Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

aruska
autor
17. dec 2007

bebaz ani mi nehovor EUspr ani neviem z coho sa to budem ucit, prednaska stala za houby, vsak som sa po statkach tesila ze spravko ani vidiet nechcem a tot ho zasa nieco. Vsak statka som spravila na 3krát 😀 😀 😀 😀

bezaz
17. dec 2007

ani nehovor.. my sme mali bakalarky z obchodu, takze ma to caka teraz, mam ju ako poslednu statnicu v maji
inak sa mi zda, ze mam nieco vypracovane na to eu spravko, mozem sa ti pozriet

aruska
autor
17. dec 2007

jeej ja ti opacne pisem nick.
joj ak sa ti chce, mne nieco prislo mailom.
A bezaz nepozname sa? Ja som rodena Samorincanka, rodena Jurčovičová, a krstnych mam Schanzovych
😀 😀 😀

erika1983
17. dec 2007

no vidim ze tu sa vo velkom zoznamujete no tak ja som z V.Krtisa viete kde to je co 😀 😀 😀

bezaz
17. dec 2007

aruska kdeze, ja som povodom z bojnic 😉 samorin sme si s muzom vybrali, lebo je blizko BA a boli tu este v tom case relativne nizke ceny bytov..
aruska posli do IP maila, ked nieco najdem preposlem

erika1983
17. dec 2007

ahoj bezaz tak v piatok dojdes???

bezaz
17. dec 2007

erika rada, ale nebudem moct.. o pol jednej 😉

erika1983
17. dec 2007

mozes sa pridat aj neskor my budeme v meste tak min do pol 5 lebo este si zvykneme sadnut na kavu 😀 😀 😀

tilly
17. dec 2007

aruska 😀 😀 😀 😀 akurát som mala rozpísanú vetu, že či ste to vy s tým veľkým psom, keď som si všimla, že si to tu napísala 😀 😀 😀 😀

krásneho bocianika ste mali 😉

a inak, koľko je nás tu šamorínčaniek, právničiek ? 😲

by sme si občas mohli aj pomôcť 😉

aruska
autor
18. dec 2007

tilly no jo, to je taky zvyk v strednom Rakusku tie bociany davat pred domy, tak sme si pozicali, teda moj tato pozical od znameho. 😀 Dakujeme inak aj mne sa pacil.

Tak ja poznam aspon 4 pravnicky - nepravnicky v Šamorine 😀 😀 teda uz aj s bezaz.

Dnes sme mali hroznu noc, 😔 maly celu noc mrncal a vstal s obrovskym revom o piatej rano... no hruza, ked uz toto nie su zuby, tak si neviem predstavit co bude potom 😎 😖 😖 😖

bezaz
18. dec 2007

tilly tak ja sa este za pravnicku nepocitam 😉
aruska navarit makovy odvar sup sup 😉

bezaz
18. dec 2007

aruska inak pozerala som ti to EU spravko, v compe som nic nenasla, este skusim pozriet doma, alebo vypytat od spoluziakov, viem, ze sme to mali 😉

aruska
autor
18. dec 2007

bezaz, dik, uz si v praci alebo z domu?

aruska
autor
18. dec 2007

jaj vo stvrtok mam skusku s Podnikovej eko tak by som sa na to uz mala pozriet. Dnes ide Dany k babke poobede tak neviem ci mam spat alebo sa ako zombiee ucit 🙄 😀 😀 😀
asi si hodku pospim a potom sa do toho pustim
fuj som pozerala z toho eu spravka mam 40 stran, tak to ani neprecitam nie to este sa naucit 😠 😠 😠

bezaz
18. dec 2007

uz makam 😝
urcite si pospi.. ja sa nedokazem ucit, ked som unavena.. s kym mate to spravko? s bernym pekarom?

aruska
autor
18. dec 2007

nejaky plačka miroslav alebo tak dajako 😕
no idem ja chrapat a potom tlacit do kecky

bezaz
18. dec 2007

aruska to je kto? taky na spravku je? 😲

tilly
18. dec 2007

aruska, európske právo? my sme to mali ako PEMI, určite to niekde mám, kuknem a buď pošlem mailom, alebo ti to prinesiem vytlačené (ak som to nedala minulý rok kolegyni)

aruska
autor
18. dec 2007

tilly europske som uz mala totok je europske spravne pravo, tilly ty si este studentka alebo uz vystudovana

bezaz ani nehovor to ja ti ani neviem akych asistentov to posielaju prednasat - potom to nema ani hlavu ani patu 🙄 😀 😀 😀

joj ale uz drtim eko a vidim to tak na pohodu ze az, asi idem vyvesit co mi pracka vyprala bo sa unudim pri deleni majetku 😨 😀 😀 😀 😝

bezaz
18. dec 2007

aruska opytam sa sekretarky na spravku kto to je 😉

tilly
18. dec 2007

jaaaj, tak to nepomôžem, ja som taká večná študentka 😀 😠 mala som končiť minulý rok 😒
ekonomické predmety sú celkom OK, ani skúšajúci z toho nerobia vedu, si pamätám základy účtovníctva, tí čo mali šajnu, to mali za 1 a tí čo vôbec nevedeli o čo ide za 3...

erika1983
18. dec 2007

no ahojte akurat sme sa vratili z prechadzky krasne nas vystipalo dnes som videla len 4 kociky v meste asi mamicky zamrzli doma 😀 😀 😀
alebo sa ucia podnikovu eko 😀 😀 😀

tilly
18. dec 2007

alebo lietajú po obchodoch a nakupujú darčeky, alebo upratujú 😀

no dobre, letím niečo urbiť, lebo v decembri som ešte nič neurobila a január vyzerá tiež blede, keďže bude skúškové

bezaz
18. dec 2007

mna caka uz "len" diplomovka a statnice.. v piatok mam volno, tak sa konecne dostanem k umyvaniu okien 😝

erika1983
18. dec 2007

bezaz to mozez aj ku mne ja tiez potrebujem umyt 🙂
😝

bezaz
18. dec 2007

erika jasneeeee... este ze mi muz zakazal dve okna umyvat, lebo ich otvorim a uz nikdy viac nezavriem... 😝 ostavaju mi uz len dvoje dvojkridlove balkonove dvere a tie okna zvnutra 🙂 nemam nic napecene, pobalit darceky treba... no jooo

aruska
autor
18. dec 2007

bezaz 😀 😀 😀 😀
ja mam nastastie po oknach - teda su umyte, darceky zabalene, v piatok vecer napecem, v sobotu dorobime detsku izbu (teda dufam - musim sa Ivkovi vtierat aby spolupracoval) v nedelu ozdobim stromcek a mozu byt viaaanocceeeee 😀 😀

erika1983
18. dec 2007

arus ty si sikula

bwezaz namiesto tych tvojich dvoch okien pod umyt tie moje 😀 😀 😀

bezaz
18. dec 2007

erika 😉 to ti radsej pokocikujem krpatu 😀
domace prace, to je moje 😝

eji
18. dec 2007

baby,. mozem sa spytat, nie ste tu niektora aj mimo samorina?napr. bac, rohovce, trnavka, macov, blatna na ostrove???
totiz do trnavky chodime velmi casto a sme tam cele leto, ze ci bude mat Kubik nejaku kamaratku, alebo kamarata 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre