Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

chruminka
15. mar 2008

baby vy budete take vysportovane ze sa budem aj hambit prist na stretko.... 😒

inac pekny vikend

tilly
15. mar 2008

chrumi, nehrozííííííííííííí 😀

chruminka
15. mar 2008

😵 😉 😀

tilly
15. mar 2008

mňa poráááža, na veľkú noc hlásia non stop dážď 😠

bezaz
16. mar 2008

tilly normalka, ved sa musim ucit nie? 😅

janetka
16. mar 2008

bezaz: AKO SA citis?? mas aj ranne nevolnosti?

bezaz
16. mar 2008

janet mam neskutocne nervy a stres 😝 vobec sa mi neda ucit, v robote mam pocit, ze robia vsetko pre to, aby som sa musela aj tie dva dni, co som doma a mam sa ucit, myslela len na robotu.. 😝 ma depku, sorry 🙄
zajtra idem na odbery, dufam, ze bude vsetko ok.. nevolnosti ani nie, mam hrozne koliky

tilly
16. mar 2008

bez, kedy máš prvú štátnicu?

bezaz
16. mar 2008

tilly 28.3.

tilly
16. mar 2008

jaj, no, to je ešte čas... budeš sa aj cez VN učiť, že?

mňa tak serie to počko, úplne neskutočne, teraz zmenili predpoveď na ešte horšiu 😠

bezaz
16. mar 2008

jasne, je toho neskutocne vela.. 😝 neviem, ci je este cas.. 🙄
jedine, co ma tesi je, ze v utrok pridu montovat vstavanu skrinu, aspon volaco.. dufam, ze bude pekna, inak ma slak trafi

tilly
16. mar 2008

bude pekná, prečo by nebola 😉 ma serie toto počasie neskutočneeeeeeeeeeeeeeee

a čo máš, občana? je toho veľa, fuj, nechcelo by sa mi teraz učiť, neviem, či sa mi niekedy bude chcieť, asi sa na to vykašlem 😝

bezaz
16. mar 2008

tilly hej, obcana mam prveho.. 200otazok 😝 snad to stihnem a cez VN budem uz len opakovat.. z tohto pocasia ma ide slak trafit, clovek by len spal 🙄

tilly
16. mar 2008

bez, ty by si spala, nech je počko akékoľvek, či nie? ja si pamätám, že prvé tri mesiace som okrem grcania len spala 😝

janetka, no dobre to dnes dopadlo 😀 ja že aká nudná nedeľa, ale takúto akcošku som teda nečakala, bolo to supeeeer 😀 😀 😀

janne6969
17. mar 2008

Dobre ranko. Aka depresivna nalada. Mne to pocko az tak velmi nevadi. Ja som unavena aj ked je slnko. Asi trpim nejakou spavou chorobou. Ale muzo si uz zvykol 😉

janetka
17. mar 2008

janne: pri detoch ta spava choroba hned prejde, neboj 😉 aj ked je pravda,ze mojho manzela nepresla... 😉

jaj, opisem vam co teraz robim, matko krici na terase v kociku, vypadol mu dudlik, z obyvacky krici jakubko mama pomoz mi, tak dam rychlo matkovi dudlik, utisim ho, kubko stale krici, idem do obyvacky, pomaham kubkovi, a uz matko zas place, vypadol mu dudilik, utekam za matkom, jakubko opat krici, ze mu nieco nejde.. a toto sa zopakovalo asi 5x, no neporazilo by vas...?! esteze fakt to slnko svieti 😎

tilly: veru, cervena som bola este aj ked som sla spat... 😉
aby ste vedeli o com sa bavime s tilly, vcera zacalo dost prsat, tak som o pol piatej vybehla s matkom von, ze rychlo zaspi , sup s nim na terasu, ale stretla som tilly s maxom, tak sme urobili kolecko, postazovali sa na vsetko mozne, stretli sme dalsich susedov, a skoncili sme u nich v garazi, pridali sa dalsi susedia, takze uz nas bola plna garaz, dvaja retrievery, dve deti, z toho dominika ficak v garazi na bicykli, kocik s matkom pod schodami a mali sme party 😀 dosla som domov o osmej cela vysmiata 😀

janetka
17. mar 2008

dominika ficak = dominik fical 😀

janne6969
17. mar 2008

Hlavne, ze bolo veselo 😉

tilly
17. mar 2008

hej, bolo super, takéto neplánované akcie mám najradšej 😀 hlavne, keď došli susedia van goghovci 😀 mne je to van gogh strašne smiešne stále, šibe mi

tilly
17. mar 2008

to čo je zas vonku?????? 😲 ráno som išla, slniečko, tak som sa zaparkovala dobre ďaleko, mám len sačko na sebe 😲
no vidím to na dobré prechladnutie dnes 😠

janne6969
17. mar 2008

No veru. Katastrofa. Ani sa mi na obed nechce ist. Asi tu radsej zomrem hladom.

eji
17. mar 2008

baby, chodite aj na bicykel???

janetka
17. mar 2008

eji: my sme chodili, ale ako mam teraz druhe babatko, tak sa nedostanem, jedine az navecer

eji
17. mar 2008

a kam ste chodili??ja zvyknem do kyselici a tam prejdem aj s malym cez kompu do vojky a ideme na jazero, tam zvykneme hadzat kamienky do vody...
samozrejme, ked to pocasie dovoluje

janne6969
17. mar 2008

JA zvyknem na kolieskovych. Ale vo Vojke ma muzo chatu, tak tam zvyknem behavat. Teda zvykla som minuly rok 😉

eji
17. mar 2008

behavt??to ako priamo zo samorina?alebo z tej vojky..vo vojke maju aj dobru kofolku 😅
niekedy tam mozme porandit 😀

janne6969
17. mar 2008

No nie zo Samorina. Vsak by som tak dusu vyplula. Ale okolo toho jazera, ked sme na chate. Mozeme niekedy porandit. Ked bude konecne pekne.

eji
17. mar 2008

snad bude co najskor..hehe, ano porandime a ty pekne budes mat na starosti mojho kubika 😀 , nech si mamnka oddychne 😅

janne6969
17. mar 2008

A ja nech trochu potrenujem, nie? Tak potom sa ozvi a vyrazime.

tilly
17. mar 2008

len to počkooooooooooo, kedy už bude konečne teplo 😠 som tak nasr., hrozne z tohto nechutného počasia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre