne uz dochadza fantazia,,mama pocit ze jeme stale to iste......vcera som robila zapekane cestoviny.
31. jan 2008 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko,
erika, ja tiez neviem co uvarit... tarhona sa vari a netusim co k nej, poradte okrem masa.. asi sojovu rostenku... :wink:
31. jan 2008 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok