• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

26. februára 2017 
AHOJ CHRUMINKA...TAK SOM DNES VOLALA S HENRIETOU....BLA PREKVAPENA KED ZOCILA FOTKY S NASHO POSEDENIA...SVET JE MINI....
11. feb 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z NASHO....ACH JAJ SOM JA ALE
11. feb 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je nejaká snž zajtra ochotná kočíkovať? :grinning:
máme tri deti, tri kočíky, ale len dve kočíkovačky, takže potrebujeme niekoho ku kočíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

janetka, tak môžme ísť len po ttb, skočila by som tam vložiť peniaze sabinke (mys), a išla by som k tomu mäsiarovi, čo je tam, ale ja chcem ísť s kočíkom, možno odbehnem aj niekam ďalej, do renaju a tak, uvidím podľa toho, či bude chcieť domčo sedieť v novom :grinning:
11. feb 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby a kedy idete dnes kocikovat do mesta?? Pridali by sme sa
12. feb 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: tak kocikovanie sme na dnes zrusili, lebo je tam dost zima a nenasli sme ziadnu kocikovaciu obet, tak kubko by musel ist peso a v tej kose by to nezvladol..ale mozte dobehnut k nam, tilly dojde o 10.00
12. feb 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj niekdy inokedy, dala som maleho mamine bo som tam musela ist a ona ze mi ho poobede dokocikuje tak mam tri hodiny pauzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby nejdete o takej stvrtej na vychadzku??? Tilly, Jarka???
12. feb 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly haloooo som dens traposila pre Lackovicovou, lebo som sa ti isla pytat na ten termin a ona vysvetluje, vysvetluje a potom zahlasi, ze sak si jej volala rano :sweat_smile:
12. feb 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky

tak mi sme chory aj frederika aj ja tak sme strasne mrzuty nic neviem spravit ale ani nevladzem :rolling_eyes: :frowning2:
12. feb 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika: skore uzdravenie vam prajem
aruska: my sme boli v tom case vonkaj, len sme si necitali tentok odkaz
12. feb 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez, hej, dovolala som sa jej :grinning: , len už som ti to nestihla napísať, kurnik, asi by sme si všetky mali vymeniť aj telefóny, lebo dnes som bola bez PC, len chvíľku som bola u janetky na PC vybaviť najnutnejšie veci...

aru, boli sme, aj sme ťa videli, len boli sme na vedľajšej ulici a už sme pomaly išli domov, lebo bola straaaašná kosa
12. feb 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: esteze si zatrhla ten nas vylet, sak by som tam zomrela od unavy, uz som dala kubka spat, ako nahradu sme mu dali autodrahu z minulych vianoc :grinning: , aby sa s nou uz hral a to je taky smejd, ze tie auticka z toho vyletuju, tak este vacsie nervy :cry: ale uz je v posteli a spinka
12. feb 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Janetka, asi neskoro, ale mam asi 10 t.c. na upratovanie, mozem posunut.
Boli sme so starsou na zapise do skoly v sobotu, tak ma zazitok. (Boli sme aj v piatok v BA a este pojdeme - nieje nad vahavu mater :rolling_eyes: ). Potom v meste obzerala, ci maju aj ine deti taku tasticku, co tam dostala - a nasla jedno dievcatko. Aruska, tvoja mama nebola pri zapise?
13. feb 2008 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krokodiil: tak mi ho do IP kontakt na nejaku ktoru mas referencie, resp. osvedcenu... dikes
13. feb 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krokodiil: joj, tak mala sa uz tesi do skoly, co? no to my uz teraz rozmyslame s tilly ci by bola lepsia skola v BA alebo v samorine :grinning: tak ti verim,z e si vahava
13. feb 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak ja som sa dnes pustila do umyvania okien, uz mam cele prizemie ale vrch uz necham na vikend to akoze neutrhnem sa dnes :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. feb 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska, fíííha, ja nie som schopná ani zavolať si pani na okná a nie, aby som ich ešte umývala sama :grinning:

otrasné počko je tu, v BA je krásne slniečko :angry:
13. feb 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridem ti tilly umyt tie okna? postrazis danyho a ja umyjem :grinning:
13. feb 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby dajte tip na valentina pre muza, co davate???? :rolling_eyes:
13. feb 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kúpila také tričko, ale celé je to hovadina, ten valentín...

aruska, berieeeem, ale ty si asi náš dom nevidela zo zadu, že? :grinning: je tam okno 4,5 x 2,7 m :grinning:
13. feb 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: kattum ma uz chlapceka riska, vies?
13. feb 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska: nemozem to tu napisat, co ked si to precita :grinning: poslem ti ip :grinning:
ty sa mas s tymi oknami..... aj ja cem mat uz umyteee
13. feb 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, viem :wink:

ozaj, čo s tou podvodníčkou? myslím tú majiteľku tej superškôlky... :angry:
13. feb 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som jej aj vecer a nic.... tak neviem ake dalsie kroky podnikneme, jedine jej nechat odkaz v skolke v ruzinove
13. feb 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, neviem, skúsim zavolať hele a opýtam sa
13. feb 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallooo aruska...nezasla by si zajtra okolo jednej vyvencit Danyho?Erika je chora a ja tu na tej dedine asi skonam od nudy....ozaj bola si hrat?nasiel sa termin aj pre nas?ak by sa ti teda chcelo,tak mi posli sms,bo asi nebudem pri pc....maj pekny vecer....
13. feb 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte zeny, ako valentinujete? my nijako nastastie :grinning:
14. feb 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, nejaké je to tu nudné, my tiež nevalentínujeme, stahla som flašku vínka, tak dobrúúúúúúúúúú :grinning:
14. feb 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte nejak to tu zase vymrieva co je kde ste babenky??? :rolling_eyes:

my sme tiez moc nevalentinovali doteraz sme chodili na veceru ale teraz ako mame malu uz nie sme len s nou :grinning:
15. feb 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam tolko roboty, ze neviem co skor.. nehovoriac, ze som sa este nezacala ucit na statnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok