• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

9. apríla 2017 
Kde sa vsetci podeli? Ani na MS nikdo ani tu nikdo :frowning2:
Sa tu budem bat sama....
4. feb 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani neboj, ja som tu aj na MS, veru tam skapal pes, neviem, kde sa vsetky nevesty flakaju :sweat_smile:
4. feb 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa nic nechce. Dnes som este nic neurobila. Len poriadok v sanonoch a na stole. Dnes sa mi velmi zle pozera na ten monitor. Toci sa mi z neho hlava.
4. feb 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani napodobne, boli ma hlava az hroza.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Migrena prisla? Tak ju poslli prec. Ja asi zdrhnem domov. Sef tu neni, tak mato laka.
4. feb 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani picla som si brufaca a hned je mi lepsie.. mne sa dnes tiez nechce, tak robim len najnevyhnutnejsie veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zdrham. Este zbehnem do Billy na centralu a pomaly sa budem kotulat domov.
4. feb 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte
no tenisove kurty som videla aj tam pri parku co je pomle a tenis by som si dala aj ja ale to necham na leto teraz staci squash a squash je tu pri nas na veternej a tiez aj aerobic

a ja mam tiez migrenu boli ma hlava jak kona to asi z toho ze sme v noci ela nespali a tžiez aj z pocasia
:rolling_eyes:
4. feb 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika na veternej je squash? isla by som.. na tenis ale hadam vytiahnem aj manzu.. pri tom pomlo nevies, co stoji prenajom kurtov?
4. feb 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dnes cvičiť nebola... zdrhla mi parťáčka, som zvedavá, či išla cvičiť :angry:

na veternej je squash, tam kde je ten aerobic, brušáky by som potrebovala aj ja, len dnes som odpísaná, zas sme lietali po obchodoch :angry: ale mám úlovok, kúpila som krpcovi nike za 600 Sk :grinning:
4. feb 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly ty si nakupny maniak :grinning:
4. feb 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko, my sme dnes spali vynikajuuuuco :dizzy_face:
5. feb 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. Ja som mala hrozne sny celu noc. Stale ma chcel niekdo zabit :confused: To preto, lebo som isla spat ked mi bolo zle a zaspala som....
5. feb 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa snívalo o škole :angry:
5. feb 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna skola strasi takmer stale.
5. feb 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly inak ako? este ziadna odpoved na tu ziadost?
5. feb 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez, nič... už som sa zvdala myšlienky na koniec štúdia v tomto roku :frowning2:
5. feb 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tilly doma si dnes alebo robis? videla som ti manzela a kokos vcera ste inak nabliskali bleska (oktavku) :sweat_smile:

janetka kedy idete na prechadzku?? Ja by som sla tak okolo piatej
5. feb 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: chcem ist vonkaj okolo piatej, len teraz zaspal kubko, tak ak donde manzel skor, pojdem len s matkom a ak neskor, tak pojdem s obomi.... :wink:
5. feb 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: s tym blyskanim to je teraz este ok v zime, ale cez leto... to uvidis, az ta to oslepi kazdy den :wink: nasa obyvka neni taka cista :grinning:
5. feb 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,.....som mala co robit kym som to docitala......

My v robote zablokovali konika.... :angry: ,spiny nemecke.......vsak som stihala aj robotu aj vsetko :frowning2:

Teraz sa sem dostanem az vecer ak sa mi este bude chciet.
Nieco na mna leze nam vcera v praci nekurili,ze praskol kotol.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz som zahajila liecbu,homeopatikami a bylinami,ale asi si este uvarim aj vinko....
Inac co stym stretkom? ste to nejako zahovorili. :wink:
5. feb 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chruminka: a kde to pracujes? :wink: mali ste vyfasovat nejake ohrievace :sunglasses:
ja s tym stretkom nemozem vyskakovat kazdy tyzden, ale ob tyzden preco nie...takze buduci tyzden utorok?
5. feb 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: no tak dnes si mala moznost vidiet nasu "ulicu" v plnej parade, dufam, ze si sa nezlakla. Teraz sme dosli domov, jakubko s hovienkom na topankach, tak pekne periem cele topanky aj overal.
5. feb 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic nam nedali a tak sme cely dem mrzli.....

mate este niekto skype..... s Erikou sme si uz pisali.....vsak nemusime si volat
:grinning:
5. feb 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam skype v robote, ale len na pisanie, nemam mikrofon..
a mne nikto neodpovedal, ze kde a co stoji ten tenis pri pomlo :sweat_smile:
5. feb 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chruminka: mam aj ja skype... poslem ip
5. feb 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez: ja netusim...
5. feb 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budúci utorok, aj pondelok je OK, ale radšej utorok, lebo ráno idem na GTT a po 18stej by som nemala nič jesť ani piť sladké, takže ani alkáč nie... tak radšej ten utorok a mliečňaky, mohli by sme ísť pešo, čo poviete? ak by nebola moc kosa? by sme si zobrali nejaké vínko alebo niečo do plastových pohárikov a po ceste by sme ešte čo to popili :grinning: my sme tak v lete chodili s pohárikmi večer po ulici :grinning:

kašlite na skype, veď máme koňa, zatial fičí...
5. feb 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda v utorok 12.2.08 o kolkej a kde zasa v Baste?
5. feb 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môže byť, môžme tak ako minule, či skôr?
5. feb 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok