Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
19. feb 2008

Tak nic. Ja teda pojdem behat. Musim sa trochu zacat hybat, lebo za chvilu sa budem kotulat.

chruminka
19. feb 2008

ahojte,
tak my sme uz konecne vcera vymalovali obyvacku a dnes nam maju doniest podlahu... 😝
pomalicky to uz zacina nejako vyzerat
😀 som bola s toho bordelu na nerv
Citam,ze zatial tu v Samku ziadna nova tehulka 😒

Bezaz gratulujem......

tilly
19. feb 2008

janne, my sme boli včera na aerobicu, bolo super, úplne mokrá som odchádzala

janetka, že len štátnice 😀 u nás tie štátnice nie sú také jednoduché, preto sa na ne neponáhľam 😀

bez, potom všetky materiály archivuj, rada ich potom po tebe preberiem 😀

krokodíl, nemáte ten satelit zle nastavený?

chruminka, nejako sa to tu s tými tehulkami zastavilo, už tu nie je žiadna, tak by sme mali asi otehu všetky naraz 😀

janetka
19. feb 2008

krokodiil: mam kontakt na uja stelovaca satelitov, chces? 😉

janetka
19. feb 2008

bez: a vy ako skola nemate k dispozicii nejake kurtiky?? 😀

janetka
19. feb 2008

vsreky mame rakety a nemame ani jeden kurt .. dame spagat tuna cez ulicu a ideme na to ...
tillY. a ten kurt za nasim domom by nam neprenajali??

janne6969
19. feb 2008

A kde sa da ist na aerobik? By som dnes isla. Neva ze sama. Hadam to nebude po madarsky a nejako to prezijem 😉

bezaz
19. feb 2008

jani inak kam si chcela ist na ten tenis? dnes som sice nepouzitelna, ale inokedy
tilly jasnacka, archivujem 😀 to vies, dovtedy sa aj tak zmeni legislativa najmenej 3x 😝

tilly
19. feb 2008

janne, nie, nikde to nie je po maďarsky, ak vydržíš, tak my ideme zajtra s babami na veternú, tam ako je squash...

inak sa cvičí ešte tam zo zadu ako je poliklinika, neviem to vysvetliť, vchod je z takého parkoviska, myslím, že je to školská ulica

bez, jasne, viem, že sa to bude ešte 100 krát meniť, ale aspoň tie všeobecné časti, to sa zas tak často nemení 😉

janne6969
20. feb 2008

Ahojte. Tak ide sa dnes cvicit? Hadam mi uz vecer bude trochu lepsie, by som sa pridala.

janne6969
20. feb 2008

No vidim ze dnes sa toto forum uspesne ignoruje ☹

janne6969
20. feb 2008

Tak aby ste vedeli aj ked ste tu cely den neboli, tak ja pojdem na tu veternu. Som nasla na nete ze o siedmej sa cvici, tak hadam to tak bude.
Vidime sa tam.

bezaz
20. feb 2008

jani ako si dopadla?
mna skolila nadcha, nejaka debilna viroza 😝

tilly
20. feb 2008

janne, nemala som celý deň pc, ale nebola si cvičiť, že? lebo som ťa tam nevidela...

janne6969
21. feb 2008

Nebola som, priznavam sa. Vecer som si o pol siestej na chvilu lahla k telke a zobudil ma az muzo, ked sa o osmej vratil z prace. Tak som len na chvilku vybehla na stepper.

janetka
21. feb 2008

tilly: ja mam svalovicu na "trislach" z tej skakajdy, ako keby som sexovala tri dni vkuse 😀

erika1983
21. feb 2008

a jarka aj ty si bola na aerobicu ????

janne6969
21. feb 2008

Ale nabuduce isto pojdem. Teda ak to neprespim 😅

cieloo
21. feb 2008

ahoj Erika....dakujem za cislo...este pockam co a ako...Oskar mal opat v noci teplotu 40,1 som z toho hotova...a vam sa ako vodi?

tilly
21. feb 2008

janetka, vidíííš, ja som hovorila, že je to zaberák jak hovado 😀
ono sa to nezdá, lebo si v pohodičke skáčeš a zrazu na druhý deň sa ledva postavíš, mňa z toho bolí vždy chrbtica a brucho...

erika, jarka len u nás skákala, ju aerobic nebavííí (tichý bonz) 😀

janne6969
21. feb 2008

A kedy sa chystate nabuduce? Lebo ja sa sama do toho nedokopem.

tilly
21. feb 2008

v pondelok o 19,00

tilly
21. feb 2008

jeee, janetka nahodila si foto? krásne

janne6969
21. feb 2008

Tak v pondelok. Dufam....

tilly
21. feb 2008

čo povieš na toho môjho chlapa??? 😀 on sám, iniciatívne vbehol do škôlky a zapísal naše deti, sranda, že? 😀

treba tam zajtra doobeda asi zbehnúť, vraj majú zajtra poradu na školskej rade a potom budú mať vyvesený papier o zápise, tak možno zajtra poobede, alebo v pondelok, alebo v utorok, alebo tak nejak, treba tam ísť supovať, kedy nám dajú do ruky prihlášku...

umyla ti okná? je u teba ešte? lebo nám to zajtra nevyhovuje, aby som jej nemusela volať...

tilly
21. feb 2008

ups, som myslela, že píšem IP 😅 😕 🙄

tilly
21. feb 2008

nejako to tu viazne
bezi, učíš sa? nezávidím, ale tiež ma to čaká 😝

tilly
21. feb 2008

a čo nám to tu lieta po oblohe??? 😲

inak, rada vediem monology

janetka
22. feb 2008

tilly: tak ti ho prerusim... 😉 dnes chod po obede autom okolo skolky.. v prip. v pondelok dopoludnia tam mozme ist.. 😉 no zlaty je ten tvoj chlap,a ky zaujem prejavil... som mu minule spominala, ze vzdy ked pojde okolo musi cumakovat na dvere, a zobral to este vaznejsie ako som myslela 😉
JA SOM SI myslela, ze ake bude slnecne pocasie a stale je pod mrakom, kurna...

chruminka
22. feb 2008

ahojte,
ako to citam tak vy vstky sportujete len ja nie! 😀
ked ja som taky sportovy antitalent........nie som vobec na sport 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre