Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
17. mar 2008

Tilly ja dnes nejdem cvicit. Vobec sa mi nechce. Najradsej by som lezala. Uz aj to sedenie ma unavuje.
Radsej navarim muzovi veceru 😉

eji
17. mar 2008

hehe...tak snad uz aj to brusko ti coskoro pribudne, nech nemusis behat potom len za mojim 😉

eji
17. mar 2008

tilly, s tebou som raz tusim bola na stretavke 😉

bezaz
17. mar 2008

jani ozi a nebude niekedy teraz testovanie?
aby som nieco nezmeskala
baby dnes som bola u doki, objednala ma na 28.4. na poradnu.. hmm dovtedy nic 😕

erika1983
17. mar 2008

no ja som tu uz dlhhhooo nebola

bez gratulujeme 😀 😀 😀

no moja hviezda mi akurat proňtestuje v postielke ze nece spat tak reve ale dufam ze ju to prejde
no to pocsie aj mne lezie na nervy ja mam zajtra squash tak sa uz tak tesim aj ked nebudem vidiet zaciatok ordinacie ale neva 😉

tilly
17. mar 2008

eji, áno, tuším to bolo na mikuláša 😉
erika a kde si sa ukrývala?

bez, zvykaj si, na začiatku sa chodí raz do mesiaca, potom raz za tri týždne, potom raz za dva, potom každý týždeň 😉

bezaz
18. mar 2008

tilly no dik, teraz sa najviac oze nieco stat a ona ma objedna pomaly za 6tyzdnov? ale asi som prehnane uzkostliva

eji
18. mar 2008

tilly, ajsne, v tej cajovni...som sa smiala na tej visacke, ze tilly man

janetka
18. mar 2008

eji: chodili sme na hradzu, ale nie tak daleko, hore dole, maly zaspal hned v sedacke, vylozila som ho na breh dunaja a slnili sme sa .... 😉

janetka
18. mar 2008

aruska: ako kupelna??? My uz mame muriky, aj vodu natahanu, dnes nam tu vodu tahali, booze tolko mam vsade prachu.. a matko spiaci je dnes matko nespiaci, tak som ho sla okupat zas voda bola este hrdzava, tak katastrofa co tu stvaram... uz len obklady vypocitame, dokupime a mozme finisovat, vana, umyvadlo, baterie su uz doma,ani som necakala ze to pojde tak rychlo

aruska
autor
18. mar 2008

tilly inak k tomu vasmu psovi, niekdy min tyzden aj tuna na Arusku cez plot sa okunal ale ona mala zaracha - bola na retazi bo usla - svina. Tak si chlapec ani nevrzol 😀 😀 😀 😀

aruska
autor
18. mar 2008

janetka ni mi nehovor, taka som nasrana, uz mame vsetky steny vystavane - teda uz len kachlickovanie treba - keketi zobrali peniaze, vykachlickovali dve dokopy hovno (dve steny) a uz nedosli a ani NEPRIDU. KOKOTI akoze dovi dopo. Spytaj sa tych tvojich kachlickarov ci by nam potom po vasn nedosli dokachlickovat... pjossiiiim. Ozaj inak kto vam kachlickuje???

tilly
18. mar 2008

aruska, nášho tupého psa mi ani nespomínaj, ten zdrha pravidelne susede, ja ho ignorujem, strašne mi lezie na nervy...

to fakt vám zdrhli??? 😕 😠 inak, dlho vás nebolo vidieť...

janne6969
19. mar 2008

Dobre ranko.
Sa to tu nejako rozbehlo 🙂
Juj taka som unavena. Ale ak dozijem vecera, tak pojdem dnes cvicit.

tilly
19. mar 2008

janne, ja nemôžem, nemám babysitting

inak aj ja som brutál unavená v posledných dňoch

janetka
19. mar 2008

arus: joooj, esteze som ten kontakt nedostala od teba, svine, ti robotnici v dnesnej dobe to je des!!! zoberu majland a hovno z toho. aky maju dovod, ze nepridu??? a preco ste im too vyplatili dopredu???
to je to, ze kachlickara este nemame, spoliehala som na teba, xi.
ale ak poriesime, dam ti vediet

janetka
19. mar 2008

bola som dnes tri hodiny v meste sa flakat so susedou, tak som taka vyvetrana...

evula79
19. mar 2008

ahojte.je tu niekto priamo z DS?ja sice byvam v hornej potoni ale casto som v DS.

bezaz
19. mar 2008

evula my sme samorincanky 😉

janne6969
19. mar 2008

DS ma svoju temu, treba len hladat 😉

erika1983
19. mar 2008

ahoj tak mi sme teraz prisli z prechadzka este sice spime v kociku tak preto pisem
boli sme v mliecne a nikoho sme nevideli kde ste boli Jari ????
Ja sa musim bali ale moc sa mi nece ideme na velku noc k rodicom tak sa uz tesim mi povaruju a ja si oddychnem, nebudem tu 2 tyzdne tak sa mi tu majte krasne

VESELU VELKU NOC PRAJEME 😀 😀 😀
a vela vody babam 😀 😀 😀

janne6969
19. mar 2008

Aj ja prajem Krasnu VELKU NOC 😀

janetka
19. mar 2008

erika: uzite si rodicov a oddychni si.. budu opatrovat frederiku....
Boli sme vonku od tretej do pol piatej, potom zacalo prsat, tak sme boli u tilly v garazi chvilku

tilly
20. mar 2008

tak vvn všetkým 😉

janne, tak nakoniec sme včera boli, tak sme si dali tento týždeň do tela, pondelok, utorok, streda a ešte pôjdem aj zajtra a v sobotu v štúrove, juj, to budem kočka 😀

aruska
autor
21. mar 2008

no jari to bola akoze zaloha, spravili akurat to ze nam vyrovnali podlahu, steny, vystavali murik okolo vane, zachodu a postavili mi ten stôl v ktorom budu vsadene umyvadla a pracka, no a okachlickovali asi tak jeden a stvrt steny
no a dovod ze nepridu?? len taky ze bud im dame tolko kolko si oni vypitaju (inak predtym tu boli a dohodli sme sa na 22tis a teraz ze bud im dame 35 alebo nepridu) no a odvtedy uz ani nedvihnu mobil takze tak

aruska
autor
21. mar 2008

inak ja som tiez brutalne unavena - asi ide uz ta jarna unava alebo co, bo ja uz musim do spotele o pol deviatej bezat lebo inak rano k malemu nevstanem.

Inak uz maju chlapi nachystane korbace??? Dany uz maaa 😀 😀 😀 😀 😀

chruminka
23. mar 2008

ahojte aj ja prajek krasnu velku noc malo vody a vela pohodicky.... 😉

bezaz
23. mar 2008

ahojte babule, vsetky asi sviatkujete, zelam krasnu velku noc 😀

zabka1003
24. mar 2008

Zuzka, gratulujeme k tehu🙂
Nech Vám všetko dobre dopadne, a nech ste s drobcom v brušku zdraví🙂

janetka
25. mar 2008

arus: no super, takych mam najradsej, oni su taki drzaci ...
my sme korbacovali s tilly 4 dni v sturove na minidovolenke, bolo super.. a vcera sme to dorazili na ulici, tam bola normalna hostina na tom elektromere... klobasy, varene vino, chladene vinko, kolace, vsetko ako ma byt na sviatky 😀 ale bola hrozna zimaaaaaaaaaaa ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre