Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
1. apr 2008

tilly: ved bicyklik mozes hned tunak ponuknut aruske 😀
mam ti to sprostredkovat? chchichi
aruska: fakt super bicyklik za super cenu... nevahaj... 😀

janetka
1. apr 2008

tilly: dnes som s evou volala, chuda, ze ma aj teploty a trpi

janetka
1. apr 2008

tilly: kokso, pozeram z okna, a ten brutalny pes z tej samootvaracej brany si beha po ulici a nemoze sa dostat dnu, lebo brana je zavreta, sak kebyze som na prechadzke s deckami, tak sa poseriem od strachu 😲 volala som mestsku policiu, ale prave v tom dosli ti majitelia, tak som policajtov zastavila v akcii 😉 a idem dnes zvonit tym majitelom, nech ho tak nepustaju!!!!!!! lebo budem volat policiu kazdy den 😕

chruminka
2. apr 2008

Boze babulky vy si tam v tom mliecne zijete ako na divokom zapade 😀

ozaj a strtko dake neplanujete? 😒

chruminka
2. apr 2008

to malo byt stretko 😉

chruminka
2. apr 2008

🙂

tilly
2. apr 2008

ahojte,

bezííííí, ako štátnica????????

chrumi, tu je to ako na divokom západe a ja som kalamity jane 😀

janne, bola si cvičiť? mne je tento týždeň nejak na prd, tak som to odložila o týždeň... 😝

aruška, kedy máme vrátiť bocianika?

janne6969
3. apr 2008

Ahojte.
Nebola som cvicit. Dala som sa na behanie. Nezabere to tolko casu a svalovicu mam z toho ovela vacsiu. Aj dnes mozno pojdem, ak nepridem za tmy domov.
To stretko neni zly napad 🙂
Bezi nam na cas zmyzla 😒

lilu18
3. apr 2008

Tilly ďakujem za radu,pozri IP

tilly
3. apr 2008

lilu, dík

janne, aj my sme včera uvažovali o behaní, ale za bicyklami našich deciek, to dá ešte viac zabrať 😀

janetka
3. apr 2008

janne: a kde behas? na hradzi?
a kde zmizla bez???? nevies?

chruminka: teraz je to pre nas uz horsie so stretkom, ked sme s krpcami do vecera vonku, potom uz padam na hubu vecer... ale ak zorganizuje niekto, tak sa pridam...hehe

janne6969
3. apr 2008

Bez sa podla mna velmi uci...
A beham na hradzi, aspon teda zatial. A ked mam doma auto, lebo k hradzi je to daleko a keby som tam mala ist peso, tak uz by sa mi nechcelo behat 🙂

tilly
3. apr 2008

janne a kam chodíš na hrádzu? ku kormoránu alebo tam, kde je cvičák pre psov?

bez sa učí, alebo vytešuje z urobeného občana alebo má tooooľko práce teraz, že nestíha, alebo...

janne6969
4. apr 2008

Chodim tam ako je cvicak. Ale ked idem na kolieska, tak idem spat okolo Kormoranu.
Ale vcera som nebola. Prisli sme uz za tmy a to sa bojim. Dnes to hadam bude lepsie s casom.

tilly
4. apr 2008

tak za tmy by som sa aj ja bála, celkovo by som sa tam asi bála sama, je to tam také vyľudnené 😲

janne6969
4. apr 2008

No ja mam pocit, ze je tam celkom dost ludi. Hlavne, ked je pekne. Aj si zavadzame pri behani 😉

janetka
4. apr 2008

mozno cez vikendy, ale ja ked som tam chodila s bikom s malym sama, tak tiez som sa bala cez den... ale ja som taky posera, kazdy je podozrivy

janne6969
4. apr 2008

No uvidim, ved len raz sa mi tam nebodaj stane nieco a uz je dobehane 😅

tilly
4. apr 2008

janetka, dnes tam asi tiež nepôjdeme, že? fúka ešte viac ako včera 😠 seriem také počasie ☹

som sa taaak nasrala na tom našom mestskom úrade, ja neviem, kokso, na miesto úradníka sa asi nedostane len tak hocikto, to museli na tie miesta vyberať asi najväčších idiotov v meste 😠

bezaz
5. apr 2008

ahojte, tak obcana som nespravila a na dalsi den ma museli hospitalizovat, lebo som bola taka vyvracana, ze som odpadavala.. kedze sme boli u nasich, ti nemaju net, tak som vam ani nemohla napisat...
tilly v tom rakuskom nakupaku predavaju aj kociky bertini? moc sa mi pacia a nie su nejak moc drahe

tilly
5. apr 2008

juuuj, to mi je ľúto, aj toho občana aj hospitalizácie,kto ťa vyhodil? ficka?

pokial viem, tak nie, ja som ich videla len v brne aj to len na výstave

tilly
7. apr 2008

haloooo?

janne6969
8. apr 2008

Halooo...
Mrtvo, ze? ALe to uz je teraz tak ☹ Vsade je mrtvo ☹

bezaz
8. apr 2008

tilly ale nie, nakoniec som mala super komisiu, len nejako moj "vygrcany" mozocek si uz nevedel spojit 2+2 😝
tie kociare predavaju aj na SK, moc sa mi pacia, na webe maju aj prekvalpujuco dobre ceny, len neviem, ci tie dobre ceny su za vsetky kombinacie alebo len za "jeden" kociar

tilly
8. apr 2008

bez, neviem, ja som ich videla naživo len na veľtrhu v brne, neviem, či sú dobré, ani som ich nedržala v ruke...
ceny vôbec neviem posúdiť

janne, ideme dnes cvičiť na školskú, ideš? tam je step aerobic, taký viac posilovací...

dúfam, že je konečne trošku krajšie vonku

teraz fičím na lipoxale, som zvedavá, či to pomôže 😀

janetka
8. apr 2008

tilly: ten lipoxal je co?

janne6969
9. apr 2008

Tilly som to zaregistrovala az dnes. Ale vcera by som isla, keby som vedela. Aspon som stepovala doma.
Kedy tam este bude step?

tilly
9. apr 2008

janne, každý utorok, štvrtok od 19.00, chodí tam dosť málo kočiek a je to také skôr posilovacie

janetka, lipoxal extreme, tablety na chudnutie, stáli tisícku, tak skrátka musia pomáhať 😀 asi ma šlak trafil, keď som ich kupovala... a dnes ideme behať za krpcami, nie? je na to ideálne počko, dohodni káru a števa 😉

gween
9. apr 2008

Cautre Baby! Lipoxal je síce drahý, ale vôbec nepomáha. Mám s ním vlastné skúsenosti a aj s inými " super" tabletkami. a pritom denne jazdím na stacionárnom b!!!!!!Nejaké to kilečko ide dolu- ale že by som bola spokojná- to nie! Cvičte, cvičte a cvičte!!!!Na FIT loptách , brušáky , Pilates....Sú to najlepšie metódy na schudnutie. A už žiadne tabletky!!!!! / E- PA/

janne6969
9. apr 2008

No gwen ma pravdepodobne pravdu. Nechcela som to hovorit ja, ale tiez som take nieco brala a ubytok ziadny. Jedine co pomaha je cvicenie. Nieje to sice rychle, ale zato trvalejsie. Ale to si uz iste pocula aspon nekonecne vela raz.
Vo stvrtok mi to nevychadza kvoli skole, ale tie utorky su fajn. A kade sa tam prosim Ta chodi? Lebo zo Skolskej som nevidela vchod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre