Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
27. mar 2008

no baby, tak miško je asi najlepšie zapité dieťa v okolí 😀 nechcem sa vidieť zajtra a teda aj tatinko bol riadne pod obraz 😀 😀 😀 😀 😀 janetka ako?

aruška, nabudúce, keď si budete chcieť užiť romantickú prechádzku, tak sa našej ulici vyhýbajte 😀 😀 😀

juuuj, zajtra mi bude dobre zleeee, domčo teraz počúva wanastovi vjeci a andelé, musím mu to púšťať stále dookola, juj, to dieťa má super vkus 😀

janetka
27. mar 2008

tilly: a bob aky dosiel vyfesakovany.... 😀

janetka
27. mar 2008

hore nieco padlo, asi stevovi zvlhcovac 😎

tilly
27. mar 2008

bob 😀 aaale nie ten náš admin bob, ale bob the builder 😀 😀
veď vravím, žen ten takto chodí každý veťčetär

janetka
27. mar 2008

a som cumela jak sa stevo rozbehol 😀

janetka
27. mar 2008

tilly: pises po madarsky? 😀

tilly
27. mar 2008

neee po opičiarksky 😀

tilly
27. mar 2008

kokos, teraz keby došla sociálka, tak mi to decko zoberú

janetka
27. mar 2008

no idem spat, cauteeee 😀

janetka
27. mar 2008

😀

tilly
27. mar 2008

ja som tu pustila dvd WV a malý tu tancuje na andelov a ja s ním 😀

tak všetko naj MIŠKO do života, zapili sme ťa teda riadne, dúfam, že to bolo na zdravie 😉

janetka
27. mar 2008

tak tak miska... misko bude zdravy ako repa...
😀

tilly
27. mar 2008

tak po tejto zapíjačke teda musí byť zdravý 😀 teraz si spievame s domčom "svet je mami dokonalej kraj.." 😀
on si to pýta, ja za to nemôžem 😀

tak ešte raz na miškove zrdravie, niekto by mal asi zajtra skontrolovať mareka a natálku 😅

tilly
27. mar 2008

jaj a ja som vyhrala nejakú aukciu, ale nie som schopná prečítať si maily 😲

tilly
27. mar 2008

a revem tu ako malé decko, počúvam pesničky svojho mládíííí, keď som si myslela, že ako 27 ročná ešte budem naháňať zajačikov a nie, že budem mať doma skoro 3 ročné decko a nebudem môcť urobiť ďalšie 😢

och joj, jeden mieni, iný meníííí

janne6969
28. mar 2008

Dobre rano.
Citam, ze vcera bolo veselo. Som zvedava ako bude dnes.... 😉

tilly
28. mar 2008

😀 dnes je pohodička, asi to bude tým zvykom, ale nič mi nie je, úúúúplná pohoda 😀
ale neviem, či si môžem sadnúť za volant, či nebudem mať nejaký zostatkový alkáč... a potrebujem ísť do BA 😖

janetka, muž išiel v poho do roboty? lebo aj on tam spieval internacionálu 😀 dobre sa to zvrtlo, ešte aj novopečený tatinko spieval, som zvedavá ako mu dnes je, lebo on nie je moc zvyknutý piť 😀

tilly
28. mar 2008

hmmm, ale z tohto http://www.weather.com/outlook/travel/businesst... mi došlo zle 😠

janetka
28. mar 2008

tilly: no tak ako, sla si na velke nakupy 😉
isiel v pohode do roboty, vecer si dal preventivne nejaku tbl, zvonila som u mareka, lebo mali otvorenu branku, schranku, atd., tak reku, ci su ok, ale vsetko v pohode, len ma bolehlav, ze uz biele vino nemoze ani citit, heh.. tak sme este poupratovali okolo elektromera co sa dalo, rozne slamky, spaky a pod. , pozbierali sme moje podacie listky po ich dvore, nechapem, ako sa tam dostali... 😀
urobili sme s kubkom kolecko, a asli sme domov

janetka
28. mar 2008

idem chrnat s detmi, vraj sa potom lepsie chudne, hahaha

tilly
28. mar 2008

boli sme, nikde nič nemali, tak pôjdeme do maďarska alebo do viedne, tu v tých obchodoch nič nie je a je to brutálne drahé, chcela som topánky lacoste a tu stoja 4500, v rakúsku (v tom istom obchode) 100 E... tak to je vyše tisícky rozdiel...

dominik nespal, tak pôjdeme za chvilku von, konečne je pekne, tak idem skákať

aruska
autor
28. mar 2008

tilly preco sa mame vasej ulici vyhybat??? Vsak my len radi - sme si aspon na nove mliecnatko pripili

tilly
28. mar 2008

jaaaj, neprerušili sme vám romantickú prechádzku? 😀
veď my sme boli tiež radi, že ste si s nami pripili, len nabudúce zostaňte dlhšie 😀 , hlavne keď dany už bude behať, tak si pobehá s našimi deckami 😉

chruminka
29. mar 2008

inac babule ked budete na buduce nieco zapijat tak ludne napiste prideme aj ostatne.... 😀 😀

tilly
29. mar 2008

naši chlapi majú teraz pánsku jazdu u susedov... tak mám pokoj a klííídek 😀

fuuu, ale dnes sme mali teda adrenalín, náš tupý pes nabúral do auta (idúceho dosť rýchlo, v podstate ho to auto zrazilo) a ja som taaak nahučala na chudáka chlapca - šoféra toho auta, ale tak strašne som kričala... chudák ani za to moc nemohol, ale mal ísť pomalšie, nič by sa nestalo, ale slušný bol, aj sa ospravedlnil... škodovka asi dopadla horšie ako náš pes 😀

aruska
autor
30. mar 2008

tilly ako sa ma Max???

tilly
30. mar 2008

dík, je OK, myslím, že škodovka je na tom horšie 😀 ten má ale tvrdú hlavu

ozaj ďakujeme za bocianika, zajtra čakáme maminu z pôrodnice, tak sa dúfam poteší

aruska
autor
31. mar 2008

no super,

ako sa lubil bocian??? Dufam ze bola prekvapena. O tri tyzdne potom putuje k ocakavanej Saske do Trnavy 😀 😀 😀 to ti normalne business by sa z toho bocana dal spravit 😅 😅 😅 😅

tilly
1. apr 2008

to by sa dal 😀

veď prídite si ho omrknúť, poo budeme určite všetci na ulici, od takej 4 - 5tej nás tam bude v tomto počasí určite veľa, včera sme tam strašili až do tmy a to sme ešte nevedeli niektoré deti dopraviť domov... u nás to bolo zas s krikom 😠

kúpili sme malému malý bicyklík, našťastie z druhej ruky, ale on si teraz vymyslel, že chce ten veľký, čo už mal predtým, len ho nechcel, lebo sa na ňom bál... tak teraz môžem dať malý bicyklík preč, lebo ten už nechce 😠

tilly
1. apr 2008

jaj a eve sa bocian páčil, včera mi písala sms, že sa jej veľmi páči, že bola prekvapená a dojatá, len že za nami ani nemohla prísť von, lebo má strašné bolesti, vraj zlatý cisársky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre