• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

16. júna 2017 
baby vy budete take vysportovane ze sa budem aj hambit prist na stretko.... :unamused:

inac pekny vikend
15. mar 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrumi, nehrozííííííííííííí :grinning:
15. mar 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. mar 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa poráááža, na veľkú noc hlásia non stop dážď :angry:
15. mar 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly normalka, ved sa musim ucit nie? :sweat_smile:
16. mar 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezaz: AKO SA citis?? mas aj ranne nevolnosti?
16. mar 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janet mam neskutocne nervy a stres :stuck_out_tongue_closed_eyes: vobec sa mi neda ucit, v robote mam pocit, ze robia vsetko pre to, aby som sa musela aj tie dva dni, co som doma a mam sa ucit, myslela len na robotu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma depku, sorry :rolling_eyes:
zajtra idem na odbery, dufam, ze bude vsetko ok.. nevolnosti ani nie, mam hrozne koliky
16. mar 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez, kedy máš prvú štátnicu?
16. mar 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly 28.3.
16. mar 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, no, to je ešte čas... budeš sa aj cez VN učiť, že?

mňa tak serie to počko, úplne neskutočne, teraz zmenili predpoveď na ešte horšiu :angry:
16. mar 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, je toho neskutocne vela.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem, ci je este cas.. :rolling_eyes:
jedine, co ma tesi je, ze v utrok pridu montovat vstavanu skrinu, aspon volaco.. dufam, ze bude pekna, inak ma slak trafi
16. mar 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude pekná, prečo by nebola :wink: ma serie toto počasie neskutočneeeeeeeeeeeeeeee

a čo máš, občana? je toho veľa, fuj, nechcelo by sa mi teraz učiť, neviem, či sa mi niekedy bude chcieť, asi sa na to vykašlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly hej, obcana mam prveho.. 200otazok :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to stihnem a cez VN budem uz len opakovat.. z tohto pocasia ma ide slak trafit, clovek by len spal :rolling_eyes:
16. mar 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez, ty by si spala, nech je počko akékoľvek, či nie? ja si pamätám, že prvé tri mesiace som okrem grcania len spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

janetka, no dobre to dnes dopadlo :grinning: ja že aká nudná nedeľa, ale takúto akcošku som teda nečakala, bolo to supeeeer :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. Aka depresivna nalada. Mne to pocko az tak velmi nevadi. Ja som unavena aj ked je slnko. Asi trpim nejakou spavou chorobou. Ale muzo si uz zvykol :wink:
17. mar 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janne: pri detoch ta spava choroba hned prejde, neboj :wink: aj ked je pravda,ze mojho manzela nepresla... :wink:

jaj, opisem vam co teraz robim, matko krici na terase v kociku, vypadol mu dudlik, z obyvacky krici jakubko mama pomoz mi, tak dam rychlo matkovi dudlik, utisim ho, kubko stale krici, idem do obyvacky, pomaham kubkovi, a uz matko zas place, vypadol mu dudilik, utekam za matkom, jakubko opat krici, ze mu nieco nejde.. a toto sa zopakovalo asi 5x, no neporazilo by vas...?! esteze fakt to slnko svieti :sunglasses:

tilly: veru, cervena som bola este aj ked som sla spat... :wink:
aby ste vedeli o com sa bavime s tilly, vcera zacalo dost prsat, tak som o pol piatej vybehla s matkom von, ze rychlo zaspi , sup s nim na terasu, ale stretla som tilly s maxom, tak sme urobili kolecko, postazovali sa na vsetko mozne, stretli sme dalsich susedov, a skoncili sme u nich v garazi, pridali sa dalsi susedia, takze uz nas bola plna garaz, dvaja retrievery, dve deti, z toho dominika ficak v garazi na bicykli, kocik s matkom pod schodami a mali sme party :grinning: dosla som domov o osmej cela vysmiata :grinning:
17. mar 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika ficak = dominik fical :grinning:
17. mar 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne, ze bolo veselo :wink:
17. mar 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, bolo super, takéto neplánované akcie mám najradšej :grinning: hlavne, keď došli susedia van goghovci :grinning: mne je to van gogh strašne smiešne stále, šibe mi
17. mar 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo je zas vonku?????? :astonished: ráno som išla, slniečko, tak som sa zaparkovala dobre ďaleko, mám len sačko na sebe :astonished:
no vidím to na dobré prechladnutie dnes :angry:
17. mar 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru. Katastrofa. Ani sa mi na obed nechce ist. Asi tu radsej zomrem hladom.
17. mar 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, chodite aj na bicykel???
17. mar 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji: my sme chodili, ale ako mam teraz druhe babatko, tak sa nedostanem, jedine az navecer
17. mar 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam ste chodili??ja zvyknem do kyselici a tam prejdem aj s malym cez kompu do vojky a ideme na jazero, tam zvykneme hadzat kamienky do vody...
samozrejme, ked to pocasie dovoluje
17. mar 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA zvyknem na kolieskovych. Ale vo Vojke ma muzo chatu, tak tam zvyknem behavat. Teda zvykla som minuly rok :wink:
17. mar 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
behavt??to ako priamo zo samorina?alebo z tej vojky..vo vojke maju aj dobru kofolku :sweat_smile:
niekedy tam mozme porandit :grinning:
17. mar 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nie zo Samorina. Vsak by som tak dusu vyplula. Ale okolo toho jazera, ked sme na chate. Mozeme niekedy porandit. Ked bude konecne pekne.
17. mar 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad bude co najskor..hehe, ano porandime a ty pekne budes mat na starosti mojho kubika :grinning: , nech si mamnka oddychne :sweat_smile:
17. mar 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja nech trochu potrenujem, nie? Tak potom sa ozvi a vyrazime.
17. mar 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len to počkooooooooooo, kedy už bude konečne teplo :angry: som tak nasr., hrozne z tohto nechutného počasia
17. mar 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok